Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość icoterazkurna

mąż w żartach powiedział mi że zrobił kiedyś loda koledze w liceum

Polecane posty

Gość icoterazkurna

i okazało się, że to prawda. jestem dość nerwowa i nie wiem jak się z tym uporać :( nie jestem homfobką ale mnie o mocno wzburzyło a jesteśmy już małżeńtwem 5 lat.... raczej jestem pewna, że mnie nie zdradzi, ale mnie to odrzuciło i to mocno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego niby? Sama robisz loda i to znaczy, że ma to kogoś od ciebie odrzucać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po takim wyznaniu nie umialabym juz na kogos takiego spojrzec jak na mezczyzne. nie mam nic przeciwko odmiennym orientacjom, ale w moich oczach taki ktos nie bylby juz atrakcyjny jako facet, musialabym sie rozwiesc :-( No chyba, ze byl na haju i nie wiedzial co sie dzieje kompletnie, wtedy moze bym sie zastanowila. Ale jesli Ty umiesz sie z tym pogodzic, to oczywiscie daj mu szanse, nie zrobil nic z gruntu zlego tak naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka Okrąglinka31
Facet zrobił coś w liceum, zakładam, że pewnie nie dość, że nie byliście wtedy razem to nawet się nie znaliście, a Ty masz z tym taki wielki problem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jest ukrytym pedałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te co ci tu radzą to nawet nie wiedzą ze większośc facetów ma za sobą takie doświadczenia albo podobne albo takie na granicy miłości gejowskiej. Jakbym wam powiedziała, co mi mój mąż powiedział o dwóch jego kolegach to byście mi i tak nie uwierzyły, a faceci mają żony i te żony nie mają o niczym pojęcia, a faceci są w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, ale ktoś kto używa wyrazu "pedał" nadaje się do spalenia w piecu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icoterazkurna
Powiedziałam o tym mojej mamie, a ona na to, że kiedys w podstawówce ona zrobiła minetę swojej najlepszej przyjaciółce i mam sie nie przejmowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojemu facetowi i mi kolega jak był na haju opowiedzial,ze jak siedział we więzieniu to latał za nim pedał poodbno się w nim zakochal i ten nasz kolega w końcu pozwolil mu zrobić laskę,ale nie chciała mu stanąć a sie podobno starał wiec go odepchanl i mu napier... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli z gościa na bank pedał nie będzie, chociaż chciał spóbować wrażeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaintrygowany topikiem
Mam dziewczyne 3 lata , ale ja tez kiedys sprobowalem z facetem. Porosotu zobaczyc jka to jest. Mysle ze nie ma na forum faceta ktory by nie probowal lub nie chcial sprobowac tylko to ukrywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyyyyyzzzz
Fakt. Ja też o tym myślałem , ale teraz wolę panienki i sponsorować je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrusia1111
Po wypowiedzi z 20:46 widze ze to prowo;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekOn
Ja też probowalem z facetem i nawet mam ochotę czasem to powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jest bi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też robiłem parę razy i co? Boże, dobrze, że ja nie mam takiej homofobki w domu jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość7878686
Pedał - to chłopaczek który wygląda jak dziewczynka i nie ma nic z mężczyzny - to jest obraza.. Piszę się gej(i wiem że ich to nie obraża bo znam 2 czy 3 facetów innej orientacji) co do takich wybryków to raczej większość facetów miało dziwne zabawy kiedyś ;> a czy się przyznają? raczej nie bo przecież w tym kraju by ich tępili a ci co najwięcej o tym krzyczą pewnie najwięcej o tym też myślą. Powiem tak.. myślę że każdy ma coś w sobie z BI i każdy próbuje głupich rzeczy ale się do tego nie przyzna.. może nieliczni nie spróbują, ale daje głowę że każdy miał minimum głupie fantazje ;>, olej było minęło ^.^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy probuje, ale ponoc wiele osob ma takie dosw z okresu dorastania, pozniej ich nie powtarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×