Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolanta88

Klub Event

Polecane posty

Gość MartaPK
Witajcie to o mnie mowa:) czekam na kontakt:) będę mogła opowiedzieć o szczegółach:) zapraszam serdecznie i pozdrawiam Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciiaaaaa2012
hej dziewczyny, powiedzcie mi na jakiej ulicy miesci sie ten klub w 3miescie??(dokladny adres bym prosila he he) czy to prawda ze w tym klubie(jak prawdopodobnie w wielu) ochrona lub goscie bija dziewczyny???prosze o szybkie i szczere odp:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirania0072
Hej. Znalazłam ogłoszenie na konsultantkę w evencie i zastanawiam się nad złożenie cv. Jaka jest tam podstawa? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, skad takie informacje ze w naszym clubie sa bite dziewczyny przez gosci albo przez ochroniarzy? Ale ludzie wymyslaja, straszne! U nas dziewczyny moga sie czuc w 100 % bezpieczne, panuje zasada "patrz a nie dotykaj",a dziewczyny moga w kazdym momencie liczyc na ochroniarzy.Club miesci sie w Sopocie na Ul.Bohaterów Monte Cassino . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wim
Do looola19 Jeśli jesteś z okolic Olsztyna, to mogę ci powiedzieć że październiku też będzie tam klub ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moich chłopaków?
a gdzie w warszawie mozna? pracuje ktos? ile trzeba miec lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciiaaaaa20
tak, wiem że na Monte Cassino :) ale nr czy cos?? bo wiem, że jest tam cocomo i mam dokladny adres ale Eventu nie :( w olsztynie?? naprawde? ;o heh to chyba jednak przesadzę się tu bo mam o wiele bliżej:) az wierzyc sie nie chce.. a skad wiecie ze tu bedzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wim
Tak, w Olsztynie klub będzie otwarty w połowie października i obecnie poszukuje tancerek do pracy ;) olciiaaaaa20 jesteś zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciiaaaaa20
no pewnie że taaaaak!! ale musze niestety popracować nad figura;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wim
A skąd jesteś olciiaaaaa20?? tak się składa, że jestem konsultantką i mogłybyśmy sie spotkać jeśli jesteś zainteresowana :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciiaaaaa20
mieszkam 40 km od Olsztyna :) ale nie sądzę że nadaje sie w tej chwili na tancerke z moja figura:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaAś
Do olciiaaaaa20 Ja też jestem zainteresowana pracą tancerki :) Mam spotkać się z konsultantką Anią pod koniec września :) mam też propozyje pracy jako promotorka, ale chyba bycie tancerką czy hostessą tam bardziej sie opłca :) Przyznam, że troche sie boje, najbardziej tego, ze ktoś znajomy mnie zobaczy ;p Bo jeżeli chodzi o opinie o klubach Event to słyszałam tylko same pozytywy:) Ja mam 22 lata, jestem studentką z Olsztyna. Ola jak chcesz to odezwij się do mnie na priv ;) mój nr gg 6559870

