Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolanta88

Klub Event

Polecane posty

Gość buziaczek666
a my w Łodzi mamy taką co nowe laski przyprowadza i się nimi zajmuje na początku, jak ja zaczynałam to takiej nie było, tylko ta co przyjmowała do pracy troche pomagała, a teraz taka jest specjalna, co laski nawet uczy sie malowac albo nawet zabiera ja z dworca, na zakupy....wlasciwie to jak dla mnie troche juz przeginka, bo te laski potem jak ksiezniczki sie robia jak je tak od wstepu nianczy sie, no ale nasza ta od opiekowania jest spoko laska, nawet my co juz pracujemy sie z nia skumplowalysmy i ja na imprezy wyciagamy...bidulka nie ma opcji, musi z nami chodzic na wypady po pracy :D a coooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczek666
a ile zarabia taka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goliatowazona
widzialam w ogloszeniu ze samej podstawy to ma chyba 1700 albo 1600 jak dobrze pamietam i jeszcze jakies premie po kilkaset zlotych od kazdej tancerki co sie nia zajmuje...nie kumam jak to mozliwe...przeciez to spokojnie ze 2 tyski na reke wyjdzie chociaz pisali w ogloszeniu ze to praca taka kolo 3 dni na tydzien...ze im sie tak oplaca...przeciez to mniej za 8 godz. w biurze sie zarobi...i nie ma co porownywac zmeczenia jedna a druga robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowatancerka
Dziewczyny chce zaczac prace jako tancerka tylko mam jeszcze jakies obawy, napiszcie czy naprawde jest tak fajnie jak pisza,bede bardzo wdzieczna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linda_08
Jak wygląda praca managera tego klubu? Jak atmosfera i jak zarobki? Czy gra warta świeczki? Z góry dzięki za info. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtro
Wlasnie ide w piatek na rozmowe do Event jako manager klubu.Czy ktos pracuje na tym stanowisku?Jak wyglada rozmowa?Moze ktos powie cos wiecej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojestmojpseudonim
a te kluby to sa czynne cały tydzień, to jak się jest kierowniczką to też całe 7 dni sie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość999991
czyli normalnie praca 5 dni w tygodniu? czy mniej? a może więcej? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcmokinia
zrobilam zwiady i sie wywiedzialam, ze kierowniczka kolo 2-3 na tydzien ma na reke....czyli w sumie podobnie do tancerek...tyle ze robota inna...trzeba sie zajmowac klubem, kasa, z szefostwem gadac i wszystkiego pilnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość19855
a za co odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja455667
dobrze płacą, ale za pracę a nie siedzenie na tyłku , więc nie wszystkim sie to podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyiduzy2
Klub Event jest calkiem spoko,. Jedna moja znajoma tam pracowala i nie narzekala wiec chyba ok :) www.youryou.pl Respektuja znizki na alkohol z tej strony,, to juz tak od strony klienta :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalili
byłam na rozmowie kwal na kelnerke placa ok 5 tys/mies ( godzinowka, prowizja, napiwki) takze jak dla mnie super stroj- biala bluzka czy koszula ( moze byc t-shirt) plus czarna spodniczka albo spodenki wie ktoras czy do wszystkich oddzwaniaja i po jakim czasie? mi babeczka powiedziala ze jutro lub pojutrze sie odezwa w sprawie wieczoru probnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalili
no i ma to jakies znaczenie czy jestes po studiach? gdzies przeczytalam ze bez znaczenia czy studia czy dzieci, ale jednak chetniej zatrudniaja studentki a ja studia skonczylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajajla
Ejj w toruniu coś jeszcze jest wolnego? albo wyjazdowo? bo mam koleżankę co szuka pracy, najlepiej w klubie, ale może też być promotorem. jak ktoś coś wie to dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgum
studia nie studia, nie ma to znaczenia z tego co wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!278!!!
studia nie przeszkadzaja jak dasz rade godzic nauke i prace.mozesz pracowac w nocy i uczyc sie w dzien.jak dla mnie nie ma problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaga
ja właśnie strudniuje i szukam pracy dodatkowej, byłam na rozmowie jako promotorka i super, pracuje kilka godzin i grafik mam dostosowany do zajec na uczelni więc spoko, babeczka na rozmowie tez powiedziała ze nie ma problemu można się dogadac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaga
a i teraz jade po swietach na szkolenie do krakowa:-) super juz sie nie moge doczekac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okololokolo
Hey dziewczyny a co ze skłądkami? Jaką umowę podpisujemy w Event? Umowę o dzieło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kqwertyu
A mnie interesuje jak jest z jakimiś urlopami??;/ czy jest szansa że np. będę miała tydzień wolnego kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmnnvvc
szansa jest,wszystko kwestia dogadania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhem
co takiego mowicie na rozmowach i co macie w cv, ze was wybrali? i cyz osoba PO studiach ma szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka89189
prawdę piszemy i mówimy i tyle :P się jest zajebistym to nie trzeba ściemniać :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hula@
Wiadomo, że musisz być komunikatywna i wygadana bo bedziesz rozmawiać z klientami więc głównie o to chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×