Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mężczyzna który nie lubi piwa to pedał

Polecane posty

Gość gość

wstyd takiego znać :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piwo powoduje marskość watroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy pije piwo(oprócz pedałów), plebs pije wódke i jabole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być jakimś p******ym nolifem bez znajomych by nie pić piwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piwo nie jest takie dobre co wy w nim widzicie nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze znajomymi pijam whisky. Mam w dupie patologie chlejące piwska po bramach, ławkach, czy przystankach autobusowych. Jak to jest się uraczyć gazowanymi szczochami niskoprocentowymi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby w dzisiejszych czasach, czasach rozkwitu browarów rzemieślniczych i lepszych gatunków piwa mówić, że piwo jest dla plebsu trzeba być jakimś *****ym idiotą :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Scott, nie wiem czy wiesz, ale większość ludzi pije piwo, i robią to głównie w barach i pubach, a nie tak jak twój tata w bramach i na ławkach :) praktycznie wszyscy - wykształceni i niewykształceni, bogaci i biedni, młodzi i starzy. Skąd ty sie urwałeś że o tym nie wiesz i kojażysz piwo tylko z żulami? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Whisky... w ch*j szlachetny trunek." Szlachetniejszy od waszego gazowanego sikacza, który już możecie kupić za niecałe dwa złote w biedronce. Nie ukrywajmy, większość z was stojąc w bramach, czy idąc z puszką po ulicy takim się właśnie "upija".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno ktoś pije w bramie albo w parku kosztujący ponad 10 zł piwny specjał z lokalnego browaru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jebłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale Scott, nie wiem czy wiesz, ale większość ludzi pije piwo" A większość much leci do gówna? Znaczy to, że miliony much nie mogą się mylić? :o Co mnie obchodzi co robi większość mentalnego plebsu? " robią to głównie w barach i pubach" Bo żal im na cokolwiek innego wydać pieniądze, tak więc najczęściej chleją szczochy rozwadniane z kija za 5 zł. "a nie tak jak twój tata w bramach i na ławkach " Nie skomentuje tego, bo jest to poniżej mojego poziomu. "Skąd ty sie urwałeś że o tym nie wiesz i kojażysz piwo tylko z żulami? " Obserwuję ten świat nie od dziś i widzę, kto przeważnie pije piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwróć uwagę ile ludzi chodzi po ulicach z butelką wody, fanty, coli... trudno chodzić z butelką paskudnej, mózgojebnej whisky której nikt normalny nie przełknie bez rozcieńczenia lodem albo colą. :D Czuj się elitą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
scott jestes nienormalny:-) Masz złe wspomnienia z piwem i żulami??? Jakis uraz pozostał?:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zwróć uwagę ile ludzi chodzi po ulicach z butelką wody, fanty, coli... trudno chodzić z butelką paskudnej, mózgoj**nej whisky której nikt normalny nie przełknie bez rozcieńczenia lodem albo colą. " Normalni ludzie nie chleją alkoholu w miejscach publicznych. Ja nigdy nie czułem takiej potrzeby i uważam to za patologię. Jeżeli nie potrafisz docenić smak whisky bez popitki, to współczuję. Zostań przy chlaniu szczyn z puszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"scott jestes nienormalnyusmiech.gif Masz złe wspomnienia z piwem i żulami??? Jakis uraz pozostał?" Jestem nienormalny, bo nie zgadzam się, że facet nie pijący piwa to pedał? :o Urazu nie ma, za to dla ciebie jak sądzę chlanie piwa to chleb powszedni i normalka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Normalni ludzie nie chleją alkoholu w miejscach publicznych" Normalni ludzie pili, piją i będą pić "niskoprocentowe sikacze" w miejscach publicznych. To trwa już 6000 lat i żadne prawo tego nie zmieni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Normalni ludzie pili, piją i będą pić "niskoprocentowe sikacze" w miejscach publicznych. To trwa już 6000 lat i żadne prawo tego nie zmieni." Póki co mamy jednak zakaz picia alkoholu w miejscach publicznych. Może między innymi dlatego, że głównie miłośnikom gazowanych szczochów brak jakiejkolwiek ogłady i kultury picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piwo jest dla plensu ;) Facet ma lubić wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
scott jestes nienormalnyusmiech.gif Masz złe wspomnienia z piwem i żulami??? Jakis uraz pozostał?" Jestem nienormalny, bo nie zgadzam się, że facet nie pijący piwa to pedał? pechowiec.gif Urazu nie ma, za to dla ciebie jak sądzę chlanie piwa to chleb powszedni i normalka mam w dupie co sądzisz o piciu piwa. JA w ogole nie pije alkoholu. Chodziło mi o poziom twoich wypowiedzi. Zachowujesz sie jakby ktoś cie skrzywdził:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosztujące średnio 8 zł, docenione przez międzynarodowych ekspertów Brackie Imperial Ipa to też "gazowane szczochy"? :D Albo Porter Bałtycki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez 5 lat nie mogłem przełknąć piwa, po tym, gdy kolega opowiedział mi, jak regularnie srali i szczali do kadzi, podczas praktyki w browarze. Od tego czasu mogę napić się MOCNEGO piwa do pieczystego :D. Żaden bałwan, nie namówi mnie jednak, na butelkę chłodnego piwa, w taki gorąc jak dzisiaj i późniejsze prowadzenie auta :(. To rzeczywiście dobre dla nolifewów, nudzących się całymi dniami, na osiedlowych ławeczkach. x Jak pić, to pić :D. Whisky można pić schłodzoną, bez rozcieńczania. Grzechem jest wręcz, rozcieńczanie pełnoletniego trunku :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja przez 5 lat nie mogłem przełknąć piwa, po tym, gdy kolega opowiedział mi, jak regularnie srali i szczali do kadzi, podczas praktyki w browarze." Jesteś jeszcze głupszy niż wyglądasz, można ci sprzedać wszystko, a ty łykasz z rozdziawioną gębą i uśmiechem na ryju. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chodziło mi o poziom twoich wypowiedzi. Zachowujesz sie jakby ktoś cie skrzywdził" Natomiast według ciebie jak rozumiem poziom autora i jego pogląd zawarty w temacie to wysoki poziom? :o Fakt wzgardzania osobami pijącymi piwo nie świadczy o jakimś skrzywdzeniu, to raczej osoby nadużywające alkoholu i nie wyobrażające sobie spotkań towarzyskich, czy imprezy bez piwa są skrzywdzone. Jednak wzorce te zaczerpnęli z pewnością z domu rodzinnego tak więc nie widzą w tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty czytac nie umiesz? nie zrozumiałes jeszcze ze mi nie chodzi o ten caly temat i oczym on jest. Masz prawo miec swoje zdanie. NJa nie pije i nie przebywam na ławce w parku z browarem...Chodzi mi jedynie o poziom twoich wypowiedzi.Jestes wulgarny. Rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×