Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pragne czystej dziewczyny

moja dziewczyna chce isc do ginekologa faceta

Polecane posty

Gość pragne czystej dziewczyny

a ja nie moge tego zniesc, ze on ja bedzie ogladal w tych miejscach. probowalem jej powiedziec, ze nie podoba mi sie to, bo ginekolog facet to facet i jak ja bedzie ogladal w czasie wizyty medycznej, to na pewno sie podnieci i moze jeszcze do czegos dojdzie miedzy nimi. ona jednak mowi, ze decyzji nie zmieni, bo ten ginekolog jest ponoc najlepszy w calym miescie. co mam zrobic by ona mnie posluchala? jesli tam pojdzie do niego to rzeczywiscie chyba bede musial z nia zerwac bo nie bede czul sie dobrze wiedzac, ze jakis facet zagladal w jej intymnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdobyłeś pierwsze
miejsce w kategorii najgłupszej prowokacji! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragne czystej dziewczyny
to nie jest prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tym gorzej
no ale takie indywidua też są potrzebe na tym świecie! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragne czystej dziewczyny
czy to naprawde takie smieszne, ze nie chce by moja dziewczyna obnazala sie przed jakims sliniacym sie facetem? co z tego, ze to lekarz. to facet a moja dziewczyna jest ladna wiec on na pewno bedzie chcial czegos wiecej niz samo badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sardynka6
dziecinnie myslisz, jesli kochasz dziewczyne to powinno Ci zalezec na jej zdrowiu na tym zeby sie leczyla u najlepszego lekarza w miescie. kierujesz sie swoja zazdroscia, ktora Ci przeslania to jak jest faktycznie w czasie tej wizyty. Ginekolog tak sie przyzwyczail do ogladania tych intymnosci ze jedna wiecej czy mniej nie robi roznicy. To jest jego praca, a skoro jest najlepszy w miescie to jest profesjonalista. Jesli myslisz ze dojdzie do czegos miedzy nimi to nie ufasz swojej dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sardynka6
pragne czystej dziewczyny nie rozsmieszaj mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile ty masz lat chłopcze
bo na dojrzałego emocjonalnie to ty nie wyglądasz. Moze pora skorzystać z wizyty u psychologa? Poważnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr...
czy Ty widzisz co napisałeś???? czy ja jestem jakaś nienormalna?? "jeśli tam pojdzie do niego to rzeczywiscie chyba bede musial z nia zerwac" no śmiechu warte!! A jakby miała wypadek? była chora? musieli jej zrobić operację narządów płciowych to co?? zostawiłbyś ją bo lekarzami operującymi byli faceci a nie kobiety?? Kurwa w głowie się nie mieści Twoja głupota! Lekarz to lekarz! Miliony kobiet chodzą do ginekologów - bo są o wiele bardziej delikatni. Zresztą ona nie jest Twoją własnością byś jej mówił gdzie ma chodzić się leczyć - a prawda jest taka że ona tam pewnie chodzi tez dla Ciebie, dbając o Wasze zdrowie nie tylko swoje! Co może jej jeszcze zabronisz chodzić na pływalnie - bo ją inny zobaczy w kostiumie? A co by się kurwa mogło stać?? Przecież jej nie zgwałci! Przecież ona nie dostanie orgazmu jak jej będzie wkładał przyrządy do badania pochwy! To wcale nie jest takie przyjemne jak ci się wydaje! Ile Ty masz w ogóle lat?? 15? trzymajcie mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojoj a pomyśl
pójdzie np. do okulisty i on jej będzie patrzył głęboko w oczy, pójdzie do lekarza pierwszego kontaktu (ta nazwa może dla ciebie brzmieć dwuznacznie:p i ten jej będzie badal klatkę piersiową itp. i co ty nieboraku poczniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragne czystej dziewczyny
Mam 20 lat. i nie uwazam bym byl niedojrzaly. ja po prostu chce miec czysta dziewczyna ktora najpierw otworzy swe cuda przede mna a nie przed jakims doktorkiem. a dlaczego nie moze pojsc do kobiety? przeciez one tez sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojoj a pomyśl
e tam koles sobie jaja robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojoj a pomyśl
nie no, rozbawiasz mnie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sardynka6
Ojojoj a pomyśl hahaha a to sie dopiero usmialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr...
to nawet nie jest śmieszne... tylko żałosne... Niech zgadnę... jesteś prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko kochana
skoro twierdzisz, że nie jesteś 'niedojrzały', to musisz byc głupi... a to o wiele gorzej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ogarnijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sardynka6
a najlepsze to to , ze takiemu sie nic nie wytlumaczy, jakis dziewiczy fanatyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragne czystej dziewczyny
Tak, jestem prawiczkiem i jeszcze nigdy nie rozebralem sie przed inna kobieta. i tego samego zadam od mojej dziewczyny. tyle chyba moze zrobic dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sardynka6
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola_2
wejć z njom do śrotka i jósz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragne czystej dziewczyny
a jak ona raz sie rozbierze przed tym doktorkiem to potem moze juz nie miec oporow by rozbierac sie tez przed innymi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojoj a pomyśl
a swoją drogą jeśli to prawda, to ta twoja dziewczyna musi być tez coś nie teges skoro jest z tobą bo która normalna by wytrzymała. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr...
żądasz? to widzę że bardzo ją kochasz skoro musi robić to co jej karzesz albo z nią zerwiesz... pomyśl logicznie... ginekolog naoglądał się w życiu tylu nagich kobiet że jedna w tą czy ta nie zrobi mu różnicy. Twoja "ukochana" chce mieć pewność że idzie w dobre ręce a Ty jej jeszcze zabraniasz... A gdybyś Ty musiał iść do lekarza kobiety - urologa a ona miała pretensje? Wątpię czy byś poleciał szukać faceta tylko dlatego że ona chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojoj a pomyśl
Masz rację: będzie się też rozbierać przy badaniach mammograficznych, prześwietleniach klatki piersiowej, szoook! nawet przy rodzeniu dziecka! Chłopie ty lepiej daj sobie spokój z kobietami bo każda się co najmniej kilka razy w roku obnaża przed lekarzami! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr...
kurwa jakby każdy facet myślał w taki sposób jak Ty - że jak się rozbierze przed jednym to potem już przed każdym to każda laska byłaby dziwką... Ile ona ma lat? Bo coś mi się wydaje że mało skoro z Tobą nadal jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sardynka6
no wiecie co, niech rodzi w majtkach zeby nikt jej skarbow nie zobaczyl :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragne czystej dziewczyny
Mieszkamy w duzym miescie i jest do wyboru pelno innych ginekologow w tym kobiet. A no nawet nie chce slyszec. Bo to ponoc jakis przyjaciel rodziny. Takze pewnie ten doktorek to jakis spisek ze strony jej rodziny, ktora nigdy mnie nie akceptowala do konca. I co tego, ze ma jakies tytuly, nagrody itp. To jest facet. a jak facet widzi zenska cipke to sie zawsze podnieca. takze nie wmowicie mi, ze on sie nie podnieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×