Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basiaaaaaaaaaaaa87

Najlepszy alkohol dla faceta na 34 urodziny

Polecane posty

Gość Basiaaaaaaaaaaaa87

Doradźcie coś bo ja się nie znam za bardzo na alkoholach ;D Chciałabym żeby to było coś dobrego i fajnie wyglądało :D Nie wiem co tam faceci lubią :)Dębowa? albo Pan Tadeusz? Macie jakieś propozycje ? Cena do 70zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest takie coś jak...
kup w wymyślnej flaszce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaaaaaaaaaaaa87
prosze niech ktos doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wódka jako trunek nie jest do smakowania ;). Mi z mocniejszych trunków smakuje Gin Seagrams, a z wódek znośna była Stolichnaya.Za 100zł jest Chopin (ziemniak) a teraz mamy rok Chopinowski. Generalnie zasada jest taka liczy się kto daje i kiedy a nie co daje, choć to z drugiej strony ...co się daje też ma znaczenie. Zwłaszcza patrząc z punktu widzenia kobiety. Ciekawym pomysłem była by piersiówka a jeszcze lepszym piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praaaaaaaalinka
ja mojemu Ojcu kupiłam jakiś czas temu wódkę ze skorpionem w środku. można go na koniec zjeśc i ponoc oczyszcza organizm z toksyn. sprawdzone- nikt nie umarł, za to ubaw był po pachy :) polecam, ale nie wiem gdzie w polsce taka dostaniesz poszukaj na necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praaaaaaaalinka
Najprawdziwszy skorpion, pływający na dnie butelki z wódką, zaskakuje nawet odważnych smakoszy alkoholi. Jest specjalnie spreparowany i nadaje się do jedzenia... W Łodzi jest hitem zwłaszcza wśród młodych ludzi, którzy kupują nietypowy trunek na wieczory kawalerskie. Skorpion podobno bardzo podnosi poziom adrenaliny u gości. - Producent alkoholu zapewnia, że skorpiona można skosztować, gdyż został pozbawiony trującego jadu. Pochodzi ze specjalnej hodowli. Przeznaczony jest do produkcji wykwintnej wódki - mówi Jarosław Kaczmarek ze sklepu przy ul. Kopernika. Smakoszom po wypiciu trunku pozostaje więc jeszcze oryginalna zakąska. Pół litra nietypowej wódki ze skorpionem kosztuje 53 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nie ma z gołymi babami są wina w kartoniku albo woreczku foliowym. Świat schodzi na psy, zamiast wina pisanego patykiem mamy wino czekoladowe w torebeczce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelowa szminka
duża metaxa, taka z lejkiem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna nieznajoma
Jack daniels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frannnk
Jeśli ceni tradycje i klasę to na pewno nie pogardzi kultową żubrówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykkkaa
żubrówka palona - nietuzinkowy smak no i dosyć nowy alkohol więc może jeszcze go nie próbował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Denaturat, ale ten niebarwiony, w ładnej buteleczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolleczka
Palona do dobry pomysł, zwłaszcza, jeżeli facet lubi whisky - powininen być zachwycony! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej jakas whisky nie wodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję kupić 0,5 wódki czystej i 0,5 wódki smakowej np. o smaku grejpfruta np: Absolwenta ładny kontrast alkoholi no i zapewne trafny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tak ten grejpfrutowy Absolwent bardzo dobry jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokier
Jeśli to na prezent, to powinien raz być odpowiedniej jakości pod względem smaku, a dwa powinien ładnie wyglądać i taka jest np Gutt Pure Vodka. Dużo nie zapłacicie, a powinna zrobić wrażenie, tym bardziej, że nie jest raczej specjalnie znana, a jednak jakościowo to wyższa półka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×