Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mala cytrynkaa

???????????????????Jakie meble polecacie ??????????????????????????????????

Polecane posty

Gość mala cytrynkaa

Witam! W okresie przyszłych 3 miesięcy mam zamiar zakupić meble do pokój . Zastanawiałam sie nad meblami BRW (modułowe,klasyczne) jednak spotkałam się z wieloma negatywnymi opiniami. Czy jest ktoś kto mógłby polecić coś solidnego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala cytrynkaa
dodam jeszcze że poszukuję czegoś porządnego a nie takiego co rozpadnie się po 5 latach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala cytrynkaa
czy nikt z Was nie ma mebli w domu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgffdssa
mam meble BRW-7letnie- jakosc srednia tzn. golnie dobre ale szuflady felerne,czesto zmieniam szyny bo nie wytrzymuja a w szufladzie mam tylko rajstopki dla dziecka i sliniczki. moja mama ma meble BRW kupione 3 lata temu i tu juz nie mam zastrzezen, dobrze wykonane.o wiele lepsza jakosc. widac z czasem firma sie wyrobila i polepszyla jakosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam zamiar coś w najbliższej przyszłości kupić. Co mylicie o meblach BRW system modułowy klasyczny ? Dokładnie to N.YORK i ONTARIO ??? Chciałam z początku KENT ale koleżanka mi odradziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to chyba bedzie tak
a ja odwiedziłam kilka sklepów meblowych w moim miescie- takze tych , które maja meble róznych firm. znalazłam sobie jedne w wymarzonym kolorze- nie wiem co za firma nie pytałam, ale dosc drogie. i wygladaja solidnie. moze przejdz sie po sklepach meblowych, sprzedawcy zawsze powinni cos doradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała cytrynkaa
ja chodziłam i chodziłam...jest dużo mebli przeważnie jednak brw cena moich upatrzonych za 4 elementy wynosi 2600zł . Wyglądają solidnie jednak spotkałam się z opiniami że okleina dosyć często z nich schodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała cytrynkaaaa
może jednak jeszcze ktoś się wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola1-7
Meble "WAJNERT",meble "ZIMAX.dobra jakość za rozsądną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam inne pytanie, jak pozbyc sie kanapy w miescie? kupila bym sobie nowa do mieszkania, ale nie wiem co zrobic ze stara, przeciez nie wyniose jej w srodku dnia na smietnik na blokowisku, to chyba musze ja wywiesc na wysypisko, sama?! bo smieciarze mi jej nie zabiora przeciez i co tu zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest w srednim stanie, ale nie chodzi mi tu o zarobienie kilkudziesieciu zl, raczej o jej bezkosztowe w miare pozbycue sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhfurhiuletyhuhghfu
sa takie strony GRATY Z CHTY i ZA 0.PL .napisz tam ze wydasz to moze ktos sie po nia zglosi, napisz ze odbior osobisty i juz. czesto cos wystawiam na tych stronkach a i pare rzeczy upolowalam(np. diadem dla corci na balik). z bserwacji wiem ,ze meble dobrze schodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhfurhiuletyhuhghfu
graty z chaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może vox
ja mam meble BRW i po 3 latach na rogach zaczęłam odklejać się okleina. Zastanawiam się nad meblemai z voxa, bo wyglądają porządnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ognistka
Black Red White- już prawie we wszystkich pomieszczeniach mamy meble tej firmy. Eleganckie, nowoczesne wzornictwo- do tego teraz można kupić je bardzo tanio w nowym salonie na Popularnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też miałam dużo do czynienia z tymi meblami, praktycznie w każdym moim mieszkaniu ( a niestety przeszłam 3 przeprowadzki )... W każdym razie wiem, że w swoim własnym domu/mieszkaniu chcę mieć meble z prawdziwego drewna, coś w tym stylu: http://www.kelman.pl/info17666,toaletka-aramis-art20.html - uwielbiam taki klasyczny, rustykalny styl niczym z jakiegoś pałacyku :) zdaję też sobie sprawę, że to nieco większy koszt, ale powolutku-pomalutku i prosto do celu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meble BRW, to jedne z bardziej popularnych i tańszych. To jest fajne w tej marce, ze stale wychodzą jakieś ciekawe, modne modele, praktycznie zawsze są na czasie, więc choćby z tego względu warto je kupić. Na meblopol.net widziałam sporo mebli tego typu i jak się okazało, naprawdę są tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
