Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem co powinnam zrobic.... POMOCY

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich! Mam 25 lat i Od ponad miesiaca spotykam sie z chlopakiem- jest super- inteligentyn, przystojny, widac , ze dobrze wychowany. No ze swieca szukac. Dopiero sie poznajemy i ostatnio rozmowa zeszla na rodzicow, no i jak zapytalam o mame, to powiedzial, ze nie zyje. Zrobilo mi sie strasznie gluipo i pospiesznie zmienilam temat. Czy niepotrzebnie? Czy powinnam ten temaat pociagnac? Powinnam go moze namowic do zwierzen? Chociaz mailam wrazenie, ze raczej nie bedzie chcial prowadzic dyskusji. No i druga sprawa - czy ktos z was spotykal sie z takim kolesiem? Czy brak matki moze miec wplyw na to jaki jest? Zmarla, kiedy byl w liceum, teraz ma 26 lat. Czy powinnam miec jakies obawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne uciekaj gdzie pieprz rośnie:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wcale nie jest zabawne, pytam powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie pytanie, taka odpowiedz. O co Ci w ogole chodzi? Normalny koles jak kazdy inny, to , ze przezyl traume przeciez niczego nie zmienia, nie zostal przez to uposledzony :P No i pewnie jest samodzielny, bo nie miał kto uprac, uprasowac, obiadek pod nosek podstawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałaś jak zachować się po informacji o nie żyjącej matce,teraz nie wiesz czy podołasz w związku z półsierotą.Zastanów się nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem nad czym mam sie zastanawiac, po prostu pytam, bo nigdy nie mialam stycznosci z taka sytuacji i zwyczajenie nie wiem co robic. proste. po to chyba jest to forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób nic,mniej zniszczeń zostawisz po sobie.To normalny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie mnie rozbawilas. Zupelnie nie wiem, czego sie boisz. Co on gryzie, czy co? Wielu ludzi traci rodzicow i nie staja sie przez to odmiencami, ogarnij sie dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny chlopak, nie dosc, ze nie ma matki to jeszcze trafil na jakas kretynke. Mam kolege, ktoremu zmarła matka i wierz mi - nie jest trendowaty. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 lat to duzy chlopczyk, na pewno sie ogarnal i jest zaradny zyciowo, bo nie mial latwo, wiec trafilas fajnie ( o ile nie jest jakims chamem). Za to on chyba mial mniej szczescia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno smierc matki miala jakis wpływ, bo to straszne przezycie, ale mysle, ze jest normalnym czlowiekiem no i minelo juz duzo czasu z tego co piszesz. Nie wiem, czego mialabys sie obawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos mi powie co powinnam zrobic? Bo wszyscy tylko krytykuja, a ja po prostu pytam - nie chce tego co nas zaczyna laczyc zniszczyc, boje sie, ze bede nietaktowna czy cos. No i troche sie boje, ze np jak bedzie swieto zmarlych to ja tez nie bede wiedziala co rbic i jak sie zachowac. No i tez chcialabym, zeby ktos z podobnym doswiadczeniem sie wypowiedzial - jak to jest w zwiazku z taka osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do psychiatry debilu. Tych bzdur sie czytac nie da ja pierdziu! Szkoda chlopaka, rodzicow stracil i jeszcze taki tluk mu sie napatolil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec zyje, wiec nie stracil rodzicow tylko matke, czytaj ze zrozumieniem i nie wyzywaj mnie od debili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toc idz juz spac bo poza mna jak widzisz nikt tu nie wchodzi. Sorry ale jestes debilem, przykro mi, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze moje szmaty nie wyschły,teraz śmierdzą zgnilizną.Jeans i not good.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotkałam sie kiedys z gościem ktoremu umarla matka jak byl w gimnazjum i nie polecam - zimny jak kamien, bez uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic. co masz zrobić? koles jak kazdy inny, a Ty nie będziesz sie musiala uzerac z tesciowa. same plusy takiej relacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×