Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem w ciąży z żonatym. Chcę powiedzieć o tym jego żonie

Polecane posty

Gość gość

nie mam innego wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny temat downa desperata sfrustrowanego debila :D chłopie , daj sobie spokój , ja zajęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna Polka Katoliczka :-) zlapala dupa faceta i chce zniszczyć do końca jego życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to idz i mów. jak cię wysłucha to będziesz miała szczęscie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko ,skoro jestes w ciaży to ja tobie pierwszej dałabym po twarzy, a nastepnie jemu! Idziesz do łozka z żonatym!?! Głupia gęś niedojrzała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On mnie uwiódł, nie wiedziałam że jest żonaty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidzę takich kobiet, sorry . "uwiódł cię " ???? a wiesz, że istnieje antykoncepcja ??? Chcesz powiedzieć jego żonie ??.... jesteś wstrętną egoistką. Niech on jej przekaże tę radosną wiadomość a ty siedź cicho, dosyć już namieszałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama stokrotka
ja też jestem w ciąży z żonatym, do tej pory jego żona nie wie. Obiecałam mu, że nikomu nie powiem kto jest ojcem, żeby rozwód nie był z jego winy ale do tej pory się nie rozwodzi i kontakt mamy rzadszy. Powiedziałąm więc w chwili załamania mamie, a mama ojcu ( ojciec pracuje z nim) i musiałam błagać ojca by nie szedł z awanturą do niego ale wiem, że nie zostawi tak tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu oceniać kogoś jeśli samemu się nie przeżyło czegoś podobnego ! Doskonale wiem, co to znaczy. też niestety miałam "przyjemność" z żonatym i to nie była łatwa sprawa ! Udało mi się z tego wymiksować, ale to co przeżyłam i jakie rysy zostały to niestety nie do odwrócenia, Nie znacie historii od początku do końca więc nie oceniajcie dziewczyny ! z jednym się zgodzę, że to on powinien powiedzieć żonie, tak chyba będzie dla Ciebie bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychopata szatan mydli oczy :D zakłada idotyczne tematy, l;udzie to prowoacja na wielka skalę! Tego bżdzwio nalezy podać szybko na policję! Mście sie na jeden która go zwyczajnie olała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli Cie oszukał i nie powiedział ze jest zonaty to załatw gnoja na cacy, najpierw powiedz zonie, niech płaci za Twoja ciaze, a potem wystap o alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To on jest dupkiem skoro ukrywał fakt, że ma żone. Ale stało się będzie dziecko, więc teraz niech pokaże się z tej dojrzalszej strony i weźmie sprawy w swoje ręce i sam powie żonie. A jak on zareagował na ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla niej bezpieczniej ????? a ktoś pomyślał o jego żonie ??? może to fajna babka, kompletnie nieświadoma, że mężuś miał skok w bok . Po choinkę jej konfrontacja z kochanka w ciąży ??? Facet do spółki z kochanką zrobił swoje, to niech dokończy dzieła i porozmawia z żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ głupie i wredne babsko. Świnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej to samotne baby po 30, z tykającym zegarem biologicznym " przypadkowo" zachodzą w ciążę z obojętnie kim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I o tym mówię, to on powinien wziąć sprawy w swoje ręce, Biedna w tym wszystkim jest żona i dziewczyna, którą ten gość oszukiwał ! a najbiedniejsze będzie dziecko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żona ma płacić za ciąże dziffki? to niech dziffka najpierw ulęgnie zrobi badania dna i udowodni że to jest bekart męża tej żony. w przeciwnym razie to jest próba wyłudzenia pieniędzy czyli przestępstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wierzę, jak można obrażać kogoś nie znając Go ! O jakim wyłudzeniu pieniędzy tu mowa ! wyobraźnia Cię poniosła albo własne doświadczenie ! Czytasz co dziewczyna napisała, o żonie nie wiedziała ! więc dlaczego dziffka? ! i to nie jest tylko jej ciąża ale też tego tchórza, który zapomniał wspomnieć o fakcie, że kawalerem