Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilka84

musze usunac! powiedzcie ze dobrze robie

Polecane posty

Gość gość
Ja bym usunela druga ciaze nawet jakbym była milionerką. Nie nadaje się na matkę i nigdy przenigdy nie zostanę nią drugi raz, nie będę się tak krzywdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka84
no oczywiscie ze do zlobka nie ma innej mozliwosci... ja nie chce siedziec w domu kolejne 3 lata (taka opcja w ogole nie wchodzi w gre) u nas w miescie dzieci od 6 miesiaca zycia sa przyjmowane do zloba. To nawet nie chodzi juz o finanse ale ja juz teraz mam pragnienie pojscia do pracy, do ludzi- tesknie za tym. zwlaszcza ze mam taki zawod gdzie non stop ludzie, ludzie sa. eh nic nie jest czarno biale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12bananowa
Tak popieram wypowiedz wczesnijesza , jak chcesz zabic to najpierw wydaj na swiat to bezbronne dziecia a potem zadzgaj nozem ,wyrywajac nozki , przeciez to to samo kretynko materialistko pustaku bezserca. Jak chcesz to Ci z uk podesle po malych kosztach prawie cala wyprawke , masz 9 miesiecy na skompletowanie wszytskiego to duzo czasu , czesto ludzie daja duzo rzeczy za free. wez kobieto obudz sie i nie ma tylko na siebie..rany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kilka dni spedzilam na oddziale ginekologiczno-polozniczym i widzialam wilw kobiet ktore dalyby wszystko zeby ciaze donosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym w życiu nie zabiła własnego dziecka, to nie jest sposób na rozwiązanie problemów. Bądź konsekwentna. Ludzie zarabiają dużo mniej i dają radę a Ty z wygody chcesz zabic własne dziecko. Mam nadzieje że Twoja córka kiedyś się o tym dowie że pozbawiłas ją rodzeństwa i bez skrupułów usunęłas ciąże, możesz być pewna ze wtedy zostaniesz bezdzietna bo ci tego nie wybaczy i sie od ciebie odsunie- tego Ci życze, w życiu jest tak że wszystko wraca do człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich podnieconych, przypominam że płód do 3 m-ca nie ma funkcjonalnego układu nerwowego i nie czuje bólu oraz nie wie, że istnieje. Z punktu widzenia płodu usunięcie ciąży to to samo co gdyby mama i tata powstrzymali się od seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co ja myślę
Na wstępie zacznę do tego, ze usunęłam ciążę. Miałam już dziecko, świetną sytuację finansową, kochającego męża. Ktoś by więc zapytał dlaczego? Ano dlatego, że nie lubię być matką, nie znoszę tej roli, mało tego nie jestem zbyt uczuciowa. Co do jakiejś głupiej kampanii o zabiciu żyjącego dziecka to różnica jest taka, iż za zabicie zywego idziesz siedzieć, żyjące dziecko z reguły jest odchowane, nie obciąża twojego organizmu. Jest różnica? jest. Nie żałuję aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz w 8 tygodniu slyszalam bicie serduszka mojej coreczki wie nie wyobrazam sobie usnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poprzedniczko gratuluje Ci siły jaka masz w sobie .... A ty autorko to jest Twoj wybor nie mozesz sie pytac na forum o to czy ususnac ciaze czy nie . Kobiety tutaj ci powiedza co o tym mysla ale to Ty bedziesz musiala przejsc przez zycie z konsekwencjami decyzji jaka podejmiesz obojetnie jaka ona bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jedno dziecko,nie chce narazie wiecej wiec bylam u ginekologa i wlozyl mi spirale i nie mam problemu,ale jak niektorzy nie umieja se zabezpieczyc to pozniej placza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj sobei taka stronke gdzie wypowiadoaja sie kobiety ktore dokonaly aborcji i wpadly w depresje jezeli dla Was to takie proste jak zabicie muchy to powodzenia zycze ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz radę spokojnie. Teraz sobie tego nie możesz wyobrazic ale po co sobie cokolwiek wyobrażać? Bedzie jak bedzie. Ja tez sie wlasnie dowiedziałam ze jestem w ciazy i szczerze to nie po nosie mi to było jak zobaczyłam te dwie kreski na teście. Maz wlasnie rzucił dobrze płatna prace, zeby zaloYc swój własny biznes ktory działa ale jeszcze nie przynosi wystarczających dochodów na to by było nas stać na dwójkę dzieci. Ja bede musiała zrezygnować z pracy albo isc na nocki bo nie oddam takiego małego dziecka do żłobka a wrocic do pracy musze jak małe bedzie miało ok 9-10m-cy. Starsza corka chodzi teraz do przedszkola ktore kosztuje nas £650 miesiecznie. W sumie jak pojde na macierzyńskie to niby odejdzie mi te £650 za przedszkole ale znowu macierzyńskiego należy sie tylko £530 miesiecznie a ja w tej chwili zarabiam ok £1500. Opłat razem mamy ok £1000. Uwierz mi bedzie cieżko, ale damy radę. Ty tez dasz radę. Przeciez wiecznie nie bedziesz przeliczać każdej złotówki? Jak jesteś gospodarna to bedzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na plakacie bylo zabij te dziecko ktore masz a nie zlepek komórek- ty gniocie jeden! Co ty wiesz o życiu!Nie, niech urodzi i zęby w tynk..powodzenia idiotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co ja myślę