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaAś
Przepraszam za literówki powyżej, ale pisałam w pośpiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FajnaMarcia
A ile konkretnie zarabia w takim klubie tancerka/promotorka/hostessa? Bo słyszałam, że "takie świetne zarobki" itd. Ale dla jednego "świetne" może oznaczać 1000, dla innego 50000 czy 10000 tysięcy. Ale chodzi mi o konkrety. Czy takie tancerki np mają zagwarantowaną jakąś podstawę? Czy praca opiera się wyłącznie na prowizjach? i czy jest prawdą to, że do klubu nie wpuszczają dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wim
Dziewczyny, mam na imię Ania i jestem konsultantką klubu Event w Olsztynie. podaję nowego maila: anna.event@op.pl Piszcie, a odpowiem na wszystkie pytania, chociaż wiadomo,najlepiej się spotkać i na spokojnie porozmawiać ;) Klub otwieramy najprawdopodobniej w połowie października ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirania0072
wim możesz zdradzić jaką podstawę mają konsultantki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FajnaMarcia
Albo jaką podstawę mają tancerki. Wtedy będziemy wiedzieć o czym w ogóle rozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wim
Dziewczyny, piszcie na maila a wtedy udzielę wam wszelkich informacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiacZek20
hej ja właśnie dostałam propozycje pracy w klubie ale się boje,a poza tym to chyba nie praca dla mnie. Skusiła bym się na prace jako kelnerka ale nie wiem czy dam rade. I po ile godzin jest ta praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,
A pracuje ktoś na stanowisku animatorki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaangeeellaaa
jest jakaś dziewczyna która chciałaby być KELNERKĄ BARMANKĄ (a w późniejszym czasie może tancerką) w Sopocie Gdańsku lub Olsztynie ? bo ja jestem zainteresowana , sama się jakoś przełamać nie mogę a we dwie jednak raźniej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wim
Dziewczyny przypominam, że wciąż poszukuję tancerek do klubu w Olsztynie (ewentualnie w innej placówce). Jeśli jesteście zainteresowane piszcie :) :) pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1990000i
hm to jezeli tancerka siedzi i rozmawia z gosciem sporo to nie musi tanczyc? i np zalozmy ze w ciagu calej nocy pracy zatanczy 2 razy? dziwne to troche.. jak to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tancerki maja ustalona liste piosenek do ktorych tancza.Przyjmijmy ze w clubie jest 10 tancerek i kazda pisenka trwa 3-4 min to kazda dziewczyna tanczy co 30-40 min, na takiej zasadzie to dziala. Tancerki w miedzy czasie rozmawiaja z goscmi clubu, jesli podczas rozmowy dzieczyna slyszy swoja piosenke wychodzi na scene aby zrobic show. Dziewczeta sa szkolone z tanca wiec te bez doswiadczenia rowniez maja szanse. Gdy juz naucza sie tanczyc- jest to naprawde cos pieknego, az milo popatrzec i zazdroscic, prawdziwa sztuka!!Dziewczyny ktore maja obawy powinny sprobowac, bo jest to z pewnoscia swietna przygoda a zarazem mozliwosc zarobienia konkretnych pieniedzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1990000i
oo no to super:):) a pieknadzoana Ty w tym klubie pracujesz jako tancerka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie chciałabym spróbować jako tancerka, tylko, że wolałabym tańczyć w bieliźnie i się nie rozbierać dalej. Czy to jest możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja nie jestem tancerka, choc nie powiem, kusi mnie zeby sprobowac ;) Jestem konsultantka ktora rekrutuje dziewczeta. A jesli chodzi o zasady clubu, to tancerki pod koniec tanca musza zdjac biustonosz, przez pierwszy tydzien maja czas na zaklimatyzowanie sie i nie musza tego robic, po pierwszym tygodniu obowiazuja je zasady takie jak wszystkie dziewczyny. Jednak hostessy moga rowniez tanczyc i one nie musza zdejmowac stanika, jednak zarabiaja mniej niz tancerki, wiec jest to mniej oplacalne.W jakim miescie chcialybyscie dziewczyny sprobowac? Ja polecam Poznan, bardzo fajny klimat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dostałam propozycje pracy w klubie Event jako hostessa, jednak mam pewne obawy, jak pewnie wiele z was miało. Czy któraś z was może mi przybliżyć na czym miałaby polegać ta praca? Nie ukrywam, że propozycja pojawiła się akurat w momencie, gdy szukam pracy, jednak cały czas trochę się boję spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wim
Gruzjel, jeśli jesteś zainteresowana pracą, najlepiej jak umówisz się na spotkanie z konsultantką, a wtedy się wszystkiego dowiesz i wtedy zdecydujesz czy chciałabyś pracować w klubie czy nie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×