Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilka84

musze usunac! powiedzcie ze dobrze robie

Polecane posty

Gość lilka84

Nie sadzilam ze mnie to kiedys spotka. Druga ciaza kompletna wpadka.. nie damy rady. Jedno dziecko- 3 lata- przedszkole. Ja mialam isc do pracy bo moj jedyny dochod to 800 zl z wynajmu lokalu uzytkowego. Maz zarabia 2500 zl. wiec w sumie jest 3300 zl dochodu na 3 osoby mamy co prawda wlasne mieszkanie, zero kredytow, rat. Miesieczne rachunki wynosza ok 700 zl paliwo ok 200- 300 zl miesiecznie, przedszkole 350 zl razem ok 1400 zl staych miesiecznych oplat. zakupy spozywcze, chemia do domu to jest nie wiem z 1000 zl miesiecznie zostaje 900 zl ........... i drugie dziecko ... a gdzie leki jak zachoruje, gdzie szczepienia, pieluchy???? czeka nas zycie od 1 do 1 musze usunac bo co do opieki spolecznej mam isc??? prosze powiedzcie ze dobrze mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle myślisz...opanuj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba bylo myslec wczesniej! Nie nie robisz dobrze nyslac o usunieciu dziecka. I nie zarabiacie tak zle zawsze mozesz ppstarac sie o inna prace Ty jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rusz tylek do pracy i bedzie was stac zeby utrzymac drugie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanowsie
zastanów sie dobrze co robisz. I co ze zostanie wam 900zl? jejku znam tyle rodzin co maja gorsza sytuacje finansowa i daja rade i nawet przez mysl im nie przyszlo zeby usunac ciaze. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe na czym polega aborcja?Jak to wyglada? dlaczego chcesz pozbawic biednemu dziecku zycia skoro ono na swiat samo sie nie pchało? zastanów sie nad tym bo bedziesz zalowac do konca zycia. Kasa to rzecz nabyta pamietaj raz jest raz jej nie ma ale to nie jest nawazniejsze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to zrobisz to spieprzysz sobie życie !!! poczytaj co piszą kobiety które to zrobiły żadna nie pozbyła się wyrzutów , zniszczysz rodzinę całą ja za ciebie nie chcę decydować ale zastanów się czy będziesz umiała z tym potem żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie masz bardzo złej sytuacji finansowej, więc nie widzę problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedaj mieszkanie które wynajmujesz i rusz tyłek do pracy, zamiast własne dziecko mordować... Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja usunełam ale moje dziecko było bardzo chore, jednak mam wyrzuty do teraz. To twoja decyzja ale mozesz urodzić i zostawić w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mąż co na to przeciesz sama dziecka nie zrobiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też tu tragedii nie widzę, najwyżej jakiś czas będzie żyć trochę skromniej, ale bez paniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy tyle samo, a i kredyt,i jeszcze OSZCZĘDZAM!!!! Nie widzę tu w ogóle powodu do usunięcia a jeżeli to zrobisz widzę jedynie problemy psychiczne z powodu wyrzutów , prędzej czy później będziesz tego żałować . Przy drugim dziecku jest wg mnie łatwiej , ja bynajmniej prawie nic finansowo nie odczuwam . Może potem będzie więcej kasy potrzeba ale to już będziesz pracować przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:37 cd Dodam że moje 2gie dziecko bardzo chorowało przez pierwszy rok, daliśmy radę bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
ja bym usunela i koniec problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozazdrościć mamusi- Ty jesteś problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz usunąć to i tak usuniesz.... jeśli chcesz to zrobić to musisz być tego pewna tak w 100 % nie możesz się wahać. Bo będziesz mieć wyrzuty sumienia a one są straszne . Wracają . .. ja usunęła m . Bo to byłoby moje 3 dziecko. W acha łam się . Ale usunęła m. .. juz na drugi dzień po żałował. Am ... . Dziś mija 4 miesiąc od tamtego zdarzenia.... żałuję .... Także dziewczyno dobrze się zastanów. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalowalas pieciu dych miesiecznie na tabletki anty to teraz kombinuj pustaku.Najlepiej zabic dziecko bo matka miala chcice i myslala p/i/p/a zamiast mozgiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz potem pytac o obiady za 5zl na forum to powodzenia. Nie warto odejmowac istniejacemu juz dziecku i sobie jesli nie chce sie miec drugiego dziecka. Sama mam corke i usunelam ciaze. Nie zlauje, nic mi nie jest. Glupie baby z tego forum o aborcji w radiu maryja i w internecie slyszeli a juz medrkuja jakie to wyrzuty sumienia i zal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, że problemem nie jest Twoja sytuacja finansowa - ale Twoje wygodnictwo. Możesz zaprzeczać i zaklinać się że tak nie jest - ale wybacz - tak to właśnie wygląda. Jednak jeśli wiesz, że będziesz do końca życia nienawidzieć tego dziecka tylko dlatego, że będziesz musiała ciężej pracować to zrób tak jak uważasz ... również zaszłam w ciąże w dość strategocznym dla swojego rozwoju zawodowego momencie - jednak dałam radę i aż mi się głupio robi gdy patrząc tera zna swojego szkraba przypomni mi się jak bardzo nie chciałam tej ciąży.. Kobieto dasz radę ! Ale musisz chcieć. Życzę wiary we własne możliwości trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam pierwsze wpadke drugie planowane i mieszkanie socjalne a ty lepiej jak ja i usuwać chcesz? Pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeliczasz życie dziecka na pieniądze? A czemu nie adopcja ze wskazaniem? Wyrzuty sumienia Cię zeżrą, jeśli usuniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz, to usuń, sama najlepiej wiesz czy będziesz mieć wyrzuty sumienia czy nie. Ale ja bym nie usuwała. Wasze warunki finansowe są lepsze od sytuacji wielu rodzin. Żadnych kredytów, własne mieszkanie, stały przychód za sam wynajem... Nie wiem, czego Ty się boisz. A lepiej mieć więcej niż jedno dziecko, bo, wybacz brutalność, jedno może przedwcześnie umrzeć i wtedy zostajesz z niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym to dziecko co teraz masz jest lepsze od tego w brzuchu.Strasznie przykre ,ze ty jako matka wybierasz sobie ,ktore malenstwo kochac. "" Nie warto odejmowac istniejacemu juz dziecku i sobie jesli nie chce sie miec drugiego dziecka"" Po pierwsze to drugie dziecko juz istnieje,bo kobieta jest w CIAZY. Z tych slow wynika ,zewarto miec to pierwsze dziecko a drugie jest warte SMIERCI. Makabra I to pizza matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko po macierzynskim pojdziesz d pracy i bedzie ok.Przeciez z wynajmu lokalu nie bedziesz miec emerytury:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka84
wiem ze powinnam myslec wczesniej ale stalo sie czasu nie cofne! ok - jestem glupia- co to zmienihna? wynajmuje nie mieszanie a lokal uzytkowy (obecnie jest tam fryzjer) i nie mam zamiaru sie go pozbywac bo jest w dobrym punkcie moze kiedys sama cos tam otworze nie wiem.. planuje podniesc czynsz dziewczynie na 1000 zl a pracy szukam - jednak ile popracuje? jestem na poczatku 3 miesiaca ( mialam krwawienia w dniach gdy powinnam miec okres- wiec myslalam ze to okres) wiec musze popracowac min. 3 miesiace na umowe o prace (nie zadne umowy na okres probny) zeby miec macierzynski.. nie ukryje brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dzieciak do zlobka a ty do pracy.Gdzie t widzisz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieda
Taka Polska Taki Jeb any kraj, jak nie bedziesz. Miala, codac, dziecku jesc to pojedziesz, pod, sejm, zeby, ci, dziecko, nakarmili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowalam wczesniej ludzie, poki co nie pracuje prawie 3 lata a na bezrobociu jestem od ponad 2 lat. tak postanowilismy z mezem bo wtedy mielismy duuuzo lepsza sytuacje finansowa, doszlismy do wniosku ze posiedze z malym poki nie pojdzie do przedszkola. Nie zalowalam na tabletki anty bralam je nawet wtedy kiedy bylam juz w ciazy i nie wiedzialam o tym. chcecie mnie oceniac i poczuc sie lepiej - ok- zgadzam sie jestem, tluiem , nierobem i debilem. pasuje? fajnie a teraz do sedna- waham sie i to bardzo jest wiele argumentow mowiacych za tym zeby nie usuwac ale z drugiej strony nie chce dokladnie ogladac kazdej zlotowki i zastanawiac sie jak ja wydac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy tutaj są mądrzy i zawsze usiłują odwieść od aborcji. Szkoda,że tylko gadacie o zarodkach a o dzieciach , które przyjdą na świat i będą miały zniszczone życie to zapominacie. Za wszelką cene bronicie życia poczętego zamiast sie rozejrzeć i zobaczyć ile dzieci żyje w skrajnej biedzie,a przecież można było tego uniknąć właśnie dzięki aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś na jakimś plakacie widziałam ciekawe zdanie .... Jeśli chcesz zabić to zabij te dziecko które już urodziłaś ..... A te co nosisz w sobie - urodzisz i wychowasz ... Prawda że na jedno wychodzi ? Chcesz mieć jedno dziecko to je będziesz miała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×