Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zalamana20484

Moj chlopak Arab na mnie pluje podczas sexu

Polecane posty

Gość drag
mam znajomą która ma dzieciaka z arabem , mieszka w niemczech arab kopnoł ją w dupę a i żaden niemiec jej nie chce z arabskim bękartem , niedawno była u mnie , pewnie liczyła że ja ją przygarne buhaha albo zamieszkam z nią w niemczech, głópia dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcineekk
jest jebniety ja bym na ciebie niepluł yylko robił co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cadavre
Ale fajnie jest popatrzeć na zazdrosnych Polaczkow tyrajacych arabów :D Widze, ze panowie nie potraficie pojąć, że nasze piękne Polki wolą ciapatych aka sniadych facetow. Wyluzujcie, ja tez wole Hiszpanki niz Polki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magura
zgadzam sie z malinka tez mam chlopaka araba i jeste cudnie nam w lozku a ten koles ktory pluje na laske jest porypany ty dziewczyno znajdz innego on cie nie szanuje moj facet powiedzial ze to jakies wynaturzenie ze strony tego kolesia on jako arab powinien szanowac kobiete i dbac o nia a nie upokarzac moj facet byl w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdoleeee!!!!
żeby się arabem pochwalić, czy co Ci jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonekorale
ale pierdoły pisze ta autorka o tym pluciu ,itd... a wy się wszyscy podniecacie tematem ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co polski mężczyźno, który napisałeś ten post, żal mi ciebie i tego,ze zapewne nie lubisz arabskich mężczyzn bo maja większe powodzenie u kobiet niz ty sam, radzę zastanowić sie nad swoim prymityzmem, ty rasistowski niedolego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnoić i upokarzać Polkę podczas seksu ma tylko Polak. Obcokrajowiec takiego prawa nie ma - zwłaszcza innej rasy. Uważam, że to skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnoić i upokarzać Polkę podczas seksu może tylko Polak. Obcokrajowiec takiego prawa nie ma - zwłaszcza innej rasy. Uważam, że to skandal, który godzi w naszą dumę narodową. Wpi8erdol trzeba spuścić dzikusowi, tak żeby się znalazł w szpitalu w stanie śpiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuhajbej ras al Khaima
Zalamana, a ty nie mozesz pluc na twuj arab jak cie rooha?albo w czasie 6/9 zrob duza kupa na geba arabski chlopak. My wszystkie arabski chlopak to lubic. a jeszcze ugrysc go w penis, zeby pamietal do koniec zycia. Arabski chlopaki bardzo lubic polska dziwczyna, mozna duzo pluc i sikac. U nas w Saudi Arabia to nie moze byc, w nasz kraj arabski chlopak sa bardzo bardzo grzeczne, bo jak nie, to arabska zona w nocy hooja ucinac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iczi
No to masz odpowiedz . Mowa ciala mowi jak Ciebie traktuje , wiecej powie niz slowa . Nie podoba mi sie jak Ciebie traktuje i podejrzewam ze Tobie tez nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To proste, arabusy się nie myją. I ty jako jego dziewczyna tez przestałaś to robić. Posuwając cię zauważył że twoja skóra jest ciemniejsza. Nie może w to uwierzyć więc pluje i próbuje zmazać kawałek żeby sprawdzić czy twoja skóra jest bardziej niedomyta czy jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luz po prostu arabom brakuje wody i chce cie nawadniac bys nie umarla jednak sa dzentelmeni na tym swiecie jeszcze. arabu araby ale dzentelmeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaw mu klocka na twarz nie będzie się różnił kolorem sheetface !