Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rOPI

Jak dbacie o długie włosy?

Polecane posty

Gość rOPI

chcialaby cos zmeinic w swojej pielnegnacji wlosow.. macie jakies fajne pomysly/metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinitiy
w sumie nic wyjatkowego nie robie. dobrze nawilzam je po umyciu maską i tyle... wazna jest dobra szczotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość________
myje wlosy na stojąco! to mega wazne jest. i spłukuję zimną wodą na koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000gość
moze olejowanie? bylo swojego czasu bardzo modne ;)ale najwazniejsza jest dobra maska/odzywka i naturalne suszenie wg minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochęOLGI
szczotka z włosa dzika! sprawia ze wlosy sa gladkie, sie nie plączą i nie rwiesz ich <3 cos najlepszego dla dlugich wlosow i codziennej pielengacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. olejowanie (1-2 razy w tygodniu) 2. Na co dzień mycie odżywką, szampon co kilka dni 4. laminowanie żelatyną raz na tydzień 5. na co dzień dobre odżywki i maski (moje osobiste hity to Bioetika odbudowująca, Naturvital aloesowa, Gloria, z propolisem kwiatowym Agafii i cytrusowa John Masters Organics) 6. do czesania grzebień drewniany i TT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Elka
moje podstawowe dbanie o wlosy: 1. przed kazdym myciem nakladam olej na wlosy na jakas godzine 2. myje szamponem delikatnym np. Babydream, Johnson's Baby 3. potem maska pod foliowy czepek na pol godziny (NaturVital, BingoSpa, Ziaja) 4. splukuje to ciepla woda, a na koniec strumien zimnej, aby luski sie podomykaly 5. nakladam odzywke bez splukiwania (Naturia) i lekko przeczesuje palcami 6. na konce wlosow daje kropelke jedwabiu CHI, aby sie nie rozdwajaly 7. wlosy schna same; chyba ze musze szybko gdzies wyjsc to susze zimnym nawiewem suszarki Stosuje tez plukanki, wcierki itp. Od srodka skrzyp polny i biotyna. Mam piekne, lsniace wlosy do pasa. Wczesniej mialam bardzo zniszczone od rozjasniania i myslalam, ze nic sie juz z tym nie da zrobic, ale zaczelam szukac, czytac i udalo mi sie doprowadzic moje wlosy do stanu prawie idealnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabella31
To ja polecę od siebie najlepszą szczotkę świata: http://wizaz24.pl/tangle-teezer-salon-elite-sweet-lilac-wrzosowo-rozowa-szczotka-do-wlosow-edycja-limitowana-p13639 . Większość z Was pewnie już o niej słyszała, a jeśli nie, to na pewno warto zerknąć. Rewelacyjna do rozczesywania włosów, dawno mi to nie szło tak łatwo. Wiadomo, dobry szampon i odżywka swoją drogą, ale Tangle Teezer to mistrzostwo świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaDAY
ja czesze włosy szczotką z dzika jeszcze lepszą od tangle teezer, wiem bo mialam tamtą przez długi okres. zasada w sumie jest podobna, dłuższe i krotkie włosie, ktore nie szarpie za wlosy. ale naturalne włosie daje znacznie lepszy efekt. poza tym szczotka jest znacznie trwalsza ;) plastik się wygina z czasem. tu macie szczotkę na dlugie lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTTTT
łooo a co to za szczotka jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaDAY
szczotka Acca Kappa dedykowana dla wlosow przedluzanych ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTTTT
hmm na allegro są tylko mydła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTTTT
o matko! na strawberry kosztuje prawie 500zł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaDAY
haha spokojnie, ja kupilam za niecale 90zł jakos w sklepie na stronie Great Lengths ;) ale fakt, nie sa tanie. jednak starczaja naprawde na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam tą wcierkę http://coletia.eu/kaminomoto-hair-treatment-200ml.html , używam od prawie 2 lat i widzę że moje włosy nie moga teraz bez niej zyc !:) i w sumie to dzięi niej tak przyspieszył ze wzrostem, są do tego mocniejsze i nie wypadają tak jak wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regularnie chodze do fryzjera, podcinam koncowki, nakladam maske nawilzajaca u fryzjera. Juz od ponad roku chodze tylko do jednego salonu w Krakowie- Black Pearl. Stosuja tam kosmetyki bardzo dobrej jakosci i dzieki nim moje wlosy sa lsniace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spppiierda;laj spamówo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja regularnie podcinam końcówki fryzjerskimi nożyczkami (robię to co dwa tygodnie) I raz w miesiącu odwiedzam salon fryzjerski. Włosy mam prawie do pasa i od kiedy dbam o nie w ten sposób łamiące się końcówki są pojęciem dla mnie obcym! :D Polecam kreatywny salon fryzjerski Nowa Fala (ŁÓDŹ). Jak któraś z Was jest w Łodzi lub okolic, to naprawdę warto sprawdzić to miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdziabkax
-raz w miesiącu podcinam końcówki u fryzjera mniej więcej 0.5 cm -przed każdym myciem włosów olejuje je -czesze je tangle teezerem -na ogół używam lekkich szamponów, które nie obciążają włosów -odżywka jaką stosuje na co dzień to ajurwedyjska odżywka którą zamawiam z topdrogeria.pl -staram się ich nie suszyć -ograniczam stosowanie lokówki i prostownicy i to w sumie tyle, nic specjalnego, ale sprawia, że moje włosy wyglądają przyzwoicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań do k*****y nędzy spamować tą topgóoównerią!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialis11
Zapraszam do polubienia fanpage na fb -najnowsze metody przedłużania włosów, najnowocześniejszy profesjonalny sprzęt dla salonów fryzjerskich i najlepszej jakości naturalne pasma włosów oraz szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów https://www.facebook.com/pages/Klinika-W%C5%82os%C3%B3w-Beauty-for-You/418165411585206 Sprawdź koniecznie! Informacje i konkursy! – Bądź na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje odżywkę w sprayu bez spłukiwania. Włosy myję codziennie. Chodzę często do fryzjera zrobić włosom saunę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulka99
Regularnie podcinam końcówki :) Wtedy zdrowiej rosną. Moją ulubioną fryzjerką jest Pani Ania z salonu Vici w Krakowie, oprócz podcinania robi mi zawsze delikatny flamboyage, dzięki czemu włosy wyglądają bardzo naturalnie ale nie są zniszczone od farbowania :) Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czym polega laminowanie włosów żelatyną? Pierwszy raz spotkałam się z takim zabiegiem. Ja z kolei stawiam na odżywki samorobione, na przykład żółtko z olejem rycynowym albo oliwą z oliwek. Do tego raz na jakiś czas oczyszczam skórę głowy płukanką z sodą i następnie płukanką z wody i octu jabłkowego. To sprawia że włosy są bardziej miękkie. Do tego kupuję specjalne olejki do końcówek nakładane na włosy przed myciem, dzięki czemu nie rozdwajają się i nie wysuszają w trakcie mycia. No i właściwa temperatura wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForeveraTrekkie
Niestety, cudów nie ma. Podstawa do dobrze dobrany szampon. Ja mamy długie i jeszcze okropnie gęste z tendencją do przesuszania. Używam ELASTABion Flosleka i to mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
Moim zdaniem dobry olejek, ja mam jojoba z macadamia Venita Salon Serum który odżywia, nawilża i zwiększa elastyczność włosów, a także wygładza je ji nabłyszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldziakk
hej Annka a gdzie go kupiłaś? Sprawdzałam i ceny mają dobre te kosmetyki Venity, tylko ja ich nigdzie nie widziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×