Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka natka

Lovi czy ktoś używa tych butelek? Jakie macie opinie?

Polecane posty

Gość matka natka

Ja kupiłam bo była na promocji. Mam też 3 inne z aventu, Nuka i Nuby i moje dziecko najbardziej polubiło ta Lovi a w zasadzie chce tylko z niej jeść. Zjada z niej do ostatniej kropli a z innych wygina się i płacze. A mnie ta butelka irytuje okropnie bo smoczek się tak zasysa i muszę pociągnąć za niego żeby się odpowietrzył. Dodatkowo napis się w połowie starł i wygląda bardzo niechlujnie. Nienawidzę jej a moje dziecko sobie ją upodobało. A Wy macie jakieś doświadczenia z tymi butelkami? Jak reagowały na nie wasze dzieci? Też Wam się tak działo z tym smoczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko Lovi
Ja używam tych butelek tzn moje dziecko;) Jedyny minus to właśnie ten smoczek, tak samo mi się zasysa ale nie przeszkadza mi to zbytnio. Używam już 11 miesięcy i na żadnej mi się jeszcze napis nie starł. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych butelek i uważam że są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po to są te wypustki, że jak Ci się zasysa to mleko i tak leci dzięki nim, tylko wolniej. Moje dziecko też uwielbia ten smoczek, bo jest podobny do sutka, poza tym musi dużo ruszać buzią żeby mu leciała, a to jest dobre do prawidłowego mówieni a później, bo sobie buźkę rozrusza, nie wiem jak to się fachowo nazywa. W każdym razie jak nie da rady albo ktoś nie chce karmić piersią, to ta butelka jest dobra, bo właśnie zmusza malucha do prawidłowego ssania. Mama jeszcze tommy tippy, bo na początku nie umiał ssać i ta z lovi miała dla niego za duża dziurkę i się zachłystywał, na tommy tipe nauczył się ssać, bo ma chyba najmniejszą dziurkę ich smoczek, ale teraz już nie chce, bo mu za wolno leci. Te mi się napis z lovi zdarł, po prostu go zdrapałam do końca. A największa wada tej butelki dla mnie, to przezroczysta niemal podziałka... W nocy sobie w miarę sprawnie utrafić to masakra, jak człowiek zaspany i słabe światło, żeby męża nie budzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewieciomiesieczniak i ciaza
my uzywamy i butelek i smoczkow i kubkow nie kapkow dla mnie rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakal000000000000
ja używam tych butelek. Uważam, że są świetne. Napis też zszedł to go zdrapałam do końca...ale smoczek jest ok. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam jako pierwszą butelkę (do mojego mleka, karmię piersią)- ale mały kompletnie nie potrafił jeść, krztusił się przy jedzeniu, potem wymiotował... Smoczek jest według mnie za duży, na pewno dużo większy od moich brodawek więc może o to chodzi. Używamy teraz butelek NUK, tak jak smoczka uspokajającego, też daje aktywne ssanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SweetRose- w butelce Lovi? Nie mam pojęcia, kupowałam butelkę od urodzenia a dokładnie smoczkiem się nie interesowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovi- brznadzieja
a u nas sie nie sprawdzila za duzo i za szybko lecialo i synek jadl za duzo przejadal sie a potem bolal go brzuszek i ulewal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka na początku tylko avent miałą,późiej sam cycek i jak musiałam przejść na butelke to wojna była,po kilku dniach sie poddała ale do tej pory a mineły juz dwa miesiace pije tylko z lovi, innych nie chce wcale ;) jedyną wadą jest ten sklejając sie smoczek ;) jak sie za mocno sklei to córka puszcza jak jest już normlny to znowu zaraz łapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek tylko z nich chciał pic mleko i sprawdzaly sie swietnie...nam sie napis nigdy nie scierał ...u nas kompletnym niewyspalem okazaly sie tt i avent..a chyba wazne by dziekcu pasowalo a nie tobie czy sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamam26
smoczki lovi pasują do butelek aventa wiec jak cie butelka wkurza to zmień sobie a smoczek zostaw lovi - moj tez polubił lovi ale mleko za bardzo mu się lało i pił z aventa - za to z lovi pije kaszki i gęstsze rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrobiłam dokładnie tak
jak mamamam26 :) Głupia kupiłam cały zestaw Avent, a synek gardził smoczkiem. Dokupiłam tylko smoczki Lovi i jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam jedną butelkę Lovi. Wkurza mnie prawie niewidoczna "podziałka". Dla mego dziecka smoczek, który był w butelce miał stanowczo za dużą dziurę. Butla stała nieuzywana aż zaczęłam dawać dziecku kaszki. I teraz jakoś tam używam jej. Ale zachwycona nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkdshgljz
