Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pragne czystej dziewczyny

moja dziewczyna chce isc do ginekologa faceta

Polecane posty

Gość wrrr...
matko boska... 19284746593928475 facetów w ciągu jej całego życia mogło się podniecać na jej widok a Ty o tym nawet nie wiesz... może od razu zabroń jej z domu wychodzić, ubieraj ją w worki na pyry żeby żaden na nią nie mógł patrzeć... jaki spisek!? człowieku! ona idzie do lekarza a nie romansować ze starszym facetem! Powiedz mi ile ona ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragne czystej dziewczyny
ona ma 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sardynka6
masz kompleksy. i wiesz co nie kazdy facet ma tak jak Ty ze sie spuszcza w majtki na widok cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojoj a pomyśl
o i jeszcze teoria spiskowa! Wow! niezly jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojoj a pomyśl
Pewnie że prowokacja ale fajnie się pisze! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr...
19 letnia dziewczyna jest chyba na tyle rozsądna by nie romansować z ginekologiem... A wiesz w ogóle ile on ma lat? pewnie ze 40 albo i więcej, pewnie ma żonę i dzieci... i pewnie w dupie będzie miał kolejną w ciągu dnia kobietę na którą z racji zawodu MUSI patrzeć. Zastanów się lepiej nad tym co mówisz, piszesz, myślisz... bo z Tobą jest coś chyba nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragne czystej dziewczyny
To nie jest prowokacja. Jej rodzina naprawde mnie nie lubi bo ponoc mam zbyt radykalne poglady co jest nieprawda. Ja po prostu chce lojalnosci mojej dziewczyny wobec mnie. Kocham ja i dla niej zachowalem moje prawictwo nie rozbierajac sie nigdy przed zadna kobieta. wszyscy moi lekarze to faceci, bo wiem ze moja przyszla zona mogla by byc zazdrpsna. Dlatego, nie sadze bym wymagal od niej zbyt wiele. Tyle lekarzy kobiet sie oglasza, ze mozna poszukac cos razem. A ona nawet nie chce ze mna dyskutowac bo mowi, ze to jej sprawa do kogo pojdzie. W tym wypadku mysle ze moze ona naprawde chce mnie zdradzic z tym doktorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr...
jasne... ona ze wszystkimi będzie Cie zdradzac... w końcu się jej nie dziwię... jakbym ja miała takiego facet jak Ty to bym ze wszystkimi sypiała. W końcu po jaką cholerę czekać z tym do ślubu? Nie lepiej puścić się z ginekologiem? Wiesz... ona i tak zrobi co będzie chciała - w końcu ma swój rozum. Może powie Ci ze idzie tu a pójdzie tam... Nie wiesz co będzie robiła jak Ciebie nie będzie przy niej... a skoro masz tak małe zaufanie do swojej ukochanej to i tak prędzej czy później albo Cie zdradzi albo zostawi dla innego... powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam podobny problem
moja dziewczyna miala wczesniej chlopaka i on ja ogladal nago, piescili sie :( ja nie mialem wczesniej dziewczyny i jestem prawiczkiem i boli mnie to, ze ona juz z kims nago sie zabawiala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etghrd
A jak będziesz miał problemy ze swoim członkiem, to pójdziesz do urologa faceta czy kobiety? Żal mnie w sercu ściska jak to czytam... Jesteś głupi czy co? Ginekolog skoro najlepszy w mieście to doświadczony, niejedną waginę już widział ;/ I jesli dziewczyna kocha to przecież nei zrobi tego z nim xp ŻAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam podobny problem
lekarz to co innego, normalna sprawa. ale moja dziewczyna juz sie bawila nago z poprzednim chlopakiem :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie
ze sie z nim nie przespala i wieloma innymi, a jak byli ze soba, to nic dziwnego!!! pragne... pogadaj z nia na spokojnie, jezeli to jest znajomy rodziny i jest dobry, to nie rob z tego tragedii, ostatnia rzecza o ktorej bedzie twoja laska myslec podczas wizyty, to seks, badanie nie jest przyjemne, to jest przymus i robi sie to ze wzgledow zdrowotnych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr...
wiele kobiet sypia z doświadczonymi - bo? bo dłużej mogą, bo wiedzą jak dogodzić kobiecie, mogą ją wielu rzeczy nauczyć - i jakoś nie płaczą z tego powodu. Nie ma co płakać że Twoja panna już kogoś miała. Przynajmniej będzie wiedziała co i jak. I na pewno będzie jej miło że jest Twoją pierwszą. Nie ma co się załamywać. Kobiety to nie przedmioty - nie należą tylko do Was. A za lat 10-15 jak będziesz szukał kobiety to tylko dziewicy?? no wybaczcie... ale to jest śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaaasiekx
moim zdaniem powinno cie najbardziej obchodzic jej zdrowie i powinienes sie cieszyc skoro ma najlepszego lekarza.A jesli cie to tak drazni,to sprubuj z nia porozmawiac,powiedziec jej jak bys sie z tym czuł...ale najwazniejsze jest w zwiazku i tak zaufanie.Jak chcesz to pojdz z nia do tego ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam podobny problem
ale on jej robil mintete :( jak o tym pomysle, ze oni tak nago baraszkowali to mi sie slabo robi przed oczami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie
porozmawiaj z nia, ale na SPOKOJNIE, powiedz jej o swoich obawach, ale w sensie, ze moze lepiej byloby jakby na poczatku poszla do kobiety, ale nie przesadzaj z tymi radykalizmami, to wizyta u lekarza, to jest nieprzyjemne, ale niestety przymusowe, zeby byc ZDROWYM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - a ja mam podobny
problem - ile Ty masz lat a ile Twoja dziewczyna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie
a ja mam... nie mysl o tym, to i tak malo, byli wtedy para, wiec nie mozesz ja o to obwiniac, najwazniejsze jest, ze teraz jest z Toba i bedzie na zawsze Twoja pod kazdym wzgledam, a jeszcze wiele roznego seksu, ktory bedziecie uprawiac PIERWSZY RAZ RAZEM, a przede wszystkim stosunek, przed Wami, wiec sie ciesz i na tym sie skup;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow no nieźle
kurcze, a mnie facet ginekolog badał gdy trafiłam na izbe przyjęć z zapaleniem wyrostka robaczkowego! Ech, chyba pójdę sie pochlastać na myśl o tym, ze u takiego wartościowego człowieka jak ty mogłabym zostac skreślona! Buuuuu!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje że autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje że autor
kurva to jest tak głupie że odpowiadać się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahaha rozbawiłeś mnie
autorze. To co powie twoja dziewczyna gdy zacznie rodzić ci dziecko i ją wezmą na porodówkę. W zasadniczym momencie będziesz się rozbijał o lekarza kobiete ? Wyśmieje cię cały szpital. Co za kretyn. Lekarz to lekarz. Takich jak ona ogląda tysiące i już mu to zbrzydło pewnie. Współczuje twojej dziewczynie. Ja na jej miejscu kopnęłabym cie w dupe. Przejebane z takim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam podobny problem
ona 19 lat, ja 20 boli mnie to strasznie, jak sobie o tym pomysle, to az mnie ciarki przechodza, nie wiem czy z tego powodu sie z nia nawet nie rozstane, to silniejsze ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na twoim miejscu
bym skoczyła. Normalnie tak by mnie to dotknęło że nic już by nie miało sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie
a ja... a jak to Ty bys byl na jej miejscu, to chcialbys zeby Ona z Ciebie zrezygnowala?? Moim zdaniem uczciwie Ci wszystko powiedziala, nie spala z tamtym facetem i chodzili ze soba, a Ty sie skup na tym co przyjemnego Was czeka;-)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam podobny problem
marzylem o dziewczynie, dla ktorej bylbym pierwszy :o i co mi z tego :( ja dla mojej czystosc zachowalem, ona dla mnie nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam podobny problem
nie spala? :O mineta to seks oralny, czyli tez seks :( uprawiala z nim seks, piescila sie nago :( mozna powiedziec, ze z nim spala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to się w chuja
cmoknij ,idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No litości!!! Człowieku przecież to lekarz!!! Mężczyźni są delikatniejsi i lepsi w tym fachu. Chyba nie sadzisz,ze 50 letni koleś podnieci się widząc pacjętke ? Nie przesadzaj!!! W sumie pogratulować zaufania do swojej dziewczyny, tekst,ze moze miedzy nimi do czegoś dojdzie tez jest zaje....y! Jak nie chcesz z nią być to powiedz jej wprost a nie szukaj pretekstu,ze jak pójdzie do ginekologa faceta dobre! POZDro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam podobny problem
a czy bedzie na zawsze moja? mysle, ze ciezko by z tym bylo. nie znioslbym sytuacji, ze moja kobieta na cale zycie mialaby porownanie, a ja nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×