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień chłopaka buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pani z 04:57 ktora twierdzi ze arabowie maja wieksze powiedzenie powiedz mi dziewczyno u jakich kobet maja wieksze powodzenie? u tych wywodzacych sie z duzo starszych kultur, jak francuzki, brytyjki, niemki? czy kobiety z tych krajow tak leca na arabow? czy moze arabowie maja najwieksze powodzenie u polek, rosjanek? nie bede tego dalej komentowal bo sie polskie kobiety obraza, niech sie obrazaja ale tylko te ktore sie zachowuja jak wyposzczone suki i to z rasy typu kundelek te polki ktore maja wiecej klasy obrazac sie nie maja na co, bo one maja troche wiecej szacunku do siebie i nie chodzi to w cale o jakies uprzedzenia rasowe a tak swoja droa, ja tez lubie pluc na swoja kobiete choc w cale arabem nie jestem, lubie pluc jej w usta tyle ze jej to sprawia przyjemnosc jak ona robi to samo to mnie tez to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam musze sie pochwalic. Mam prawdziwego Anglika z angielskim paszportem. Zazdrosc was zjada ? Moj Mohamed jest cudowny. Mieszkamy w naszej councilowskiej willi i poswiecamy czas na to co lubimy. Czyli dzieci i ciderek. Nasza milosc jest wielka. Kazda Polka patrzy na mnie z zazdroscia ze mam tak wspanialego narzeczonego. A polaczki pluja jadem ze nie maja tak jak mój ukochany wspanialego bmw 3.0 silnik 2001 zazdrosc was bierze biedaki. Ze ja w wieku 20 lat tyle osiagnelam. Bo jestem zdolna wspaniala i mondra. Znam tez jezyki angielski pakistanski i francuski chyba najlepiej. Obecnie nie pracuje bo dla ludzi z moim wyksztalceniem nie ma pracy w tym kraju. Za to mój miły mnie utrzymuje i zabawia w nocy. Bo poznal sie na mojej niezywklosci i inteligenci. Bedziemy razem do konca zycia obiecal mi to juz. Nie to co głupie polaczki co tu pracuja. Niech widza jak sie bawi szlachta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mondra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WybaczAleNieZapomnij
Kto nie miał bliższego kontaktu z arabami , ten nie zrozumie. Tak samo jak wam polscy panowie podobają się Azjatki, murzynki czy latynoski. Tak samo nam kobietą podobają się (w tym przypadku) Arabowie. Nie da się ukryć, że są dla nas atrakcyjni, ponieważ ujmę to tak, nie są codziennością dla polek. Poza tym chyba większość nastolatek jako ideał faceta ma wysokiego, opalonego faceta z ciemnymi włosami. Już nie jestem nastolatką i nie marzę o takim facecie. Obecnie mieszkam za granicą, gdzie jest dużo arabów itp. jestem blada, mam blond włosy, niebieskie oczy i bardzo się im podobam choć mi to schlebia mam to w nosie. W szkole językowej w której się uczę poznałam przez dobrego kolegę z grupy araba, innego araba, czepiał się mnie jak rzep psiego ogona, śmiałam się z niego, ale postanowiłam dać mu szansę, dużo do mnie pisał, chciał żeby, go odwiedziła, zbywałam go jak się dało, bo niby czemu miałabym iść do obcego faceta i to jeszcze araba. W końcu poszłam, bo myślałam, że pomoże mi w nauce języka. Serio tak myślałam, wzięłam książki wszystko... naiwna... usiadłam na kanapie słuchaliśmy muzyki i on zaczął się do mnie dobierać, początkowo nie chciałam, przestał, znów zaczął, w końcu już nie przeszkadzało mi to tak bardzo, ale jak sprawy wg mnie zaszły za daleko powiedziałam stop, wtedy wziął mnie na ręce i zaniósł do sypialni, krzyczałam żeby przestał, że nie chce, 3 razy próbowałam uciekać(nie przeszkadzało mi, że jestem goła i ludzie na klatce mieli by mnie oglądać, chciałam uciec), nie miałam szans, bo był za silny, zg****ił mnie, przynajmniej namówiłam go na kondom(gdy opowiedziałam o tym koledze jedynej osobie która o tym wie to się zdziwił jak można g****iciela namówić na gumkę) ... pytałam dlaczego, dlaczego ja, czy każdą tak traktuje. Przepraszał mnie, szczerze mówiąc widziałam w jego oczach strach i poczucie winy, widziałam że jest mu głupio. Krzyczałam, że pójdę na policję, nie chciał wypuścić mnie z domu, w końcu zdenerwował się i krzyczał masz tu telefon, wybrał numer i mi dał, powiedział masz powiedz im co robisz u obcego faceta w domu, przyszłaś z własnej woli, rozłączyłam to, byłam w szoku nie wiedziałam co się dzieje. Nie wypuścił mnie jeszcze przez pół godziny, powiedział, że mnie odprowadzi, chyba bał się, że pójdę na policję. Byłam w takim szoku, że prosiłam faceta który mnie zg****ił, żeby nie mówił o tym naszym wspólnym znajomym, powiedział, ze chyba jestem głupia i nie powie. Jak tylko