Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Kto się spotkał z Hair Ultra na wypadanie, porost włosów?

Polecane posty

Gość gość

Hej Towarzyszki/e Czytam na forum o zadowolonych posiadaczy włosów i tego preparatu. Czy jest Was więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam sobie i chłopakowi. Stosujemy od dłuższego czasu. Jesteśmy generalnie zadowoleni. Nie jest to naciągany syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosuje. Miałam iść do lekarza bo nagle zaczęły mi strasznie wypadać włosy. Masakra!!! Po kilku dniach stosowania przestały. Zmieniłam też dietę trochę i mam mniej stresu w pracy ale ten środek z pewnością zrobił swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś mam problem z wypadaniem włosów nie się nie zastanawia i kupuje ten lek. Ja już byłam na skraju wyczerpania. Nie wiem czym tak sobie zniszczyłam włosy? Ten środek pomógł mi w uzyskaniu błyszczących włosów. Przede wszystkim nie wypadają jak szalone. Hair Ultra jest fenomenalne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam w tym roku operację i po narkozie strasznie wypadały mi włosy. Moja siostra, która mieszka w USA poleciła mi ten spray. To ponoć jakaś sensacja w stanach. Jeszcze nić nie mówi się o tym w wiadomościach ale pewnie niedługo będzie o tym głośno. Cieszę się, że reszta jest też zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0984
Mi zniszczyła włosy moja fryzjerka. zabije sukę za to.... jakiś cholerny koszmar, spaliła mi włosy. Czytam, że po tym Hairultra rewitalizują się włosy. jak ja mam tak zniszczone to też będzie działać preparat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak kasia, nie zastanawiaj się i kupuj. W tym środku jest tyle witamin i innych substancji odżywczych, że z pewnością Ci nie zaszkodzą. Jestem pewna, że będzie Pani zadowolona :) PS współczuję włosów - takich ludzi nie powinno się zatrudniać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten preparat jest tylko dla kobiet czy też dla facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojarzę te markę - widziałam gdzieś w gazecie artykuł - ciekawe! Naukowcy coś opracowali rewolucyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hair Ultra może być stosowany przez mężczyzn jak i kobiety. Moj facet używa regularnie i widzę u niego dużą poprawę. Nawet stał się bardziej męski i pewny siebie. Dobry prezent od Mikołaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak taki drobiazg to dobry prezent na Mikołaja tylko czy zdąży dotrzeć do soboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zamawiałam buty w zalando i dotarły w 3 dni, także jak dziś zamówisz to kurier powinien zdążyć na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie paczki idą 2 dni.... dotrze bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WIELKIE dzięki Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompletna porażka :(, zero efektów prucz straty pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się patrzy na zdjęcia łysej kobiety i obok już z pięknymi włosami to..... hmmmm, można stwierdzić, że ta pani nie ma innych bluzek tylko tą jedną :(. Tym zdjeciem mnie przekonaliście że to ściema http://kobieta.onet.pl/zdrowie/lekarze-oglaszaja-nowa-kuracja-przeciw-wypadaniu-wlosow-i-lysieniu/scmxr?utm_source=onet&utm_medium=cpc&utm_content=300x60-1&utm_campaign=renew-hair-biotin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to faktycznie naciąganie klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beckkk
czy ktoś w ogóle widział na oczy skład tego cudu? :) czemu nie pójść do lekarza, a dodatkowo (podkreślam - dodatkowo!!) wspierać się kosmetykami? ostatnio zestaw lekarz + seboradin fitocell uratował moje włosy w całości, przestały wypadać, są mocniejsze, bardziej błyszczą i wyrastają nowe włoski. nie ufajcie randomowym wypowiedziom na kafe, zwłaszcza jeśli mowa o produktach o których nikt nie słyszał :) do lekarza i wcierki, a sukces murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny "super produkt" a te zdjęcia na ich stronie mówią wszystko za siebie? Jak mogą odrosnąć włosy jak wypadły? Mogą powstrzymać wypadanie a nie porost nowych. Na odrastanie zębów też coś mają w ofercie bo mi dentysta wyrwał. Te opinie to pewnie pisała jedna osoba z tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann1985
Kupiłam ten preparat dla brata - ma 26 lat i już sporą łysinę z przodu :( Przyznam, że zrobiłam to pod wpływem chwili - w końcu takie cuda wypisują... Młody prezent ma dostać w najbliższy weekend - więc jeszcze leży u mnie. Ale do czego zmierzam, producent zapewnia efekt gwarantowany, albo zwrot kasy - rzekomo do każdego opakowania ma być dołączona pisemna gwarancja- tylko, że nic takiego nie otrzymałam. Buteleczka nawet nie była opakowana, a sposób użycia i skład - wszystko in inglisz.. Więc zaczynam nabierać podejrzeń. Ale zobaczymy, brat zużyje opakowania i będziemy wypatrywać efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolony 007
Jest nowy produkt ktory super dziala, przede wszytskim nie obiecuja bujnej czupryny po 3 uzyciach. To jakas stara receptura. Jak narazie jest tylko strona po wlosku ale sero działa. Mnie produktprzywiozla znajoma ale wzmocnily mi sie wlosy i zaczynaja odrastac juz po dwoch tygodniach. Trzeba tylko uzywac codziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerard B
Niestety to wielka ściema. Szukałem w Google po lekarzu i znalazłem to: http://pl.renewhair-biotin.com Za reklamę takich nieprawdziwych badziewi Onet powinien zostać podany do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubol5
Czyli to znaczy ze Hair Ultra to ściema, bo sam już nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smen
Zobaczcie na godzinę i minuty w których były publikowane komentarze pozytyne. Coś mi tu pachnie szwindlem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie. Jak zamawialiście te hair ultra np. 3 + 1 gratis to przyszły wam w spreyu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rYSIEK1212121212
jeżeli włosy ci wypadają bo masz np za mało witamin to moze coś pomoze. ja jestem łysawy na czubku i zakola. kompletnie zero pomogło, włosów nie przybyło jak u tej pani!!!!! nie ma lekarstwa dla łysych panów!!!! nadmiar testosteronu!!!! w usa są leki co obnizają testosteron ale wowczas w łóżku jesteś słąbszy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie wierze w takie cuda ale warto zaufac chinskiej medycynie kupcie sobie Bhringraj powder proszek 100g za 20zl pół łyżeczki na szklanke cieplej wody popijać raz dziennie to naprawdę pomaga przy wypadaniu, cofa siwienie po kilku miesiącach widać 20% przywroconych włosów w porownaniu do tego co było.kuracje najlepiej rozpocząć zaraz po zauwazeniu ubytkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno firma niedługo zniknie, a tak nawiasem mówiąc, żałosne jest stosowanie takiej "strategii" marketingowej. Publikacja kilku postów na forum opisujące cudowne działanie i efekty. Nie zadali sobie nawet trudu, żeby przynajmniej w sensownych odstępach czasowych te opinie były napisane, tylko kilkuminutowe co najwyżej przerwy. Nawet styl wypowiedzi budzi SPORE podejrzenia co do autorów komentarzy. IDŹ DO PIEKŁA, KUR*O wściekła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hair Ultra na wypadanie, porost włosów to MEGA ściema. NIE KUPUJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×