nie każdy może sobie założyć spiralkę, ja nie mogę, podobnie nie mogę stosować tabletek, plastrów. Lekarz powiedział, że w ciążę już nie zajdę, więc tyko prowizorycznie z mężem w dni płodne uzywaliśmy prezerwatyw. Po tej wpadce mąż się poddał wazektomi. Gdybyśmy wiedzieli wcześniej, że ten konował się pomylił to mąż poddałby się zabiegowi po urodzeniu pierwszego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz usuwać i jeżeli jesteś prawdziwie wierząca to tego nie zrobisz. Nie wiem czy jest coś gorszego niż zabicie własnego dziecka... Ludzie żyją w parę osób za najniższą krajową, bo tylko 1 osoba w rodzinie pracuje. Zaciśniecie pasa i zaczniecie lepiej rozplanowywać wydatki i dacie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w drugiej ciazy nieplanowanej z facetem ktory okazal sie niedojrzalym dupkiem. Tez mialam poczatkowo mysli aby usunac nawet szukalam namiarow ale niebylam pewna na sto procent. Nie zrobilam tego. Moj dzidzius rozwija sie prawidlowo ostatnio lekarz powiedzial ze jest coreczka moja ksiezniczka mala. Nie wiem co bedzie ale ciesze sie ze sie opamietalam i bede miala druga ksiezniczke....pierwsza ma 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Religia tutaj nie ma nic do rzeczy. Niech lepiej ona sie odniesie do własnego sumienia i pomyśli czy moze z tym żyć. Jak moze to niech usunie. Żaden Bóg jej przeciez nie powstrzyma. W piekle tez soe poniewierac nie bedzie bo ludzie gorsze rzeczy robia i zyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie nie ma religia nic do rzeczy, dla innych ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co ja myślę
wiesz dla każdego może być wiele rzeczy gorszych od aborcji dla mnie jest ich trochę chociażby gwałt, pobicie. I mówię tu o osobie dorosłej. Jest naprawdę mnóstwo strasznych czynów dla mnie, dla ciebie aborcja może być morderstwem porównywalnym do zabicia zyjacego człowieka. Masz prawo do własnych przekonań, ale dlaczego narzucasz je innym i mówisz za wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kogo dla innych? Dla ciebie religia ma znaczenie? A to ty chcesz usunac czy autorka? Bóg jej dziecka nie pomoże wychowac wiec moim zdaniem religia nie ma żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwor z bagien ale Ty jestes tendencyjna i ograniczona w swoich poglądach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcw
Tu nie ma nic wiara w boga czy takie tam p*****ly , ja nie wierze, ale w zyciu bym sie nie poddala aborcji. gorzej niz moja kotka ,ktora jest w ciazy ,i dbamy o nia itp. a tak wogole t jestem mama 4 dzieci i jest czasem ciezko ,ale jak sie chce to sie pokombinuje.ale dla Was najwazniejsze sa szmaty zmetkami z sieciowek , fryzury ,jakies zbedne rzeczy ,ale nie wartosci . co Wy wiecie, gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem oglolnie za wolnym wyborem, ale autorce juz chyba troche we lbie sie pomieszalo. ma meza, dochod na rodzine wcale nie taki zly i ona jeczy bo inne plany miala? lekka przesada. sa kobiety w duzo gorszych sytuacjach i rodza te wpadkowe dzieci. autorko od dobrobytu chyba w tylku cos sie poprzewracalo. urodz to dziecko, podwiaz sobie przy okazji jajowody i idz do pracy. bedziesz miala lekki poslizg, ale trudno. dacie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie rozumiem tego pisania "masz niezla sytuacje, urodz to dziecko". Czy w ogole ktos bierze pod uwage to, ze to dziecko jest niechciane? Czy naprawde macie tak wyprane mozgi badz jestescie takimi ignorantkami, ze nie bierzecie pod uwage to ze ktos nie chce dziecka, ze kobieta tez moze czuc i czuje niechec. Nie wazne czy ma sie pieniadze czy nie, wazne czy kobieta chce tego dziecka. I nie piszcie glupot ze jak sie nie chce dziecka to sie nie wspolzyje,bo seks sie uprawia nie tylko w celu prokreacji. Wpadki sie zdarzaja tak jak wypadki, czasem to wina czlowieka a czasem zlosliwosc losu. Zawsze wazniejsza jest istota juz zyjaca czyi ta kobieta w ciazy. Ona bez tej ciazy bedzie zyc dalej, ale ciaza bez niej sie sama nie utrzyma dlatego to ona ma prawo zadecydowac. I nie rozumiem podejscia by rodzic na sile, malo wam sliskich kocykow, dzieci w wersalkach badz rozbijanych o sedes? Wszystko to wlasnie efekt podejscia "co ci szkodzi urodz to dziecko". Nie liczy sie co cuzje kobieta tylko to ze ma rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam nic do kobiet które usuwają ciążę bo są w ciężkiej sytuacji ale tu tej ciężkiej sytuacji nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnas usunac. ALe....to trzeci miesiac? To za pozno. Zal mi ciebie i tych dzieci, ktore powolalas do zycia ale dac juz im nic nie umiesz. Zycie w nedzy, od pierwszego do pierwszego, bez wyjazdow wakacyjnych, bez zwiedzania swiata, bez mozliwosci rozwijania swoich pasji itd Nie ilosc dzieci swiadczy o byciu dobrym rodzicem tylko jakos zycia tych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie mam nic do kobiet które usuwają ciążę bo są w ciężkiej sytuacji ale tu tej ciężkiej sytuacji nie ma" a jak nie ma kiepskiej sytuacji (chociaż autorka finansowo ma nieciekawie) to musi urodzić? A jak ma pieniądze a nie chce tego dziecka? To walić to co chce, ma być matka polką i basta! Prymitywne myslenie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co porównujecie? zlepek komórek do żywego dziecka? kogoś kogo się nie zna do kogoś znanego i kochanego? aborcję wykonuje się gdy płod nie ma jeszcze wykształconego układu nerwowego- więc płod nie cierpi usuń skoro masz możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×