wyszliśmy z bloku...posikałam się ze strachu w spodnie(jasne)... musiałam tak jechać przez 30 minut autobusem, w domu kiedy chciałam się przebrać okazało się, że owa prezerwatywa na którą go namówiłam była w moich majtkach. Byłam wściekła myślałam, ze go zabiję jak okaże się, że jestem w ciąży. W domu przemyślałam to sobie. Stwierdziłam, że nie mogę iść na policję, ponieważ on ma synka z byłą żoną z którą nie jest już 5 lat, jest dobrym ojcem a dziecko nie ma rodziny w tym kraju. Kilka tygodni czekania, kilka tygodni, kiedy musiałam na niego patrzeć codziennie w szkole, kilka tygodni ciszy, dostałam okres, ulga. Wyczytałam w internecie, że zazwyczaj objawy depresji itp po g****ie wychodzą na jaw po miesiącu, starałam się do tego nie dopuścić, choć pierwsze dwa dni byłam jak zombie i wszyscy sie pytali co mi jest... nigdy bym nie pomyślała, że jedynym sposobem abym mogła sobie z tym wszystkim poradzić, będzie zakochać się w nim... tak tak ... zakochałam się ... tylko po to by go nie obwiniać... Faktycznie są to faceci delikatni i czuli, głupio to brzmi po tym co się stało, ale jak mi to robił był delikatny, tylko jak chciałam uciec to mi nie pozwalał. Dałam mu zrobić co musi, patrząc bez żadnego wyrazu w sufit, żeby przypadkiem nie myślał, że mi się podoba. Dokładnie miesiąc później mieliśmy seks na który oboje się godziliśmy, chciałam jakoś to naprostować, to było dla mnie, żeby pozbyć się poczucia winy, nie zrozumieją tego osoby, które tego nie przeżyły na własnej skórze. Osobiście zazdroszczę panią które piszą, że arabom zależy na tym aby kobieta była usatysfakcjonowana. Po prostu ten na którego ja trafiłam nie wiem czemu, czy tak bardzo go pociągam czy co, wchodzi we mnie i już jest po wszystkim, nie wiem jak sie zachować, wstanę wypnę się, wchodzi i tyle... Owszem wcześniej cała mnie wycałuje, co jest nawet zabawne, nigdy nikt nie całował mnie w pępek, albo nikt nie dotykał tak w pachy(dziwne uczucie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WybaczAleNieZapomnij
CIAG DALSZY Obecnie regularnie się z nim spotykam, rozumie kiedy mówię, że nie chcę i daje mi spokój, może jestem dalej naiwna, ale wydaje mi się, że wtedy na prawdę stracił nad sobą kontrolę. Przyciskam go nieraz i wypytuje o seks z innymi o to z kim się spotyka teraz oprócz ze mną. Rozmawiamy w języku którego obydwoje sie uczymy, on uczy się dłużej, wiec nie zawsze rozumiem ostatnio tłumaczył mi coś o tym seksie, o rozwodzie. Nie wiele zrozumiałam pytam czyli po rozwodzie przyjechałeś tutaj i miałeś seks. Powiedział szczerze tak. Ale przestał to robić i nie robi tego już od długiego czasu, nie chce żeby dziecko na to patrzyło itd. Mówię, że i tak mu nie wierzę... Dziecko jest już na tyle duże, że wspomina często o dwóch kobietach, jedna to jego niania druga to przyszywana babcia, poznałam je, więc wiem, że gdyby były jakieś inne kobiety dziecko by o nich wspomniało. Mały bardzo mnie lubi, jak tylko mnie zobaczy to maluje się uśmiech na jego twarzy szkoda mi go jak myślę sobie, że są inne kobiety które polubi, a potem znikają, bo ich tata już się nie chce z nimi spotykać. Nie raz jak tak mu mówię, że mu nie ufam to mówi masz zobacz sobie z kim piszę, pisze z dziewczynami ale raczej, cześć co tam, jak dzieci blah blah, to samo one. Wątpię, że usuwa rozmowy zanim przyjdę ponieważ to samo musiał by robić z historia rozmów ze mną, kiedy przyjdą inne kobiety. A nie usuwa rozmów ze mną, ma cała historię od początku znajomości. Myślę, że jemu przynajmniej teraz trochę zależy, na początku mówił mi, że mnie kocha i tęskni, teraz przystopował tak jakby czuł, że to za szybko za daleko zajdzie, wiem, że tak jest z polakami, jak z arabami nie wiem, teraz co najwyżej czasem powie że tęskni, no i że ładnie wyglądam. Nie czuję, żeby nasza znajomość zbliżała się ku końcowi, często jak jestem, obdzwania wszystkich kumpli, żeby sie pochwalić, że jestem u niego(tak to odbieram) , wczoraj po takiej rozmowie z kolega z którym już wcześniej razem rozmawialiśmy