Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mala cytrynkaa

???????????????????Jakie meble polecacie ??????????????????????????????????

Polecane posty

Gość gość
Polecam meble Adriana Furniture :) Cenowo różnie ale mozna znalezc cos dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemONNN
z cenami to jest wszedzie roznie bo i cos tanszego i droższego. ja to jezdzilem troche z zona, bo ona to by kupila w pierwszym sklepie, a potem sie okazuje ze mozna bylo miec taniej. takze czasem fajnie jest poszukac dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo wyczekać i załapać się na jakąś interesującą promocję ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Festivalove
Jakościowo dobre :) Na pewno lepiej dopłacić i mieć fajne meble na dłużej. Na swoje wydałam sporo, ale przynajmniej nie musze wymieniać co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno tak polecac w ciemno, co nie? jak tak się wie cokolwiek to jest mozliwosc doradzenia. no i ile kasy ma sie na meble, bo to tez takaa sprawa dosć ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierowo
jeżeli mogę coś doradzić to http://www.batdom.pl/zestawy-stoly-i-krzesla.ehtml :) kupowałam tam stół z krzesłami całkiem niedawno. nie spodziewałam się nawet, że tak szybko mi je dowiozą. w ikei też coś tam kupuję, ale to raczej dekoracyjne rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreacja29
Ze swojej strony mogę polecić meble do siedzenia jakie sama posiadam. Nie mogę na nie powiedzieć złego słowa bo od trzech lat ciągle wyglądają świetnie i nic złego się z nimi nie dzieje. Mówię tu konkretnie o kanapie firmy Adriana Furniture:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagajjaca2
Odwiedź salon Meblomoda, albo zajrzyj do ich sklepu internetowego na www.meblomoda.pl Piękne, stylowe meble. Bardzo trwałe i designerskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szawoja
Ja tez wolę porządne meble, czasami warto dołożyć kilka złotych więcej ale mieć takie na lata. Ale w Agacie to fakt, są meble na każdą kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie rozumiem zachwytu agatą ale nie bronię ;p niech kupują. dla mnie nie ta półka, ale niektóre nawet w porzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Ja to jestem wyczulony na chińszczyznę, także meble wybierałem dość długo, żeby tylko ominąć te fabrykowane w Azji. Udało się znaleźć firmę Rosanero ( www.rosanero.pl ), w sumie to pierwszy raz o niej słyszałem. Oni mają meble we włoskim standardzie, ale robione są one w Polsce, zgodnie z zamówieniem klienta. Dobra obsługa, design nietuzinkowy, ich bym polecał jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję przejrzeć ofertę http://www.e-import.pl/ Znajdziesz tam meble i nie tylko sprowadzane z Chin, nawet dwukrotnie tańsze niź w Polsce. Zamówiłem tam ostatnio tablet można nawet powiedziec że "za grosze" i jestem z tego zakupu zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albina77
Ja wybrałam właśnie Studio Prostych Form i nie zawiodłam się. Owszem troszkę długo przyszło mi czekać na sfinalizowanie realizacji, ale o wszystkim byłam uprzedzona iliczyłam się z tym.Za to efekt końcowy przerósł moje oczekiwania! POlecam współpracę z nimi, nie zawiedziecie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaMigotka23
nie wiem o co całe zamieszanie, meble każdy musi dopasować do swojego metrażu i zasobności portfela. bez tego ani rusz! potem dopiero patrzymy na to, jak meble wyglądają. bo co z tego, że ładne, jak nas na nie nie stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert333
ja trafiłem ostatnio do salonu Mega Meble - ogromny wybór mebli i dodatków, ceny też zróżnicowane, więc każdy może znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam zestaw wypoczynkowy od Adriana Furniture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaaaa123
Ja rowniez trafiłam do Centrum Mega Meble w Warszawie. Mają przystępne ceny i spory wybór. Mnie urzekły na maxa takie designerskie krzesła. Z motywem komiksu na obiciach. Świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble przede wszystkim muszą być uniwersalne. Jak skupimy sie na modzie to daleko nie zajedzeim.y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chromka
Eee, a co to znaczy, że meble są uniwersalne? Bo uniwersalność kojarzy mi się mimo wszystko z nijakością... Meble po prostu powinny być funkcjonalne i wygodne ;) a jak to już mamy, to patrzymy na trendy, modę etc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasujące przez lata? :) ja to tak rozumiem przynajmniej. Uniwersalne = niejednosezonowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w sumie też bym to tak odebrała, ale po co dyskutować. Chodzi o meble a nie o to co autor miał na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pardziak
Jeśli to ma być zestaw na wymiar, to choćby z kuchnie.pl - tam się to zdecydowanie najbardziej opłaca. Po prostu mniej więcej taki sam projekt jak na mieście znajdziecie w sieci za dużo mniejsze pieniądze, a przecież dokładnie o to tutaj chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma kuchnia do salonu? ;) to tak na marginesie. jak meble do salonu to raczej nie na wymiar bo to dodatkowe ksozty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka187
Fajne meble systemowe ma sklep internetowy www.meble-bogart.pl, mają fajne promocje dzięki czemu można kupić świetnej jakości rzeczy w niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinkaaG
To zależy jak styl preferujesz. Ale mnie osobiście podobają się meble , które widziałam tutaj www.lissy.pl . Sądzę że idealnie pasują do każdego pokoju i nadają pomieszczeniom klimatu. Sama zastanawiam sie nad zakupem takich mebli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to z pytaniem, czy ktos może korzystal kiedys z oferty tej firmy www.akcesoria.heban.pl czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam http://www.batdom.pl/ze,0,156/zestaw-zt127.ehtml :) na tej stronce jest wiele fajnych rzeczy, więc może akurat coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×