Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pragne czystej dziewczyny

moja dziewczyna chce isc do ginekologa faceta

Polecane posty

bez przesady, ludzie sa ludźmi, a dobry żart jest tymfa wart, jak mówi przysłowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn----> ... albo obmacał jej cycki przez ubranie, albo dał klapsa w goły pośladek po zejściu z fotela "na szczęście" albo po badaniu pocałował ją w udo "dla okazania szacunku".... To tylko niektóre "kwiatki" z forów ginekologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem z opowiadania żony, że badania ginekologiczne są tak specyficzne, a niektóre pacjentki tak spięte, że tylko żart może pomóc w badaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co dał klasa na szczęście i co, przeleciał ją w locie, korona jej z głowy spadła, bez przesadyzmu, bo to niedobre dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmm...
bardzo miły--- właśnie dobry żart, ale taki żart może tylko pogorszyć sytuację, po takim czymś kobieta ma się rozluźnić?? Wydaje mi się, że jeszcze bardziej zrobi się spięta. W życiu nie rozebrałabym się przed facetem, który z takim tekstem by do mnie wyjechał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm..----> Całkiem naturalna reakcja. Co innego gdy lekarz jest miły, dowcipny, życzliwy a co innego niewybredne żarty. O tym będzie m.in. mój topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie i to jest specyfika tego zawodu, żeby byc miłym a zarazem, stanowczym i nie urazić kobiety i dlatego są lekarze i konowały a jak tego nie zauwazacie, to wasz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn---> zdaje się, że jedynym który tego nie zauważa z tu pisąacych jesteś Ty! Albo nie potrafisz odrożnić jednego od drugiego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kończąc, powiem tylko tyle, że autor topiku jest smarkiem niedorosłym, aż dziw bierze że aż tak głupi, a dziewczyna powinna olać go ciepłym moczem , bo moja Matka miała takiego idiotę i zmarła bidulka na raka nie dożywszy 50 lat, a moja żona chodzi co pół roku i mam to w duupie czy ją poklepie po tyłku na szczęście, czy sobie coś pomyśli, czy nawet powie jakis żart, aby była zdrowa, bo jestem zdrowym na umyśle w przeciwieństwie do niektórych, tu piszących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram blondyna
zdrowie jest najwazniejsze, a takie wizyty sa nieprzyjemne i ostatnia rzecza na ktora mam ochote, ale chodze, bo musze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście - zdrowie najważneijsze. Tulko mimo wszystko uważam, że w cywilizowanym społeczeństwie, wśród kulturalnych ludzi obowiązują normy zachowania, odnoszenia sie do innych. Skoro lekarz świadczy tylko normalną usługę medyczną dlaczego jego maja one nie obowiazywać? Czy za normalne uznamy też, że sprzedawca w sklepie będzie klepał klientkę po tyłku? (Wszak najważneijsze by kupiony czajnik dobrze służył). Urzędnik w skarbówce obmaca petentce cycki przez bluzkę (najważneijsze by nie czepiał się zeznania podatkowego) a kelner w restauracji pocałuje konsumentke w udo (najważneijsze by obiad był smaczny i niedrogi). Czy cel zawsze uświeca środki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam podobny problem
hmmmmmmmmmm... ale moze najlepiej by do mnie pasowala dziewczyna bez przeszlosci, a do niej faceta co tez ma przeszlosc, moim zdaniem moze to by bylo najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeee
ja raz byłam u okulisty i on mówił do mnie trzymając rękę na moim udzie:o niby tak niechcący-odsunęłam sie bo to było obrzydliwe-żaden obcy facet, żaden lekarz wszystko jedno jakiej specjalności nie ma prawa tak sie zachowywać. Moze jeszcze w autobusach mam sie dawac obmacywać bo korona mi z głowy nie spadnie jak mnie jakiś żul sobie pomaca i skomentuje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dawno sie tak nie uśmiałam jak czytając pierwsza stronę ............problem to nie ginekolog chłopaczkowi przydałby się psychiatra :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam podobny problem
