Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolanta88

Klub Event

Polecane posty

Gość Jolanta88

Hej dziewczyny czy któras z Was pracowała kiedyś w klubie Event? Słyszałam, że sa tam świetne zarobki...chce złożyć podanie ale nie mam doświadczenia, czy w ogóle mam jakieś szanse....poradźcie mi, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nano197
hej myszko ja pracuje u nich 3 miesiac fajnie zarabiam, choc kasy nigdy za wiele, a kobitki z pracy tez sa niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetytka62
składaj a nie zastanawiaj się...jak zadzwonia to juz masz pol sukcesu a drugie pol zalezy tylko od Ciebie...ja osobiście nie znam tego klubu, ale znajoma tam pracowała i nie narzekała pod żadnym wzgledem...POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybeczka656
Ja też dostałam się do nich bez doswiadczenia...ale bylam usmiechnieta i pelna zapalu do pracy...docenili i dali mi prace:) Slij CV i czekaj na telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syska45
hmmmm....tak dokładnie to nie wiem...to chyba sieciówka...są to kluby go go, z tego co słyszałam to najlepsze w Polsce, jest ich chyba z 10...nie wiem dokladnie nigdy ne bylam...slyszalam tylko, ze dziewczyny tam dobrze zarabiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia33
hej 1.zasada skladaj! na pewno zadzwonią, przeszkolą i zaoferują współpracę....ja pracuję już u nich pól roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliiiia
był ktos u nich na takim szkoleniu? jest ono płatne? kto je przeprowadza? nie mam doświadczenia, więc może się skusze na wspólprace z nimi....skoro tak dobrze płacą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22222
atmosfere tworza ludzie, wiec to jak bedzie zalezy tylko od ciebie ;) tez bylam nowa, dziewczyny byly mile pokazaly co robic, a jak nie ogarnialam tematu to pomogly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia88888
ja byłam na takim szkoleniu, przeszkolili mnie za darmo i dostalam jeszcze kase za kazdy dzien szkolenia ;) a pozniej umowa i normalna praca:) takze inwestuja w pracownika :D na prawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka 99999
skladaj nie zastanawiaj sie...ja sie troche balam, zastanawialam jak to bedzie, bo to przeciez klub go go...a tu zajefajne zaskoczenie :) normalna praca, swietne zarobki...czasem nie warto sluchac opinii innych a sprobowac i sie przekonac na wlasnej skorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek666
Tak sobie to czytam i widzę same pozytywy...hmmm... a w jakich miastach oni maja te kluby?? ja mieszkam na pólnocy Polski, ale szczerze to nie widziałam takiej nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josepf
hej:) moja dziewczyna pracuje w tym klubie...jest zadowolona :) swietnie zarabia, spokojnie wystarcza jej kasy na utrzymanie mieszkania i studia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutusia55
hehe....własnie nie ma co słuchać innych....zarabiste zarobki i nieziemsko przystojny szef :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporty34
mam 18 lat...mowia ze nie jestem brzydka, ale ja mam kompleksy....chciałabym byc u nich kelnerka ale pewnie musialabym chodzic w bieliznie:( a ja sie wstydze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misienka22
spoko laseczka:) kelnerki maja miec elegancki stroj:) bielizna jest zarezerwowana dla tancerek:) nie wstydz się...jestem pewna, ze ta praca pozbawi cie wszystkich kompleksow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lassska126
hehe...mnie zmotywowały dziewczyny i schudlam prawie 10 kg czuje sie teraz piekna i atrakcyjna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowniczka89
ja tez pracuje tam juz jakis czas :) dzięki temu, ze maja kluby w calej Polsce mam mozliwosc podrozy...polecam firme! swietne zarobki, mozliwosc awansu i rozwoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selekcjonerka93
hej:) chciałabym być selekcjonerką w klubie;) ale moj angielski jest kiepski:( czy mam szanse na prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta88
a myślicie jak bym chciała po pracy na barze dorobić na pokojach to dało by rade ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizka465
Jakich pokojach??? to nie agencja towarzyska tylko ekskluzywny klub go go...jeśli szukasz pracy w takim charakterze to musisz szukać u innych. W Evencie tego nie znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka885
w Evencie zarobisz tyle, ze nie bedziesz musiała dorabiac na pokojach hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianooo
trzeba nie miec klasy i godnosci zeby swiecic gola dupa za kase przed obcymi ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka76767
oj tam oj tam za 10 tys. to i ty bys krecil dupa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancereczka 93
damianooo nie przejmuj się ciebie i tak nie zatrudnia buahahhahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wakacje, wakacje
chyba jednak pisze te pochwały grupa z tego klubu brakuje wam panienek na pokoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selekcjonerka 93 nie przejmuj sie swoim angielskim. w klubie jest mozliwosc douczenia sie jezyka, poniewaz sa prowadzone zajecia dla dziewczyn, ktore nie znaja dobrze tego jezyka. wiec mozna sie podszkolic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentta
ja si e dzieki nim poduczylam troche angielskiego:) na studiach mi sie nawet przydalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość select21
fajnie, fajnie widziałam, ze szukaja selkcjonerek? jakie musze miec predyspozycje by sie nadac do tego zawodu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animozjazja
na selekcji to raczej trzeba sobie nieźle wyglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×