wpadłam na pomysł, że zapytam go jak wiele dziewczyn już poznał oprócz mnie xD Tutaj też nie licze na szczera odpowiedz, po prostu ciężko mi zaufać, po tym co mi zrobił. Albo czemu tak przystojny facet miałby nie uprawiać seksu rok czy 2 lata. Choć to ze tak szybko dochodzi tłumacze sobie własne tym, że długo nie miał kobiety i juz nie kontroluje siebie. Nie wiem po co to pisze dziewczyny, ku przestrodze, albo po prostu żeby sie w końcu wygadać. Liczę się z krytycznymi komentarzami ludzi, którzy nigdy nie przeżyli tego co kobiety które zakochały sie w Arabie. Zdaję sobie sprawę z tego, że byłam naiwna, wiem, że nie powinnam ufać w każde jego słowo. Mam w nosie kwestie religijne np, że prawdziwy arab nie sypia z kobietami przed ślubem itd. Zdaję sobie sprawę z tego, że jak będe miała z nim dziecko to prawdopodobnie mi je zabierze, tak jak byłej zonie zabrał synka,ona nie widziała go od narodzin. Nie wiem czemu się rozwiedli może ja lał nie wiem. Wiem, że ja nie dam się lać ani poniżać, wybaczyłam mu ten jednorazowy "wybryk" i póki nie odpierdzieli znów czegoś głupiego, stara się to naprawić i mnie szanuje jest miedzy nami okey. PRZEPRASZAM ZA TEN DŁUGI WPIS, KTÓREGO PEWNIE I TAK NIKT NIE PRZECZYTA, NIE WIEM NA CO LICZĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkaa
to prowo rasisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko co ci powiedzial karz jemu przysiac na Allaha, ze to prawda, bo jesli nie to za przyrzekanie na Allaha czeka go smierc badz przynajmniej grzech smiertelny, a oni tylko tego sie boja, pamietaj, ze jmu wolno wlasna zone klamac, a co dopiero ciebie, ty jestes nikim wg tej religii zycze powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkaa
o temat mi chodziło że to prowo Osobo wyżej ja przeczytałam całe Twoje posty bardzo Ci współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkaa
przeczytałam posty dziewczyny zgwałconej przez Araba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Polka jest dobra, żałuje za grzechy to pójdzie kiedyś do nieba a jeśli Arab jest zły i nie żałuje za grzechy to pewnie pójdzie do czyśćca. Dlaczego Arab ma zabrać dziecko, zostanie u matki jeśli ona nie jest psychicznie chora i Arab o ile nie jest kryminalistą będzie mógł się spotykać z dzieckiem (działa w dwie strony). Ciekawe czy te historie zostały zmyślone, g**** się zawsze zgłasza na policję, kopie się wiadomo gdzie i ucieka . Jeśli Arab chce być z wami to ok czemu nie ale to on ma przejść na Chrześcijanizm i sam zdobyć obywatlesto Polskie i zrzec się swojego a jak nie to dowidzenia zawsze można być z Norwegiem Borweżką Hiszpanem Hiszpanką przejść na protestantyzm to tam związki homo nie są grzechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zencie sie z muzulmanami,robcie dzieci tylko potem nie latajcie po telewizjach i nie placzcie jak sie okaze,ze zabrali wam dzieci albo was nie chca wypuscic z kraju. Potem Rutkowski jedzie i nielegalnie dzieci odbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabmabyćchrześcijaninem
Jeśli Polka jest dobra, żałuje za grzechy to pójdzie kiedyś do nieba a jeśli Arab jest zły i nie żałuje za grzechy to pewnie pójdzie do czyśćca. Dlaczego Arab ma zabrać dziecko, zostanie u matki jeśli ona nie jest psychicznie chora i Arab o ile nie jest kryminalistą będzie mógł się spotykać z dzieckiem (działa w dwie strony). Ciekawe czy te historie zostały zmyślone, g**** się zawsze zgłasza na policję, kopie się wiadomo gdzie i ucieka . Jeśli Arab chce być z wami to ok czemu nie ale to on ma przejść na Chrześcijanizm i sam zdobyć obywatlesto Polskie i zrzec się swojego a jak nie to dowidzenia zawsze można być z Norwegiem Borweżką Hiszpanem Hiszpanką przejść na protestantyzm to tam związki homo nie są grzechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak pojedziesz do Arabii to będzie cie bił i nic nie będziesz miała do powiedzenia co do wychowania dzieci a wasze córki sprzeda jak nastolatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×