Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zalamana20484

Moj chlopak Arab na mnie pluje podczas sexu

Polecane posty

Gość malinnnkaaaaa
nie rozumiem skad te ataki na mnie...ksenofobia...brak tolerancji...uogólnienie....to typowo polskie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfarabka
malinnnkkkaa Nie przejmuj sie nimi. jesteś szcześliwa ze swoim facetem i to jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam nie zarabem ale
turkiem.była to najwieksza pomyłka mojego zycia za ktorą omal słono nie zapłaciłam...nigdy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
Piekny i czysty Świat bez islamu ,arabów ,turków i ich nałożnic oto co mi sie marzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x-latek
teraz pluje co zrobi za miesiąc co zrobi za rok ....ludzie ratujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez spotykam sie z Arabem - z Dubaju trzeci moj partner tej nacji rzeczywiscie w lozku priorytetem jest spelnienie pragnien kobiety a jego potem - marzenie !!! nie zebym tepila Polakow ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dikranka
co za bzdury wypisujecie!!!ograniczeni jestescie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dikranka
ogranicza nie rasa ,ale tepe myslenie,ktore reprezentujesz!nie bede wdawac sie w sprzeczki slowne ,bo brak slow i szkoda czasu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluje sie na
to co szatanskie a kobieta dla przecietnego Araba to diabel wcielony wiec co sie dziwicie ze pluje.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfarabka
Ja już chyba nie chce Araba. Mój ojciec to rasista, i zabiłby mnie. Mam tylko 16 lat, nie chce jeszcze umierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarikaXD
żal mi cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarikaXD
Do nimfarabka! Jak piszesz masz dopiero 16 lat, dziewczyno daj sobie spokój z tymi arabami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam konia araba półkrwi
bardzo chętnie pokryje te polskie ku.rwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolenja podszywka
lol!!! niektórzy ludzie udowadniają swoim szczeniackim zachwoaniem, że nie mają własnej godności... ktokolwiek podszył się pod nimfarabkę, jest nienormalnym, wukolejonym z torów przyzwoitości i inteligencji człowiekiem. NIe trzeba Ci wchodzić na forum, żeby sobie pogafdać. radzę kupić lusterko im mzienieć osobowość. Same korzyści z tego będą i przynajmniej My nie będzieli musieli czytać Twoich bredni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znałem jednego araba który twierdził, że \"białe\" kobiety śmierdzą. Sam mył się raz na tydzień, jego pokój w akademiju nazwyno potocznie \"dzungla\" albo \"zanzibar\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zasługuje na życie ten, kto nie daje tego prawa innym, to tak na marginesie, dajecie się nabrać na głupią prowokację polskie tępaki.. jak niewiele wam potrzeba, by buchać nienawiścią, żałosne.. śmieszą mnie wasze emocje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadzia
ha ha ha dobre!!! autorka topiku pewnie nie wie jak sie pozbierać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest shiran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HA HA HA dobre
Też go opluj, i nasikaj mu na głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę się zniżać do twego poziomu i nie mam faceta, nie zauważyłam, byś stawł w czyjejkolwiek obronie, przejawów twojej inteligencji również..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno - to nie jest moja prowokacja, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę się zniżać do twego poziomu i nie mam faceta, nie zauważyłam, byś stawł w czyjejkolwiek obronie, przejawów twojej inteligencji również..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskobar84
to tyna niego i krzycz na niego niewierny i obrzyczaj go swinska skora bedziesz lepiej sie czula ze to ty go upokarzasz a nie on cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA26
Nie ma potrzeby wyzywać Polki, które chcą być z Arabami... Do Polskich chłopaków: nie dziwcie się, że oni się podobają Polkom, to naturalne, mają ciemne włosy, śniadą cerę, piękne oczy... Nie są juz moze w moim guscie, ale przyznaje, jak miałam 16 lat i zobaczyłam jednego Turka, z miejsca się zakochałam. Do Malinki: Plucie podczas seksu-mój chłopak też tak kilka razy zrobił. Jeśli Ci to się nie podoba, powiedz mu. Podnieca go dominacja i traktowanie partnerki trochę jak szmaty:) Powiedz mu aby może znalazł sobie inny środek wyrazu, np może Cię klepać po piersiach czy pośladkach, ale ślina jest obleśnam orzynajmniej dla mnie. Po drugie: Jeśli Twój chłopak byłby prawdziwym muzułmaninem to na pewno by z Tobą nie spał, bo to surowo zakazane, za to zabija się kobiety (oczywiscie nie mężczyzn). nIE WIEM skąd wytrzasnęłaś swojego chłopaka, ja nie jestem rasistką, ale mieszkam z muzułmanami, chodzę z nimi na uczelnię i pracuję i mówię Ci że musisz uważac, jesli myslisz o nim na poważnie... Oni mają zupełnie inne myślenie niż w europie. Kobietę która z nimi śpi przed ślubem najczęściej traktują jak zero, choć tego nie okażą często. Oni popełniają grzech, ale kobieta dużo większy-w krajach jak Iran czy Pakistan czy Arabia Saudyjska, czy inne są za to zabijane! Tego my nie zrozumiemy nigdy. Miałam koleżankę co miała chłopaka Araba i on strasznie narzekał na obyczaje Polek i Europejek, ja mu na to: przecież sam śpisz z moją koleżanką. A on mi odpowiedział: Wiem, ja robie źle, ale pojdę do Mekki (ich miejsce świete) i Allah mi wybaczy..aLE OCZYWISCIE moja koleżanka będzie potępiona i sama sobie jest winna... Twój chłopak może mówić że jest nowoczesny, ale na pewno ma tradycyjnych rodziców i na pewno w głębi duszy taki nowoczesny nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest chory
teraz cie pluje a za niedlugo sie odleje na ciebie tez mu pozwolisz?czy ciebie tez to moze podnieca jak jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiałas tak? to najwidoczniej ma gdzies Twoje potrzeby :/ postaw sprawe jasno, jezeli nadal bedzie to robił to go zostaw. kochasz czy nie kochasz, niewazne, facet zle Cie traktuje w łózku to co bedzie w codziennych sytuacjach!? myslisz ze bedzie sie liczył z Twoim zdaniem? szanuj siebie a beda szanowac cie inni. proste i prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shira211
zaczyna sie od plucia a potem bedzie cie okladal, moja znajoma tez sie z takim spotykala, na poczatku kwiatuszki wyznania a potem jak zamieszkali razem to ja tlukl ile wlazlo, pomysl sama dziewczyno czy tego naprawde chcesz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×