Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwiiiaczek

Jakie buty do czarnej skóry i spodni jeansowych??

Polecane posty

Gość Sylwiiiaczek

Hej. Zaczynam dopiero w stylistyce i doborze ubioru do wyglądu. Mam nie typowego klienta, choć może i typowego. A więc tak, Pan ma coś ok. 26 lat. włosy króciutko na jeża. Nosi się w czarnej skórze, spodniach jeansowych. Mam mu dobrać buciki pasujące do wyżej wymienionego stylu/ ubioru. Ogólnie Wam powiem, że nosi się w stylu gangstera, mafiozy :D Takie bynajmniej ja miałam odczucia jak go zobaczyłam. Jakie buty będą pasowały do czarnej skóry i spodni jeansowych?? Ja widzę te buty w kolorze czarnym. Nie wiem tylko teraz jakie czy coś z słynnych sportowych Nike, Adidasa czy coś innego. Mokasyny? Półbuty? Może jakieś bardziej odważne? Proszę Was drodzy o pomoc, bo to jeden z moich pierwszych klientów. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie pozwalam sobie na
to ty się nas pytasz? A gdzie twoja wiedza o trendach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiiiaczek
Wiesz, jestem taką samouczkom. Trendy jak trendy ale tu chodzi o to aby buty pasowały do wyglądu, spodni i skóry. A muszę dobrze wybrać, bo szkoda klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moda na sukces...
Buty na pewno czarne, jeśli gość jest w dosyć młodym wieku mogą być sportowe Nike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikkkeeeee
Fajne są te nowe Nike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffgvwsbgswgwsgw
Nom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiskiskis
jak czarna kurtka, to najlepiej czarne buty; zalezy w ogole jaki ta kurtka ma fason... jesli bardziej sportowy to moga byc buty sportowe, ale takie z klasa; i moga byc wtedy np granatowe, beda korespondowac z dzinsami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssdvvD
No nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraskos
Oryginalne, ciekawe i kolorowe trampki - moim zdaniem będą pasowały perfekcyjnie ;-) Teraz niektóre trampki naprawdę wyglądają po prostu genialnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiskiskis
Fajne - trochę młodzieżowe, ale ja również bym je założyła, a do najmłodszych nie należę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraskos
Były jeszcze takie z cekinami, ale te wydawały mi się być zbyt młodzieżowe. Te też są młodzieżowe, ale już można je założyć do większej ilości ciuchów, są bardziej konkretne i dojrzałe, a przynajmniej tak mi się wydaje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw kup mu skórzane spodnie do kompletu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno jest pewne muszą być czarne, a co do fasonu to jakieś sportowe (jeśli oczywiście kurtka nie jest elegancka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim zainwestuj w skórzane spodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacento
Te buty, które pokazujesz są mega modne, całkiem fajnie wyglądają i takie właśnie mam, tylko kolor nieco inny. Świetnie to pasuje do kolorowych zestawów - nie tylko do jeansów, ale również koszuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie było o buty dla mężczyzny, ale widzę, że dyskusja się rozwinęła... ;) Wracając jednak do tematu - moim zdaniem do skórzanej kurtki i jeansów, widzę do tego biały t-shirt, dobrze pasowałoby buty sportowe dla takiego młodego faceta. Może coś w tym stylu http://www.perfektsport.pl/meskie/buty/nike/buty-roshe-nm-flyknit-se/816531001/Product.aspx ? Choć wszystko zależy, jakie to jeansy i jaka kurtka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×