jeżeli sie zasysa tzn że jest za mocno dokręcona butelka, zakręć lżej i już smoczek nie będzie się zasysać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raptownypepe
muszę powiedzieć że lovi to badziew. Tyle piszą o innowacyjnym systemie odpowietrzania które tak naprawdę nie działa. Mały strasznie się męczy i nie dojada. Postanowiłem zalać butlę wodą i sam się z niej napić. po kilku minutach udawania noworodka ciśnienie najpierw zmiażdżyło smoka ze prawie nic nie leciało a potem zassało go do butelki, dopiero wtedy się dość drastycznie odpowietrzył. Trochę się oblałem i trzeba było butle na nowo skręcać, skręcanie utelki najdelikatniej jak się da też nie pomaga. Kupiliśmy 5 butli i laktator jeszcze przed urodzeniem małego i teraz strasznie żałujemy wywalonych pieniędzy w błoto. Krótko mówiąc nie dał bym 5 zł za tą butle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko tez uzywa tylko i wylacznie lovi!!smoczki i butelki :) jestem z nich bardzo zadowolona bo są trwałe...grube i wytrzymałe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaaaa
Butelka beznadziejna!!! nie odpowietrza się tak jak powinna! ZAŁUJĘ że kupiłam to dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopis
My mamy 2 lovi medical + I jestesmy superzadowoleni. Mlody pije z butelek sporadycznie, bo karmie piersia, ale smoczki wg mnie rewelacja, bo dziecko faktycznie musi sie napracowac, zeby wypic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie tragedia smoczek się nie odpowietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie lipa, dziecko krztusilo sie, smoczek zasysal i po kazdym jedzeniu czkawka. Uzywam butelek firmy MAM i to jest strzal w 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest gut
Ja używam medical+ i jestem zadowolona, a konkretnie moja niunia. Kupiłam na początku tommy tippy i kiedy przechodziłyśmy na butelkę okazało się że w ogóle nie chciała pić, nawet włożyć do buzi się nie dało, natomiast lovi załapała dość szybko i bardzo dobrze jej się je. Faktycznie co do smoczka to jedynie to zasysanie takie dziadoskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie też beznadzieja. Ogólnie używam do mleka butelek MUM- z niemiec. Kupilam jedną właśnie lovi i jedna canpol żeby córka miala na sok i herbatke bo nie Chcialam żeby te mi pozolkły czy też zrobiły sie pomarańczowe od soku. W obu dziurki jakieś duże i sie krztusila. W tych MUM są bardzo małe dziurki więc było lepiej. Teraz jak już jest większa to od biedy sie napije ale woli canpol... Co do wykorzystywania smoczkow z większą dziurka do kaszek to nie zawsze jest to możliwe. Moja od początku nie chciała z b utelki nic co było gestsze od mleka. Wszystkie kaszki i zupki musiały być lyzeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrazilam sie do tej firmy kiedy dostalam ich podgrzewacz do butelek.. dlatego butelke mam teraz taka Step UP 1, ktora zapobiega kolce:) polecam zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochaacha
a to jakaś nowa firma?bo my tylko używaliśmy z chicco osobiście polecam ale jestem ciekawa tych lovi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofinka
a z jakiej firmy masz tą butelkę bo ja też mam antykolkową z chicco rewelacja no i też mam butelkę lovi ale to raczej do herbatki stosuję butelka nawet spoko widziałam że można do nich dokupić uchwyty jak dziecko już będzie trzymać rączkami samo to mi się bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam od jakiegoś czasu i bardzo sobie chwalę. Mam tę serię Medical +. Bardzo fajnie się z nich Młodziakom pije. Mi się je dobrze czyści, nie zachodzą jak Avent. Nie potrzeba żadnych dodatkowych dysków uszczelniających itp. No i smoczki do nich są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha0505
Po 4miesiącu musiałam zacząć dokarmiać moją córkę i butelka Lovi była jedyną, którą załapała od razu, bez problemu (wcześniej przebrnęłyśmy przez Chicko, AVENT Canpola i jakaś z tesco). Smoczek niestety się zasysa, ale wygląda na to, że bardziej przeszkadza to mi niż córci. Butelka jest wygodna w trzymaniu-również przez małe rączki. Nie zatrzymuje zapachów i kolorów z soczków. Po kilkakrotnych upadkach z wysokości wózka lub łóżeczka nic jej się nie stało.Szczerze polecam, zwłaszcza, że na allegro można czasem kupić za miej niż 20zł, a smoczek za jakieś 6zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia100r
Ja używam już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Fajnie się trzyma (mi jak i dziecku). Napisy się nie zmazują, dobrze się myje i nie wchłania tak szybko "obcych" zapachów. Bardzo sobie je chwalę, mam o różnej pojemności i używam do mleka, wody, soczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×