Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolanta88

Klub Event

Polecane posty

Gość Hmmmm mmm
No w ogóle nie widać, że cały temat pisze jedna osoba, by stworzyć przyjazną atmosferę i namówić naiwne kobiety do tańczenia w dziwkarskiej tancbudzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaangeeellaaa
Animka23, ja wlasnie tez, moze udaloby sie przekonac szefowa ze ktora chce w staniku albo seksownej bieliznie to niech tak tanczy :) to tez przyciaga facetow, prawda?:)) Mi podpasował bardzo Sopot i Gdańsk, tam zawsze wiele biznesmenów, więcej kasy , przygody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide w nastepnym tyg na rozmowe w Sopocie ale z tego co wiem to po okresie ochronnym trzeba zdejmowac stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda93
Wysłałam zgłoszenie i niestety nikt nie oddzwonił. Na tancerkę się nie nadaję, bardziej pasowałaby mi praca kelnerki ale widocznie były ciekawsze kandydatki. W olsztynie nie jest łatwo o pracę, zwłaszcza dobrze płatną a ładnych dziewczyn nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaangeeellaaa
a kiedy wyslalas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda93
Jakiś tydzień temu, nie mam pewności. Ale z innych ogłoszeń ktoś oddzwaniał po 2 - 3 dniach albo wcale więc w tym wypadku wygląda na "wcale".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaangeeellaaa
hm.. probuj dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska84
"Hmmmmmm", czy jak tam masz, jesli nie wiesz jak jest w tym clubie to sie nie wypowiadaj. Ja pracowalam jakis czas temu i bylam bardzo zadowolona. Zarobilam dobre pieniadze i jestem ustawiona na jakis czas, mysle ze za jakis czas wroce i popracuje znowu. Podobalo mi sie bo fajna atmosfera byla, a to jest bardzo wazne w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaangeeellaaa
nawet bardzo wazne :) w zwyklym (powiedzmy)dziennym barze, czy restauracji zarobi sie w okolicach 1200, trzeba zapierda*ać ze tak powiem , sluchac jak wybrzydzająalbo sie krzywo gapia.. a tu (przynajmniej tak mysle) mozna porozmawiac z fajnymi facetami, posluchac muzyczki, fajnie zarobić .. a co najwazniejsze : ISC I WRACAĆ DO PRACY Z USMIECHEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekssandra922
chcialaby ktoras z was isc pracowac do tego klubu w SOPOCIE , GDANSKU ?? ew Toruniu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa366123821
byles w TYM klubie ze gadasz??? zapewne nie wiec stul swoja szanowna;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka0881
jak wyglada tam praca na stanowisku kelnerki?? jakie wynagrodzenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelaida
Kelnerki podchodza do nowego klienta i tlumacza zasady jakie panuja w clubie. Praca podobna jak w kazdym innym miejscu na tym stanowisku.Dodatkowo sa rowniez prowizje na ktorych mozna zarobic konkretne sianko.Ja bardzo polecam bo tam pracuje juz dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabcia 1987
Cześć, może mi ktoś kto ma doświadczenie jak się pracuje w cocomo. Czy jest fajnie, bezpiecznie, jak ludzie, jak płacą ?? Mam isc na dzień próbny na kelnerkę w sobote i się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon90
cześć dziewczyny, pracuje w klubie i sie ucze. wszystko można jakoś zgrać, ekipa fajna:) jak coś zawsze idą mi na rękę:) polecam nie ma się czego obawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666buziaczek666
Ja jestem tancerka, potwierdzam, ze w cocomo sie duzo zarabia, jedynie co moge powiedziec, to ze jednak lepiej na tancerke jechac do innego miasta tak jak ja, bo slyszalam juz nie jedna historie tutejszych dziewczyn ktore ktos wypatrzyl i potem ojcu albo matce powiedzial ... ludzie sa wredni...zobacza ze masz kase...ze za dobrze wygladasz i beda tak drazyc poki ci syfu nie narobia, chociaz tylko tanczysz a nie jest sie jakas puszczalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabcia 1987
Mega dzięki za informacje. sie przydadzą bardzo, tak jakoś pewniej sie poczułam od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaxx
księżniczka pea masz całkowitą racje, nie ma się czego wstydzić, praca jak praca a kluby na super poziomie. tanczylam juz w kilku cocomo i w każdym ekstra ekipa no i te zarobki:) tancze dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666buziaczek666
łatwo wam powiedzieć, ja pochodzę z małej miejscowości...no właściwie to po prostu ze wsi, moji rodzice nie są nowocześni i się nie znają na go-go, dla nich tancerka i dziwka to jedno, bo u nas na wsi takich rzeczy nie było, wiec to co obce zawsze złe, ja wiem że nie robie nic zlego i dziwka nie jestem, ale nie chce zeby mieli na jezykach moich rodzicow we wsi , wiec nie mowie ze jestem tancerka i tyle, chociaz mama to sie chyba domysla...ale udaje ze nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to po prostu nie mów nic rodzicom przecież nikt nie musi wiedzieć gdzie pracujesz! klub zapewnia pełną anonimowość przeciez:) nie martw się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystysia
Ja tam troche kolezanke rozumiem. Kiedyś do klubu wparował kolega mojego ojca z pracy :/ rodzice nie wiedzieli że tańcze tylko ze jestem kelnerka w dyskotece. Nic sie nie wydało bo koles mnie chyba nie poznał :) ale postanowiłam wyjechać po prostu do cocomo do innego miasta i tyle. Mam teraz komfort i świety spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczek666
no właśnie o to mi chodzi, najlepiej tanczyć w innym mieście no albo jak jesteś z dużego miasta to sobie nie wiem...jakies przebranie czy cos zalatwic zeby nie poznał nikt znajomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaks
dziewczyny cocomo ma kilka klubuow w roznych miastach Jak nie chcecie pracowac u siebie to mozecie z szefostwem tak sie dogadac zeby tanczyc w innym miescie Nie robia zadnego problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystysia
to jest najlepsza opcja moim zdaniem. Jak jedziesz do innego miasta to możesz mieszkać w mieszkaniu służbowym dodatkowo z innymi tancerkami więc jest fajnie. A jak sie nie znasz na mieście albo nie wiesz co i jak to zawsze moze ci pomóc motywatorka. ja tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolusia90
o to jest ktos taki kto pomaga tancerkom? ja sie zastanawiam czy nie sprobowac jako tancerka i sie balam ze sie nie odnajde w nowym miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolusia90
o to jest ktos taki kto pomaga tancerkom? ja sie zastanawiam czy nie sprobowac jako tancerka i sie balam ze sie nie odnajde w nowym miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionkapionka
a to nie zajmuje sie tancerka ta co ja zatrudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×