Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mewa86

Mam rozstępy na brzuchu i obwisła skórę już nigdy nie założe bikini:(

Polecane posty

Gość Mewa86

szlag mnie trafia, 26 lat młoda, łądna i coś takiego. żyć mi się nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma tak samo jejeje
mam tak samo, mam 28 lat, rozstepe pod pepek, dupie nogach-po ciazy, wielki cellulit, w ciazy przytyłam prawie 27 kilo.... zyc mi sie nie chce a upały ida...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroniczka;)
Ja mam ładny brzuch po ciąży :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rani83
a tak wogole rozstępy nie sa tak straszne . Duzo gorsza jest otyłośc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroniczka;)
Ale nie przytylam 30kg i nie rodzilam "słonia" :P Przed ważyłam 48kg po ciązy 52kg w ciązy przytyłam 10kg, dziecko ważyło 3kg.. nie rozumiem jak można w zdrowej ciązy przytyć 30kg i się dziwić że rujnuje to ciało???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez, a na dodatek z majtek wyjezdza mi okropna krzywa blizna po cc. Ale jakos mnie to nie rusza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hartumm
daj fote rozstepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma tak samo jejeje
weroniczka nie urodziłam slonia tylko córke 3800 kg długa na 59 cm, wazyłam przed ciaza 68 kilo przy wzroscie 171cm, dodam ze wczesniej byłam 2 razy w ciazy ktore poroniłam, pozniej burza hormonow brak okresu itd, nie oceniajscie osob....ja chodziłam w ciazy jak z jajkiem.... nie jadłam duzo tylko puchłam... ciesze sie ze urodziłam zdrowe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bikini możesz założyć, ale musisz mieć też pareo, coby strategiczne "tygryski" zasłonić radzę też wyjechać gdzieś daaalekooo i tam mieć gdzieś co ktoś sobie o Tobie pomyśli jeszcze sobie (niestety) popłaczesz, bo taki już "urok" naszej skóry (geny), mnie wywaliło w 7 m-cu, generalnie przytyłam niewiele, smarowałam skórę od początku i nagle trrrraaachhh jednak pewnego dnia, jak np mła, dojdziesz do wniosku, że raz się żyje i niech sobie patrzą i komentują, kupiłam od turków obciachowy strój dwuczęściowy (szkoda kasy na ładny), wywaliłam tygrysy na słońce i smażyłam się mikrodermabrazja droga, bolesna..po co? szkoda kasy, odłóż na wyjazd zainwestuj w gacie a'la Bridget Jones - niech się skóra zstąpi, ćwicz i masuj brzuch - to wszystko, co możesz zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
przytyłam ok 20 kg ale zawsze byłam drobna i szczupła. Miałam ogromny brzuch i dlatego tak się stało;/już dwa lata minęło a skóra dalej obwisa a rozstępy nic się znie zmniejszaja;/ nie chce jednoczęściowego mam gdzies takie bikini:( zaraz dam fote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzisiejszych czasach rozstępy, cellulit, czy obwisła skóra to żaden kłopot dla kogoś, kto naprawdę chce z tym walczyć. Przestań marudzić i zacznij już dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
ja już to wszystko przeszłam i gówno mi to pomogło chce znów mieć płaski brzuch ale tego sie nie da osiagnac z obwisla skóra nie da sie nic zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
Lady Chatterley walcze juz 2 lata i co? gówno peeleingi kremy dieta Z TYM SIE NIE DA NIC ZROBIC brzuch mam pomarszczony i oblesny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma tak samo jejeje
mewo ja masuje sie masażerem.... brzuch stał sie twardszy pod pepekiem zmarszczona skóra, ale stan skory sie poprawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe jest piękne!!!!!
peelingi z kawy pomagają na rozstępy i cellulit serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozstępy tylko mogą zblednąć, mogą - ale niekoniecznie, wypijesz gorące, albo latem skóra zrobi się zaczerwieniona i cholerne rozstępiska już robią się purpurowe Mewa - nie zmienisz tego rozumiesz? musisz to łyknąć i żyć dalej gdybyś była fest bogata mogłabyś sobie pozwolić na plastykę brzucha jak Nadya Suleyman (ale ona jest pieprznięta lekko): http://www.google.pl/search?q=nadya+suleman&hl=pl&prmd=imvnso&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=iVHsT9_NDcKXsgaw7P0F&ved=0CFkQsAQ&biw=1173&bih=789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
robilam kawowy cukrowy i nic;/ moj brzuch jest calutki w rozstepach iwisi skóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, wydaje mi się, że mogłabyś popróbować z peelingiem kawowym i masażem (np bańką chińską). Czy to tylko obwisła skóra, czy także oponka? Poza tym hul hop fajnie działa na talię. Ja od niedawna walczę z flakiem na brzuchu (a tak jak Ty jestem już sporo po porodzie) i powiem Ci, że widzę efekty. Nie wierzyłam, że założę bikini, a jednak z dnia na dzień jest lepiej. Spróbuj, co Ci szkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
to jest nadmiar skóry u mnie óra odstaje jakbym miała wielki brzuch;/ dieta juz nie pomaga bo brzuch jest cały czas taki sam. Brzuszki też nie brzuch sie robi tylko twardy a skóra dalej zostaje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
lady ćwiczenia nie pomagaja ani brzuszki ani aeroby, skóra nadal jest cały czas taka sama pomarszczona wisząca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5hgju;bsdd
dziwne jestescie, przeciez jak ktos decyduje sie na dziecko to powinien byc pogodzony z tym, że po ciązy juz straci figure i to nie bedzie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
moge wyslac zdjecie na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5hgju;bsdd
daj tutaj, na voila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, w takiej sytuacji to tylkolaser. Rozstępy to głębokie uszkodzenie włókien kolagenowych, tego się nie da naprawić bez interwencji laserowej. Daj zdjęcie maddie.mnw@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
ja miałam super figurea przed ciaża teraz wyglądam okropnie, zero wcięcia w talii. O bikini mogę zapomnieć nawet w obcisłej bluzce wygladam nieładnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
na voila sie nie da nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×