Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mala cytrynkaa

???????????????????Jakie meble polecacie ??????????????????????????????????

Polecane posty

Gość gość
Ja polecam meble z allinisde.pl. Świetnie wykonane, trwałe, stabilne a w dodatku tanie jak nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arizonkaa
Spoko meble są w Warszawie w centrum meblowym. Byłam tam ostatnio i jest sporo promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swój zestaw zamawiałam na Maxq.pl miła obsługa i szybka bezpieczna przesyłka,mają naprawdę fajne,ciekawe rzeczy do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pidjamka79
Najlepszym wyjściem jest popytać znajomych którzy mają meble które chcesz kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzeszkowa
Ja też nie polecam mebli firmy BRW. Strasznie mało trwałe są. Jeśli zależy Ci na niskiej cenie to może Ikea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portorica
Rzeczkowa, jakość mebli w Ikeii też szału nie robi. Stolik na ro, dwa. Zwykle w sklepach sieciowych są marnej jakości meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienka12
Portorica, no jasne że nie ma co porównywać np. Ikei do Kler ale za jakość trzeba płacić. Dlatego są i tanie sklepy i droższe aby każdy miał wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alimama
Najlepiej jest wyposierodkować cenę. Nie za drogie i nie za tanie. Choć to też nie jest tak że cena zawsze świadczy o jakości mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna512
No jasne, że cena niekoniecznie musi być adekwatna do jakości mebli. Stolik z pewnego znanego, sieciowego sklepu, przetrwał u mnie 5 lat a kosztował 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina189
Też właśnie dlatego nie sposób doradzić jakiej firmy meble są najlepszej jakości. Czasem jak się okazuje, to co tanie wcale nie jest złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szamanka111
Ja swoje meble kupowałam na Allegro. Nie wszystkie ale większość bo wydawało mi się, że są tańsze. Jednak gdy doliczony został koszt transportu to cena była taka sama jak w sklepie stacjonarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tartałka
Ja jeśli miałabym już wybór, aukcja internetowa a sklep internetowy to wybrałabym sklep. Często jest w nich wiele promocji a i wybór duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosennamgła
Oj też wybrałabym sklep. Spotkałam się też z tym, że sklepy on-line oferują darmową dostawę mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramona77
Nie wiem jakiej marki meble są najlepsze ale na pewno nie sieciowa. Może i tanie z niej meble ale jakość jest straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy mółby mi ktoś doradzić jaki zestaw do salonu wybrać? Jestem z Bydgoszczy i chcę kupić z salonu w moim mieście, pytanie tylko czy pierwszy czy drugi zestaw i w jakim kolorze? Ten pierwszy czerwony to myślałam żeby zastąpić brązem, a ten drugi może czarny – co myślcie? Chodzi mi o te zestawy: http://www.dobremeblez.pl/category/meble-skorzane no i właśnie zależy mi na skórzanych meblach z góry dzięki za porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naleta
Ja mogę polecić drewniane meble. Ich trwałość jest długa ale też je jest to niska półka cenowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika5234
Meble z drewna są na pewno trwałe ale założycielce tematu chyba chodzi o meble systemowe a takich z prawdziwego drewna raczej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znacie jakąś fajną stronię z meblami gdzie mogę sobie porównać ceny asortymentu różnych sklepów itp? Proszę o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oportuistkaa
Też nie spotkałam się z meblami z drewna systemowymi. Ciekawe czy ktoś słyszał o takich…. może robione na zamówienie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiska34
Fajne komody widziałam w Black Red White. Bardzo nowoczesne i też chyba była możliwość dopasowania ich pod swoje potrzeby ( dowolna ilość półek i szuflad)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barradoska
Meble systemowe są idealne do małych mieszkań. Tak samo jak rozkładane kanapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinacolada12
JustynaKrakow, może Ceneo? A jaki konkretnie mebel Cię interesuje? Nie spotkałam się z taką stroną na której są tylko meble i ich ceny. Możesz popatrzeć też na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuiana74
Oportunistkaa, drewniane meble zwykle wykonuje się na zamówienie i chyba można sobie zamówić także i systemowe meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmazynka07
Tak sobie czytam te posty i rzeczywiście nie tak łatwo znaleźć dobrej jakości meble. Każdemu też co innego się podoba zatem wbrew pozorom wybór mebli to nie taka prosta sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agawa788
To i ja zapytam Was o radę. Urządzam swoje mieszkanko. Kolor ścian w salonie mam jasno beżowy. Komodę w kolorze buk i mam dylemat nad kanapą. Czytałam sporo dobrych opinii o firmie Adriana Furniture ( chyba nawet tu ktoś o niej wspomniał) i zdecydowałam że kupię kanapę w ich sklepie internetowym. Tylko którą? Tą: http://www.adriana.com.pl/Rodzina/cc43c5b1-1d77-4d8a-b6c9-36e032a28b94 czy tą: http://www.adriana.com.pl/Rodzina/71406981-9111-4641-ad14-74065683376e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolapzn
Agawa, ta w ciemniejszym kolorze ładniejsza tylko nie pasuje kolorystycznie do beżu. Jak można wymienić kolor obicia np. na biały albo brązowy to bym wybrała tę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiaurelka
A mi się bardziej podoba ta pierwsza kanapa. No i jest praktyczniejsza bo ma funkcję spania. Kolor też by pasował do beżowych ścian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estella70
Agawa, fajne są te kanapy na stronie tej firmy. Nie potrzebuję obecnie nowej , ale może…. kiedyś i ja taką kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wetlinka
Agawa, jeżeli zależy Ci na praktycznej kanapie to ta z pierwszego linku a jeżeli na ładniejszej to ta z drugiego. Tylko też bym wybrała inny kolor obicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×