Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zalamana20484

Moj chlopak Arab na mnie pluje podczas sexu

Polecane posty

Gość Zalamana20484

Mam duzy problem spotykam sie od 4 miesiecy z facetem ktory nie jest tego samego wyznania co ja on jest muzlumaninem a ja katoliczka bardzo go kocham ale od pewnego czasu w sytuacjach intymnych pluje na mnie,dla mnie jest to upokarzajace, rozmawialam z nim na ten temat i on twierdzi ze jest to sexy chcialabym sie dowiedziec jakie jest wasze zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź gotowa ...
na różne dziwne posty, zwłaszcza rasistowskie. Wydaje mi się że ostatnimi czasy faceci oglądają zbyt dużo filmów prono i stad te pomysły, nie ważne czy Arab czy polak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfds
Arab, ktory upokarza kobiety? Dziwne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal power
zapie.rdol tego terroryste.... popros twojego bialego kolege aby mu ogolil brode i spalil zywcem. nie bedzie juz pluc na nasze biale laski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamana20484
ale on nie jest terrorysta to normalny facet nie ma turbana ani brody poprostu zastanawiam sie czy takie zachowanie jest dziwne czy to ja jestem mamlo otwarta na rozne prpozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm tak tak...
ale pluje w celach hmm... poslizgowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy...........
Arab - religijny- nie współżyłby z kobietą przed ślubem (i w dodatku innego wyznania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne przecież oni są bardzo wrażliwi/delikatni w wyrku..no ale jak to w każdej kulturze różne rzeczy się lubi;) Według Koranu seksualność jest ważnym aspektem życia, traktowanym na równi z innymi jego sferami. W arabskim podręczniku miłosnym, zatytułowanym "Pachnący ogród dla pokrzepienia duszy", podkreśla się, że mężczyźni w każdej fazie stosunku powinni być czuli dla kobiet, także po osiągnięciu przez oboje partnerów orgazmu. Dużą wagę przywiązuje się do pocałunków. Należy całować nie tylko usta, ale całe ciało, zwłaszcza uda i pępek. Zalecano też wypróbowanie różnych pozycji o wymyślnych nazwach (np. "łuk tęczy" lub "krawiec w warsztacie"). Poza łóżkiem kobieta arabska jest jednak zupełnie podporządkowana swojemu mężowi. Może się z nim rozwieść, ale jej niewierność jest surowo karana (nawet śmiercią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamana20484
gdyby plul w celach poslizgowych wszystko byloby ok. takie cos rozumiem i dopuszczam ale on pluje na mnie na twarz plecy biust, rozmawialm z nim o tym ale on mowi ze dla niego jet to sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamana20484
chociaz wlasciwie plucie to pestka w porownaniu z tym jak przychodzi z kolegami, grzmoca sie wzajemnie w odbyt a pozniej kaza mi wylizywac swoje członki. Myslałam ze fajnie jest byc dziewczyną araba, wiecie kolezanki na roku zazdroscily mi jak diabli tego sniadego ogiera. Sama nie wiem juz co myslec. Moze ktoras z was tez spotyka sie z arabem i mi odpowie, czy oni wszyscy wycieraja tylek reka a potem przychodza pokazac? Lizanie niemytych tygodniowych stóp to juz jego standardowa zachcianka. Ja to robie bo on mowil mi ze w ich kulturze to normalne i wlasciwie przyzwyczailam sie juz do tego smaku i zapachu. Co sadzicie>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm tak tak...
widze bardzo proste rozwiazanie problemu - po ktoryms tam plunieciu zbierz sie w sobie i charnij mu w twarz, najlepiej kiedy bedzie mial orgazm. Powinno pomoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź taką chare z glutem
i jak będziecie na mieście to mu zajem na morde taką żabe że sie pokórwieniec nie pozbiera :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest kobyło
jak się zadaje z koniami arabskimi, czyli arabami półkrwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naoglądał sie za dużo Rocco Sigfredi.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadzia
do autorki tematu: szykuj sie na kolejne poniżenia, on na pewno przyprowadzi swoich koleżków żebyś i ich obsłużyła... nie mówiąc o wielbłądach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie powinien cie dotknac
zgodnie z islamem,jestes nieczysta niewierna. wiec w ten sposob rownowazy swoj grzech upokarza niewierna traktuje jak smiecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie powinien cie dotknac
poczytaj trocheto sie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardze toba
dac sie opluwac komukolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładnie..
do autorki, to ponizające co on robi podczas waszych zbliżeń. Blee...Zresztą co tu dużo mówić są zboczencami,ledwo włącze skejpa a tu pełno arabów dzwoni do mnie, w profilu same fiutki, i niemoralne propozycje. Nie wiem, moze oni mają złe opinie o polkach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
złe opinie!!!? Jestescie dla nich niczym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfarabka
JA TEŻ CHCE ARABA!!!!! TYLKO GDZIE JA GO ZNAJDE!!!! jeżeli mam stracić dziewictwo to tylko z Arabem!! Marzę o tym, o jego dotyku, pieszczotach... o ttym, żę będzie o mnie taki zazdrosny, jeśli tylko spojrzę na jakiegoś faceta to dostanę w dupcie i ttwarzyczkę. Aż się podnieciłam... BOSKO!!!! Jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfarabka
ale ja serio tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
więc jesteś niczym tylko mięsem na sprzedaż i tyle ha ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfarabka
Ewentualnie może być turek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinnnkaaaaa
dziwne bo ja jestem z arabem od roku.i jezeli w zyciu prywatnym roznie bywa i te arabskie cechy wychodzą...tow łózku dla odmiany jest aniołem... nie czytajcie tych bzdur potem ludzie wyrabiaja sobie takie mylne wobrazenie o ten nacji....oni sa czuli delikatni i w seskie liczy sie głównie zadowolenie arnterki...co by na ich temat nie powiedziec tu sa ok poczytajcie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka=niewolnica araba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prowokacja.................
ściema..........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfarabka
kocham te ich czarne oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfarabka=ladacznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinnnkaaaaa
nie szukałam na siłe araba....bałam się...tej nacji przez te stereotypy..ale się zakochałam.. Różnie bywa....najbardziej mnie drażni fakt że number one dla mojego faceta sa jego koledzy potem ja...że bywa zazdrosny lubi porzadzić...ale nigdy jeszcze mnie nei uderzył...ma wady jak kazdy inny ato polecy nie mają..W roli wyjasnienia nie pluje na mnie podczas seksu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×