Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zalamana20484

Moj chlopak Arab na mnie pluje podczas sexu

Polecane posty

Gość gość
Przecież można nigdy z Arabem nie jechać do Arabii i dzieci też mu można nie pozwolić zawieść do Arabii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy Arab spełnił moje warunki i pewnie ja jakieś jego tez bym musiałą to mogłabym być z Arabem a czemu nie ;-) ale raczej z rzadnym Araberm nie będę bo najcześciej Polki są z Polakami albo z Anglikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak pojedziesz do Arabii to będzie cie bił i nic nie będziesz miała do powiedzenia co do wychowania dzieci a wasze córki sprzeda jak nastolatki!!!.Poznaj Obyczaje i kulturę danego kraju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajzezrozumieniem
Przecież można nigdy z Arabem nie jechać do Arabii i dzieci też mu można nie pozwolić zawieść do Arabii wtedy będzie wszystko ok, wysocy Arabowie są piękni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie daje kozojebcom to sie nie powinno narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia sciera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WybaczAleNieZapomnij
Po ponad roku postanowiłam odnaleźć mój post i przeczytać, jak bardzo zostałam zbesztana przez ludzi i szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś gorszego. Chciałam po prostu napisać, jak sprawy się potoczyły dalej. A więc kiedy zbliżała się data, kiedy to miał minąc rok od gwałtu, postanowiłam powiedzieć o tym chłopakowi, ponieważ nie mogłam już wytrzymać. Przez cały ten rok starałam się to ukrywać, wiec i jakoś o tym nie myślałam przez ten czas, ale kiedy wyrzuciłam to z siebie, mogłam przestać udawać, wtedy zaczął się prawdziwy horror. Ciągle czuję się zagrożona, mam wrażenie, że on mnie śledzi, przyjdzie i obleje kwasem, odetnie głowe za niewierność, jestem przerażona, nie mogę spać, jak zasypiam to śnią mi się horrory o tym, że ktoś mnie krzywdzi, porywa, gwałci, nie mogę wyjść sama z domu,, jestem wrakiem człowieka, nie wiem dokąd zmierza moje życie, psychicznie wysiadłam i tak już od ponad 4 miesięcy męczę się. Niestety wiem jak głupio postąpiłam zadając się z nim jeszcze dalej, ale proszę mi uwierzyć, że wtedy bardzo mi to pomogło, dlatego nie cierpiałam od początku z powodu gwałtu. On sam zerwał ze mną kontakt jakieś 3 miesiące po gwałcie, a po pół roku był już żonaty. Po czasie nie jestem w stanie patrzeć na innych facetów, nie wspomnę o Arabach, mam ochote sama napluć im w twarz. Staram się to sobie wytłumaczyć tak, że to była kara, za głupotę będe płacić uszczerbiem na zdrowiu psychicznym do końca życia, ale była to też dla mnie lekcja ŻYCIA, widocznie tylko w ten sposób los mógł mi pomóc, bo pewnie dalej uważałabym, że nie są wcale tacy źli i na pewno nie gwałcą itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z daleka od araba.Głupie polki mają rodzic im dzieci i byc bite i poniżane!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arabusy, ciapate i czarnuchy to chamy i biedaki bez kultury. Ich materace, te lafiryndy , które z patologicznych melin poleciały do ich łóżek, nic nie powinny nas obchodzić. Same sobie zgotowały los napiętnowanych dziffek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciapaty plis dont brejk maj hart! Ooo, ciapaty plis, plis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś byłem z dziewczyną która wcześniej miała chłopaka araba( na początku nie wiedziałem o tym) miała trochę zryty beret ciągle wystraszona nie chciała nigdzie wychodzić w łóżku zachowywała się jak zwierzę zero delikatności z jej strony ciągle mnie wychwalala jaki to super jestem(a wcale nie byłem bo już miałem jej dość i chciałem się wywinac) była jak zaszczute zwierzę aż wkoncu jej matka się wygadala że wcześniej była z arabem jak mieszkała w Anglii po tym fakcie kiedy się dowiedziałem zerwalem z nią co nie było łatwe bo potem to ona nie chciała się odczepic zupełnie jak ci Arabowie z opisów wyżej gdyby wcześniej była z Polakiem to rozumiem że można się naciąć ale gdy myśli się nie głową tylko czymś innym to tak potem się dzieje na odchodne powiedziałem jej że jest super dziewczyną i może ktoś ją doceni kto wie może spotka znowu przystojnego araba i tym razem trafi na tego dobrego ( z tego co wiem to dalej jest sama)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tym chłopakiem muslimem wysadził się już czy dalej pluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma wspólnego religia z tym ze pluje? Podaj mi jego narodowość. Turcy wierzą w islam wierzą w Allach też inne ludy. Wiślaków kobieta jest półczłowiekiem ale plucie to obraza. Może dlatego ze nie miałaś obrzezania. Za mało faktów. Mógł to tez gdzieś podpatrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaluntus
Polskie Kobiety opamietajcie sie! Te wariatki co pisza o arabach w samyc superlatywach to albo potrzebuja niewiadomo czego albo sa chore! Ja tu zyje 20 lat ! Nasze polskie chlopaki tych trzeba brac !a te k...y gnoic !wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaluntus
Polskie Kobiety opamietajcie sie! Te wariatki co pisza o arabach w samyc superlatywach to albo potrzebuja niewiadomo czego albo sa chore! Ja tu zyje 20 lat ! Nasze polskie chlopaki tych trzeba brac !a te k...y gnoic !wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze Kobieto! Jak tych smiesz Take pytania zadawac?! Tak matka cie wychowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry pomylilam strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty oc***alas!z Arabem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość tęczę przypomina, powiedziała pewna baba. Wczoraj byłam u murzyna, a dziś u araba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamana20484
Ale wy jesteście nietolerancyjni :( on powiedział że mnie kocha a wczorajszy seks był już normalniejszy bo napluł mi tylko w o***t niż mi włożył tam członka. Bolało trochę ale złapał mnie mocno za szyje i pchnął i pluł tylko co chwile w o***t już nie na twarz i plecy. Może wkoncu zrozumiał że mi to nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×