Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mala cytrynkaa

???????????????????Jakie meble polecacie ??????????????????????????????????

Polecane posty

Gość gość
Ja polecam meble nowoczesne. Takie robi mi pan Michał 790 899 070 .wszystko dokładnie wykończone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abremia
Wszystko zależy jakie konkretnie Ci się meble podobają. Też słyszałam wiele negatywnych opinii o meblach BRW. Zresztą można je poczytać w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abremia
Wszystko zależy jakie konkretnie Ci się meble podobają. Też słyszałam wiele negatywnych opinii o meblach BRW. Zresztą można je poczytać w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka37
Meble kupowane w sieciowych sklepach może i są tanie jednak nie są dobrej jakości. Z kanap mogę Ci polecić firmę Adriana Furniture. Zdecydowanie najlepszej jakości z polskich producentów. Aha, i może napisz jaki przedział cenowy możesz zapłacić za meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasionatte
A ja nie polecam mebli firmy Black Red White. Szybko się niszczą nawet przy normalnym użytkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo5876
Oj ile osób, tyle opinii. Każdy o meblach danej firmy mówi co innego. Mi podobają się nowoczesne meble bez jakiś tam upiększeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zalezy od Twoim wlasnych preferencji, ja np. lubie bardzo meble z wieloma małymi dodatkami. Prosty mebel, z wieloma szczegółami, pieknie wedlug mnie to wyglada. Wszystko dostalam tutaj www.akcesoria.heban.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannakotka
Mala cytrynka, może określ dokładniej jakie meble Cię interesują. Stół, kanapa, komoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mestitola
Właśnie. I napisz jaką kasę możesz na te meble przeznaczyć bo inaczej trudno coś doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natrioszka99
Sporo jest fajnych mebli w sklepach tylko pewnie ich jakość różna. No ale podobno to też zależy od tego w jaki sposób się potem o nie dba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam zestaw mebli brw MEZO jasne są super mam je już 5 lat i nic się z nimi nie dzieje wyglądają jak nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka712
Dobrym pomysłem są meble właśnie systemowe. Można je sobie dopasować do swoich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam meble nowoczesne z http://www.aaaameble.pl, sama mam biała meblościankę i do tego kupiłam komodę do sypialni. Fajnie wygląda , łatwo się czyści. Ogólnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werdenkaa
Ja polecam kanapę w której można zdjąć obicie samodzielnie i je wyprać. Bardzo fajne rozwiązanie. O ile dobrze pamiętam widziałam takie kanapy w Adriana Furniture o której tu już ktoś wspominał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam kupić meble w firmie complexmeble, dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna Łódź
Posiadam bardzo małe mieszkanko, dlatego też w moim przypadku jedynym wyjściem było kupienie mebli na wymiar. Znalazłam bardzo ciekawą ofertę w http://diamentmeble.pl/ i tam też zaopatrzyłam się właściwie we wszystkie meble. Są bardzo starannie wykonane i ładnie się prezentują. Panowie przygotowujący dla mnie projekty nie mieli łatwego zadania, bowiem chciałam wykorzystać optymalnie każdy centymetr przestrzeni w moim M. Poradzili sobie bardzo dobrze i z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona, zarówno biorąc pod uwagę kolorystykę mebli, jak i ich funkcjonalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka78
Mala Cytrynka, a jakie kolory mebli chcesz mieć w pokoju??? Nie kupuj ciemnych bo bardzo widać na nich kurz, nawet jak codziennie je czyścisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juruska
Ciemne meble to faktycznie zły pomysł ale znów białe też nie sprawdzają się idealnie. Mam białą komodę i tak samo widać na niej każdy pyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanetta29
Świetne są nowoczesne meble. Bardzo podoba mi się taki styl meblowania. I nie przytłaczają wnętrza nawet małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gortlanda
Mala Cytrynkaa a jaki masz budżet na te meble? Łatwiej będzie cosik zaproponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacybyśmy
Ja ostatnio zamówiłam w Agcie sofę New Looka. Bardzo wygodne i solidnie wykończone. Zrobione są w nowoczesnym stylu, a na tym mi zależało. Fajne jest też to ze można sobie potem dokupiś kolejny segment sofy i połączyć go z tym co mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka12
Myślę sobie, że meble powinny być jednak trwałe. Nawet jak trzeba dopłacić do jakości to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_sz
No zaciekawiła mnie ta sofa New Looka, właśnie czegoś takiego szukałam, muszę przejść się do Agaty i zobaczyć te części, które będzie można potem dostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andriuska77
Mala Cytrynkaa, może popatrz sobie na strony internetowe sklepów w Twojej okolicy. Wybierz kilka modeli mebli a my doradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapinka88
Właśnie. Popatrz w necie, co ci się podoba konkretnie i nam pokaż. Pomożemy wybrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleniaaa
Meble systemowe fajnie sprawdzają się w małych pomieszczeniach. Ustawiasz sobie je jak ci wygodnie. Co do firmy BRW to nie mam zdania. Poczytaj najlepiej opinie w Internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielonka09
Ale z tymi opiniami też jest tak, że zawsze są różne. Jednym pasują meble danej firmy a innym nie. Nie wiem od czego to zależy bo przecież jakość wykonania nie jest raczej kwestią gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietrunia
Zielonka, może od tego, ze ludzie w inny sposób dbają o meble? Dlatego np. komoda danej firmy w dwóch różnych domach może mieć inną trwałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ikea są tanie i dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×