Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilka84

musze usunac! powiedzcie ze dobrze robie

Polecane posty

Gość gość
Witam! Ja nie będę osadzac. Kazda kobieta jest inna. Ja mam gorsza sytuacje materialna niż autorka. Ja z mężem i córka nie mamy własnego mieszkania. Wynajmujemy za 1000 zł kawalerkę plus opłaty. Wiec same wszystkie opłaty z paliwem wychodzą około 1600-1700 zł. Mój maz zarabia 2500 zł ale za lipiec dostał 2040 zł ja mam 700 zł. Co po macierzyńskim nie będę mieć a conajmniej 3 lata będę w domu. Zapomniałam o przedszkolu córki 200 zł. Wróciłam do pracy rok temu jak córka poszła do przedszkola. A w lutym się dowiedziałam o ciąży. Uwaga brałam pigułki!!! Żadnej nie ominelam. Jak mi się skończy macierzyński to ja jestem bez środków. Wtedy będę się martwic. Mało tego u męża teraz są zwolnienia i nie wiadomo jak się potoczy dalej. Nie mamy gdzie mieszkać choćby katem u rodziny. Auto nam się rozwala a maz musi mieć aby dojeżdżać nim do pracy. Nie mam kasy na wyprawkę do przedzkola i dla drugiego dziecka. Ale jakoś damy rade i najważniejsze ze jesteśmy szczęśliwi i kochająca rodzina. Mam nadzieje ze kiedyś się nam poszczęści. Choćby mieć własne małe mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziała doopa slonca!! Ty masz ciezka sytuacje? Ha dobre. Ja mam trochę gorsza i dwójkę dzieci malutkich jestem w trzeciej nieplanowanej ciąży i nawet mi nie przeszło przez myśl żeby zabić to maleństwo. Laska ogarnij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mam nadzieje ze kiedyś się nam poszczęści. Choćby mieć własne małe mieszkanie." :O Niby jak ci sie ma "poszczescic"? Z nieba ci to mieszkanie spadnie? Bo chyba zdajesz sobie sprawe, ze przy takich dochodach, dwojce dzieci (moze bedzie wiecej bo jak pan bog da.....:O) ich rosnacych potrzebach na mieszkanie nie zarobicie. Kredytu tez nikt wam nie da. I bedziecie w czworke mieszkac w tej kawalerce. Tylko dzieci zal bo one sobie losu nie wybieraly. Glupich, bezmyslnych rodzicow tez nie. Jak sie kocha dzieci to oprocz slow o milosci, zapewnia sie dzieciom dobre, ciekawe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autork o w którym jesteś tygodniu ? Jeśli powyżej 12 to nie możesz nic Robić . Do 12 tyg. Możesz przeprowadzić aborcję farmakologiczn a . Jeśli jednak się wachlarz nie rób tego . Musisz być pewna. Tak w 100% .inaczej będzie się to ciągl o za tobą . ..... musisz być pewna . Pamiętaj . sama usunęła m i wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ma LENKA
czym ty sie chwalisz kobieto? Tylko dzieci szkoda:O To nie ich wina, że mają głupich rodziców. Pewnie zaraz mi napiszesz o miłości i wielkim szczęściu, jednak nie uwierzę w to. Twoje dzieci nawet pewnie dobrze nie pojedzą chyba że dla ciebie super posiłek to placki ziemniaczane, wypasione wakacje to jazda rowerem dookoła brudnej kamienicy, a zabawka to jakiś szajs z promocji z dyskontu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cale szczescie ze wyjechalam z tego kraju do Anglii. mam dzieci , tu sie urodzilo dwoje , tu nam starcza na chleb ,i dom z ogrodkiem,na lepsze zabawki , rety wyjezdzajcie z tej Pl .moze my wrocimy na emeryture , bo mamy w PL swoj dom. a co do aborcji to tu kkobiety nie maja takiego problemu , antykoncepcja za free ,a dla tych bez serca i sumienia antykoncepcja tez za free do 3 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 3 miesiąca to już nie jest antykoncepcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od " mam nadzieje ze mi się poszczęści w życiu. Choćby własne małe mieszkanie". Dziewczyny my dajemy sobie rade. Byliśmy w kilku bankach i mamy zdolność kredytowa. Poczekamy jest narzeka ze juz lepiej będzie w pracy. Nie kupujemy ubrań jakiś chińskich tylko markowe albo z lepszych sklepów. Kupujemy co nam jest potrzebne. Zabawki córka ma najlepsze. jedzenie także mamy dobre i lubię nowe potrawy wymyślać. Nie chodzimy głodni. Wycieczki też mamy. Byliśmy w górach 5 dni. I jak były upały to na plaze nad wodę sie jeździło. Trzeba umieć rozplanować kasę. Wyprawkę dla dziecka mam część po corce. Sprzętu mam wszystkie sprawne i nie zniszczone. W sobotę jedziemy kupić wyprawk do przedszkola. Mam trochę odłożone. Zaznaczam nie mamy żadnej pomocy od rodziców. Nie jest tak zle. Kiedyśmoje dzieci dostana od swoich dziadków domy. Mamy też w planach wyjazd do Niemiec za praca i lepszym życiem ale to wtedy jak skończę magistra. Mam 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autork o który to tydzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to pusta, egoistyczna pseudomatka. To straszne, ze tacy ludzie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty gadasz.. masz własne mieszkanie a w dzisiejszych czasach to naprawde duzo.. jak mozesz usunac to dziecko?? rownie dobrze mozesz pozbyc sie starszego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz pojecie. Da się dobrze nakarmić i ubrać dzieci a nawet zabrać je do jakiegoś zoo czy dinoparku. Nie trzeba jeść krewetek codziennie przecież. Mamy własne mieszkanie działkę budowlana i samochód. A ty mi pietdzielisz ze ci szkoda moich dzieci. Jak się dobrze gospodaruje to na wszystko jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest wiele osób które maja gorsza sytuacje i jakos dają rade z dwójką czy nawet trójką dzieci! lepiej isc do opieki i prosic o pomoc niz usunąc ciąze i potem załowac. teraz usuniesz za dwa lata znowu wpadka i to samo zrobisz??? było sie zabezpieczac a nie teraz robisz z siebie ofiare. nikt nie mówi ze masz kupowac same drogie rzeczy. ja czekam na swoje pierwsze dziecko. nie pracuje ale nigdy nie pomyslałam zeby usunąc dziecko. masz rodzine która napewno ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldtime
Hej czytam ten watek , ktoras z matek napisala ze moze Ci wyslac z Anglii wyprawke , ja tez mam wyprawke niektore rzeczy sa nowe,to jest caly sprzet,akcesoria, wszystko angielskie jak sie nie zdecydujes oczywiscie usunac , to napisz ,wysle Ci za ,mala kwote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka84
jej nie sadzilam ze temat jeszcze zyje :) przemyslalam, rozmawialismy z mezem kilka nocy i zdecydowalismy nie usuwac.. jakos to bedzie. maz postanowil dorobic ma mozliwosc brac nadgodziny w pracy w weekendy. ja no coz dopiero po urodzeniu dziecka i jak pojdzie do zlobka musze choc na pol etatu cos miec. Poki co poki moge dorabiam fizycznie przy zbiorach jablek cos zawsze odloze. Za pomoc finansowa dziekuje ale nie, okropnie bym sie czuja- moze i mamy kiepska sytuacje ale nie beznadziejna. Wyprawke mam wiekszosc rzeczy po synu wiec gros kosztow odchodzi zostanie zakup art higienicznych, kosmetykow dzieciecych, pieluch, mleka,butli itp- ale postaram sie zarobic na to (choc czesciowo na zbiorach) dziekuje za wsparcie- od poczatku sie wahalam i wiem ze znienawidzilabym siebie po czyms takim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×