już nie jest ! Wiadomo, że żal jest żony i współczuje jej, ale nie obrażaj dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama stokrotka dziś ja też jestem w ciąży z żonatym, do tej pory jego żona nie wie. Obiecałam mu, że nikomu nie powiem kto jest ojcem, żeby rozwód nie był z jego winy ale do tej pory się nie rozwodzi i kontakt mamy rzadszy. Powiedziałąm więc w chwili załamania mamie, a mama ojcu ( ojciec pracuje z nim) i musiałam błagać ojca by nie szedł z awanturą do niego ale wiem, że nie zostawi tak tego xxxxxx ale się teraz wszyscy w robocie śmieją z twojego tatusia że ma córunię łajdaczkę pospolitą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.04 dopóki ta dziewczyna nie udowodni że to jest dziecko tego żonatego faceta to nie ma prawa żądać pieniędzy ani od niego ani tym bardziej od jego żony. a jak zażąda to zarówno on jak i jego żona mają prawo powiadomić prokuraturę o próbie wyłudzenia pieniędzy. jakbym przyszła do ciebie i powiedziała ze jestem w ciązy z twoim mężem i nie miała na to żadnych dowodów że to dziecko twojego meża to dałabyś mi kase ile bym tylko chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz uważam ze najważniejsze jest dziecko. Nie idź do jego zony w ciąży bo będziesz miała nieprzyjemności przez cala ciążę. Martw się teraz o siebie i dziecko. Niech ten kto namoczyl się martwi. Po co Ci taki tchórz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co chcesz mówić jego żonie? Facet powinien być już u Ciebie skreślony, sama widzisz jak się zachował w tej sytuacji. Gdy powiesz żonie, nie sprawisz tym, że on będzie z Tobą, a tylko złamiesz kobiecie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często jest tak , że taka laska świadomie wchodzi w romans z żonatym, lub " udaje" , że nie wie, że jest żonaty...obiecuje mu dyskrecję i brak zobowiązań, po czym w "cudowny i kompletnie przypadkowy" sposób zachodzi w ciążę...i bijcie pokłony przed taką. Jestem w ciąży-teraz się martw! Brzydzę się takimi....Gdybym była facetem, wolałabym iść do profesjonalistki na skok w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w pracy był romans. Babka zaciążyła (celowo -okłamała go, że ma "dni niepłodne") i też obiecała, że nikomu nie powie kto jest ojcem. Ale facet się przyznał żonie i powiedział w pracy (może bał się ewentualnego szantażu). Żona najpierw go wywaliła, ale długo skomlał i go przyjęła. Z kochanką wciąż potajemnie spotyka się na seks, ona wciąż wierzy, że to wielka miłość. Minęły trzy lata i wciąż ma w kochance d... na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko nie rozumiem skąd temat wyłudzenia pieniędzy, przecież ona nic o tym nie wspomniała, skąd wiecie że chce kasę !?! Matko jedyna ! koniec świata z takim prymitywnym podejściem do innych ludzi ! Dziewczyna chciała tylko pogadać o tym, czy powinna iść do żony czy nie ! a tu już niektórzy robią z niej wyłudzaczkę jakąś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co mówic? załóz sprawe o alimenty i kopnij dupka...zona sam sie dowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy mózgi ale nie korzystamy z nich zastępując go myśleniem du&& .....ilu tragedii można byłoby uniknąć pijąc szklankę wody zamiast .. Chwila zapomnienia, a rujnuje życie tylu rodzinom, piętno na całe życie dla dzieci, które na świat się nie proszą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>Ja tylko nie rozumiem skąd temat wyłudzenia pieniędzy, przecież ona nic o tym nie wspomniała, skąd wiecie że chce kasę !?! << stąd "gość dziś jesli Cie oszukał i nie powiedział ze jest zonaty to załatw gnoja na cacy, najpierw powiedz zonie, niech płaci za Twoja ciaze, a potem wystap o alimenty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby wystąpić o alimenty to też musi najpierw udowodnić, ze to jego dziecko. Gdyby to było takie proste to każda kobieta z nieślubnym dzieckiem mogłaby pozwać o alimenty pierwszego lepszego faceta, który np. śpi na kasie i miałaby wysokie alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie tak --- wyłudzaczka cudzych mężów ........ nie wierzę w cuda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×