Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

coooo

kto przezywa bardziej rozstanie,kobieta czy facet?

Polecane posty

no własnie...mi sie wydaje ,ze kobieta...facetowi zawsze łatwiej czemu tak jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka999
to zalezy kto bardziej kochal ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chciałabym
bo kobiety s ą bardziej uczuciowe, chyba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 089
to zalezy , z jakiego powodu rozstanie, kto był bardziej zakochany itd... ale wydaje mi się , że pewnie jakby tak statystycznie rzecz wizasc to pewnie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie kobieta
uogolniajac oczywiscie ale biorac pod uwage to,ze czytajac kafe juz kilkanascie razy trafilam na tematy: "kocham go, znamy się dwa miesiace" dochodze do wniosku ze kobiety sa przewrazliwonymi histeryczkami,ktore wyolbrzymiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zalezy kto bardziej kochał? załuzmy ,ze kochalsmy sie po równo i sie rozsatlismy,ale on ma mnie juz w dupie do tej pory chyba,a ja sie mecze bo go kocham:( dlaczego tak jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy kto bardziej kochał...a ZAWSZE w związku ktoś kocha bardziej - taki niefart;) Generalnie sądzę, że nie warto przeżywać rozstań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumpelek
desperatka999 ma racje, ale poza tym to roznie... Ale jak sie kocha, to ciezko obydwu stronom... a i faceci potrafia plakac, nawet bardziej, niz kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy kamienie marzeń
pewnie, że kobieta🌻 no chyba , że facet, ale to jeśli facet jest romantykiem a la Kordian. ale to tylko fikcja literacka tacy faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh2
zasłyszane: kobieta przeżywa rozstanie bardziej intensywnie, ale krócejpamieta,natomiast mężczyzna dłużej pamięta, a samo rozstanie mniej przeżywa niz kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydae mi sie ze sie wypowiadaja tutaj same kobiety, niech sie wypowie jakis facet jak z wami jest? przeciez oni sa tez zajebiscie wrazliwi,płacza i wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaztopez
Glupie pytanie: ten, kto bardziej kocha bo jesli sie rozstali, to jedno z nich nie kochalo. To logiczne, chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze to kobieta bardziej pamieta! ale jak wy faceci to robicie,ze tak szybko zapominacie i wogole...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czasami jest tak ,ze ludzie sie kochaja ale nie moga ze soba byc z pewnych powodów i w sumie ze mna tak było.. kochalismy sie i rozeszlismy sie z zalm:( nie moglismy byc razem widziałm jak cierpiał,ale juz troche mineło i wydaje mi sie ze ma mnie w dupie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_kordian
coooo - no wlasnie ja jestem facetem... zimnym gnojem, ktory kolejna noc nie moze spac... i tylko smsy czyta milutkie wciaz:( ciapa ze mnie, nie? pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_kordian
a poza tym coooo - myslisz, ze ma cie w dupie, wiec jednak wychodzi na to, ze on sie zbiera pomalu, a Ty chcesz sobie na sam koniec jeszcze ubzdurac, ze pewnie Cie nigdy nie kochal??? i takie to osady na koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh2
cooooo wyczytane w książce psychologicznej, a że dużu tego typu ksiązek czytam, nie pamietam tytułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOZE KOCHAŁ,ALE JUZ NIE KOCHA...PRZEMINEŁE Z WIATREM:( NA PEWNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smigielkodwaz
"na pewno" to na pewno... ale nie wiesz, a zapytac juz nie ma jak... i sie przekonac...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co generalizować ... są różne kobiety i różni mężczyźni Znam takich facetów , którzy przeżywają bardziej od kobiet tego typu sytuacje Zależy od charakteru i siły zaangażowania 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gattina2
Zdecydowanie kobieta, chyba, ze facet strasznie kochal owa kobiete i nie moze pogodzic sie z rozstaniem, ale to sa rzadkie przypadki. Faceci zazwyczaj bardzo szybko znajduja sobie nowa kobiete, bo przeciez seks uprawiac trzeba(to ich glowna potrzeba w zyciu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicolka.....
To zalezy nie mozna w tym temacie uogolniac kto mocniej przezywa. Chociaz biorac pod uwage moje zwiazki powiedziala bym ze mezczyzna (ej juz chyba trzech chcialo sie po rozstaniu zabijac) Ale z drugiej strony jak patrze na moje znajome to wydaje mi sie ze kobiety tez cierpia... Nie wiem ja tez jak kocham to cala soba ale jak sie rozstajemy to owszem przezywam to w jakis sposob ale nie zalamuje sie z tego powodu bo jak to mowia zycie toczy sie dalej a tego kwiatu to pol swiatu (a ze trzy czwarte huja warte :( ) No coz zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×