lekarz to lekarz, nawet jak poklepie kogos na zdrowie to nic zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak! Nie tylko ginekolodzy celują w "ostrej jeździe " z pacjentkami chociaż to oni mają największe mozliwości. Dobrzy są w tym też lekarze medycyny pracy.Wyglada to przeważnie tak: dziewczyna dostaje wymarzoną robotę. Każą jej jutro zrobić badania a pojutrze zglosić się do pracy. Robi RTG, okulistę, laryngologa itp. Została tylko ostateczna pieczątka orzekającego. I tu - niespodzianka. Pan doktor każe się jej rozebrać do.... do rosołu!!! Na jej zdziwienie odpowiada, że musi sprawdzić wszystko - wężły chłonne, skórę itp. No i co ma zrobić? Przeważnie ulega bo nie chce ryzykować komplikacji. Wyskakuje z ubranka z majteczkami włącznie. A doktorek ze szczególną starannością bada jej pachwiny w poszukiwaniu powiększonych węzłów chłonnych. Więcej takich kwiatków znajdziecie na topiku: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3257639 &start=360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram blondyna
bywalec, moge sie o tyle zgodzic, ze takich ludzi powinno sie eliminowac z zawodu, kobiety powinny zglaszac takie zachowanie do przelozonych czy izby lekarskiej, a ogolnie uwazam, ze przy badaniu przez ginekologa-faceta powinna byc obecna pielegniarka, tak jak to jest praktykowane na zachodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram blondyna
ale nie mozna UOGOLNIAC takich durnych wyjatkowych zachowan ginekologow-facetow, bo to PRZESADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam podobny problem
moim zdaniem temat jest glupi, nic dziwnego, ze kobieta jest badana przez ginekologa faceta, ja chyba sam bym wolal byc badany przez pania doktor urolog, niz zeby mial mnie jakis facet obmacywac i ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram....----> Przecież ja nie uogólniam! Napisałem wyraźnie że WIĘKSZOŚĆ ginów zachowuje sie przyzwoicie. Chodzi mi o patologie, ktore moim zdaniem trzeba zwalczać. Nie dla wszystkich, okazuje się jest to oczywiste. a ja mam ----> I to jest właśnie chore! Ja od lekarza - niezależnie od płci - oczekuję dobrej diagnozy i skutecznego leczenia oraz życzliwosci i kulturalnego zachowania. A nie wrażeń erotycznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam podobny problem
lekarz tez czlowiek. czasem po ilus tam wizytach moze byc prawie jak dobry znajomy, z ktorym mozna normalnie o zyciu porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam podobny problem
ja i tak uwazam, ze moj problem jest duzo powazniejszy, bo ja nie mam zadnych doswiadczen, a moja dziewczyna z innym chlopakiem uprawiala wczesniej petting nago, oraz on jej robil minetke :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u5a
oj oj..widze ze niektorzy faceci sa naprawde albo sotro stuknieci albo maja póżnie zamiast MOZGU!!!. Chlopie..smieszny jestes..jak Ciebie laske bedzie chciała zdradzic to tak czy owak to zrobi, nie zaleznie od tego z kim i kiedy... :D :D....ja mam jendego ginekologa FACETA oczywiscie bo baby sa wredne!!!! i moj wlasny facet nie ma nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam podobny problem
bo tu nie ma nic dziwnego, ze kobieta chodzi do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprofesjonalni ginekolodzy
zdarzaja sie wsrod obu plci niestety. chcialam isc do jednej ginekolożki (gabinet blisko mojego domu), ale koleżanka mi odradziła, bo ponoć obleśne starsze babsko ma mnóstwo rubasznych komentarzy ad. 'cycuszkow' i 'cipeczek' bleeeh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO CO W OGÓLE INDZIE DO GINEKO
PO CO W OGÓLE TA DZIEWCZYNA IDZIE DO GINEKOLOGA ?? CZY MA JAKIEŚ PROBLEMY INTYMNE ? SPYTAJ JĄ PO CO W OGÓLE TO ROBI OSTATECZNIE DOBIERZ SOBIE JAKIEGOŚ KOLEGĘ I WMÓW JEJ ŻE JEST LEPSZY GINEKOLOG KOBIETA) W MIEŚCIE A TEN DO KTÓREGO IDZIE JEST GORSZY .... (ALBO COŚ W TYM STYLU)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×