Ja jestem zwolenniczką mebli ekologicznych - drewnianych. Bardzo lubię kiedy są w surowym stanie, wtedy nadają pieszczeniu niesamowity klimat. Ostatnio szalenie podobają mi się białe sosnowe meble - ten zestaw ma coś w sobie: http://www.esmebel.com/_img/marco1Family.jpg Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szukaliście jeszcze w innych miejscach w internecie? Ważne generalnie żeby meble były solidne a taką jakość można też przecież i w sklepach internetowych dostać. A zazwyczaj jest w nich większy wybór - chociażby multizakupy.pl - maja też szeroka ofertę materiałów wykończeniowych w razie potrzeby wyremontowania czy odnowienia czegoś w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co do mebli to niby wszystkiego pełno, a jak się szuka to ciężko dostać dobrej jakości meble w przyzwoitej cenie. I K E A to sprasowany kurz i papier (niestety dałam się raz nabrać na zakup mebla), B R W lepszej jakości, ale nie takiej żeby uzasadnić ich cenę. My z mężem wybraliśmy Firmę z Katowic, ale z tego co wiem robią meble dla ludzi z całej Polski. KAGU meble http://kagumeble.eu/ . Mają w ofercie meble każdego typu, ale robione na indywidulane zamówienie. Nie ma się mebla od ręki jak z dużego sklepu, ale za to taki jaki się chce, dopasowany wymiarem i kolorem idealnie do wnętrza, w bardzo dobrej jakości i wyjątkowo tanio jak na dzisiejsze ceny. Zrobili nam już kuchnie i jesteśmy nią zachwyceni. Teraz szukałam mebli do salonu i widzę, że chyba znów uderzymy do KAGU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkra
Możecie spróbować tez w palissandro.pl Przyjeżdzają, gratis wymierzą Ci pomieszczenie, doradza. Moja kolezanka ostatnio u nich zamawiala, ja tez sie zastanawiam, bo mebelki naprawde ladne i w fajnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafinka
Ja zamawiałam meble z twojemeble.pl Musisz śledzić, czy nie pojawiają się ciekawe promocje, bo to zawsze można coś kupić taniej. Meble z tego sklepu są śliczne, stylowe i nowoczesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melilotus
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia strony www.domdrewna.pl Firma produkuje meble (w całości wykonane z drewna litego) do salonu, sypialni, kuchni, łazienki, również meble na poddasze i do pokoju dziecięcego. Wszystko na wymiar, wg upodobań klienta. Aktualnie dostępne gatunki: dąb, buk, jesion, sosna. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olameble
Zapraszam na zakupy do sklepu www.meble.webrynek.pl, tanio, solidne meble i szybka miła obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszter
Sama sie zastanawiam czy nie wymienic mebli i przyznam, ze przeklikalam wszystkie stronki jakie wrzuciliscie i jedynie to palisandro zatrzymalo mnie na swojej stronie na dluzej. Przyjemnie sie ja ogladalo przede wszystkim. Moze zdjec nie maja wiele, ale na plus jest ich formularz. Nie lubie dzwonic i sie rozgadywac. Wole napisac, wyjasnic. Umowilam sie na pomiar za 2 tygodnie i pewnie dam znac jak sie to zakonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyjan87e
tylko, że o jakiego rodzaju meble Wam chodzi? ;p Mowa o wszystkich czy o czymś konkretnym? Poszukuję mebli do soczyście zielonej sypialni, więc muszą być jednak jasnego koloru... Kolorem i wymiarami pasują mi dwa modele: Bella Rosa Nicole i Bella Rosa Figaro (jeśli ktoś chce zobaczyć jak wyglądają, to tu można oglądnąć zdjęcia: http://www.nokaut.pl/meble-do-sypialni/#category=10280&order_by=Nazwy&order_direction=asc&page=3 ) co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszter
No zalezy, ale mysle ze kazdy jak juz szuka jakiejs firmy to zwraca uwage czym sie ta firma zajmuje i w czym specjalizuje. Tak przy okazji to pan z Palisandro wlasnie dzisiaj rano dzwonil i powiedzial ze moze przyjechac na pomiar wczesniej - w tym tygodniu w piatek albo zaraz po niedzieli poznym popoludniem - moge sobie wybrac. Chyba kolejna rzecz ktora przemawia na ich korzysc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszter
No wiadomo ze zalezy jakie sie chce meble, ale jak ktos juz wybiera jakas firme to na pewno sprawdza czym sie zajmuje i w czym specjalizuje. Przy okazji pan z palisandro dzwonil do mnie dzisiaj rano i powiedzial ze jak chce to moga wczesniej przyjechac na pomiar, bo maja wolny termin w piatek i zaraz po niedzieli poznym popoludniem. To wczesniej o prawie tydzien niz sie umawialismy. To kolejna rzecz ktora przemawia za nimi :) zobaczymy co bedzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy z nas w swoim domu chce czuć się dobrze. Atmosfera domu zależy z pewnością od wielu czynników, ale z całą pewnością bardzo ważnym czynnikiem, który ma wpływ na to czy w domu czujemy się komfortowo są meble. Dlatego też do wyboru mebli przykładamy się bardzo starannie i wybieramy takie, które spełnią wszystkie nasze oczekiwania. Ważną radą, jaką udzielić można osobom szukającym odpowiednich mebli, które będą dobrze służyć im w mieszkaniach jest ta mówiąca o tym, że na meblach nie powinniśmy oszczędzać – przecież raz kupione meble będą nam służyć przez wiele długich lat. Warto więc wybrać meble wygodne oraz wytrzymałe, jak również funkcjonalne i dobrze zaprojektowane.Takie właśnie są meble Forte http://doradzamy-materace.pl/index.php?route=product/product&path=154_155&product_id=379 Wykonane z najwyższej jakości materiałów i z myślą o Państwa komforcie. Polecam. Doradca Justyna www.doradzamy-materace.pl tel.730 787 814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×