Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pragne czystej dziewczyny

moja dziewczyna chce isc do ginekologa faceta

Polecane posty

Gość ciesz sie
a ja... , nie spala z tamtym facetem - nie bylo STOSUNKU, wiec bedziesz jej pierwszym facetem, ona nie ma porownania, bo jakie moze miec, a Ty porownanie tez masz, bo pewnie naogladales sie jpg i filmikow i to znacznie wiecej niz ona (o ile ona w ogole ogladala);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam podobny problem
no ale nago sie bawila, on jej robil minete, to tez seks! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to się w chuja
cmoknij. Prawda jest taka ,że niektórym młodym idiotom, od walenia kutasa nie tylko trzęsą się ręce, ale także pie.rdoli we łbie, przykre to , chłopcy, przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam podobny problem
juz chyba dluzej tego nie wytrzymam, chyba dla wlasnego zdrowia psychicznego skoncze sie z nia spotykac. i albo pozaliczam sobie panienki, albo znajde sobie taka co takich rzeczy jeszcze nie robila. mam juz tego dosc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to się w chuja
cmoknij, na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madre slowa
ja tam tez nie chcialabym takiego co juz kogos mial, dlatrgo znalazlam sobie takiego tylko dla mnie. wiele moich kolezanek tez tak ma, kto by chcial przechadzana dziewczyne albo chlopaka??? doswiadczenia sie nabierze razem, po co byc do kogos porownywanym'/??? moim zdaniem to straszne!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie
i zebys nie wpadl z deszczu pod rynnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam podobny problem
dziewczyn jest duzo na swiecie w razie czego. ta wcale nie musi byc miloscia mojego zycia, mlody jeszcze jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie
i chyba faktycznie, to nie jest milosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcialbys byc na jego miejscu.. on ma tysiace pacjentek..ona dla niego to normalka..a pozatym z opowiadan mojej narzeczonej \'sprawdza\' ja w rekawiczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcialbys byc na jego miejscu.. on ma tysiace pacjentek..ona dla niego to normalka..a pozatym z opowiadan mojej narzeczonej 'sprawdza' ja w rekawiczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szprota
umarłam. tyle się naczytałam na kafe takich ograniczonych typków ale ten mnie rozwalił po całej linii. zrobi mi ktoś resuscytacje? może być facet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam podobny problem
ciesz sie narazie krotko z nia jestem, wiec skad mam wiedziec czy to milosc, czy nie. ciezko na takim etapie mowic o milosc. moze byc zauroczenie, pozadanie, przyjazn, ale nie milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam podobny problem
madre slowa chyba masz racje :o :( bardzo mi sie ta dziewczyna podoba i bardzo ja lubie i uwazam za super, ale pewne rzeczy sa do nie przeskoczenia chyba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam podobny problem
ja akurat do ginekolow mezczyzn nic nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIECH POJDZIE DO KOBIETY
LEKARZA, A NIE LEKARZA FACETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam podobny problem
do autora to normalne, ze kobiety chodza do ginekologow, to nic zlego, to normalna rzecz, nie denerwuj sie o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie
jak to jest poczatek, to moze faktycznie lepiej sie nie wkrecaj, jak w kolko o tym myslisz, to pozniej dziewczynie nie dasz zyc, a to bez sensu, znajdzie sobie takiego, ktory bedzie sie cieszyl, ze z nia jest, a ty jakas inna dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam podobny problem
az tak w kolko o tym nie mysle, ale dzieki za rade. moze faktycznie to nie jest dziewczyna odpowiednia dla mnie. jestem nia zauroczony, ale zauroczen mozna miec mase w zyciu i o niczym one nie swiadcza. wiem, ze to fajna i wartosciowa, dobra, madra i inteligentna dziewczyna, ale moze po prostu nie jest dla mnie. niejedna fajna dziewczyna na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam podobny problem
moze i nie chcialbym jej stracic, ale po co mam sie gryzc i zgrzytac zebami i bic z wlasnymi myslami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a ja mam podobny problem
znajdz sobie porzadna dziewczyne, porzadniejsza od tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupuppppppppupupupupppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdz sobie porzadna
co nie lazi do ginekologow facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam podobny problem
sam nie wiem co mam robic. czy to jest dziewczyna dla mnie, czy nie. moze ona jest odpowiednia dla faceta, ktory tez ma doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za problem
to tylko lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja solidaryzuje się z autorem topiku! 🖐️ Sam puściłem kiedyś podobny: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3508550&start=0 Na szczęście nie mam tego problemu bo zona cjodzi wyłącznie do lekarek tej specjalności i bardzo sobie je chwali. Badając sprawę relacji gin-pacjentka trafiłem ostatnio na bardzo ciekawe materiały. Przygotowuje je jeszcze i zamierzam puścić topik na ten temat. Zrobię to prawdopodobnie w ostatni weekend marca. Zaciekłość z jaką niektóre forumowiczki bronią prawa do chodzenia do ginów-facetów oraz z jaką wysyłają facetów prezentujących takie poglady jak autor i ja do psychiatry kazała mi przypuszczać ze sprawa ma drugie dno. I rzeczywiście ma! Teraz wiem to juz na pewno! Do miłego (nie wiem czy dla wszystkich) spotkania na tym forum 28 lub 29 marca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem teraz najprawdziwszą
prawdę, nie wymyśloną tylko taką że bliżej już , być nie może. Mój ojciec był właśnie takim patologicznie zazdrosnym jak autor i inni piszący tu pętaki. Nie mógł pojąć ja to obcy chłop będzie oglądał jego własność. W miejscowości w , której mieszkali nie było kobiety ginekolog tak że Matka żyła sobie nie podejrzewając niczego. Niestety rak szyjki macicy przebiega bezboleśnie i prawie niezauważalnie. Matka nie dożyła 50 lat i zmarła w strasznych cierpieniach gdy rak dokonał przeżutów, a mogła jeszcze żyć bo miała możliwość wyleczenia na samym początku. Więc młody idioto lecz patologiczną zazdrość, a dziewczyny o ile chcą dożyć w zdrowiu późnej starości powinni takich durni olać ciepłym moczem, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam podobny problem
do lekarzy to ja nic nie mam, najnormalniejsza sprawa, ale, ze inny chlopak wczesniej ogladal moja dziewczyne nago i robil jej minete nie moge przebolec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×