Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barbinka

Nieszczęśliwe mężatki poszalejmy .....

Polecane posty

Gość barbinka

Czesc kobietki tak sobie myśle po co siedziec w domu i sie meczyc jesli mąż nie zaspokaja naszych podstawowych potrzeb bycia KOCHANA, WAŻNĄ I SZANOWANĄ . MOŻE POGADAJMY , SPOTKAJMY SIE WYJDZMY GDZIES NA IMPREZE DO JAKIEJS MILEJ KNAJPKI ,RESTAURACJI GDZIE PEŁNO FAJNYCH FACETÓW . Łaczmy sie i poszalejmy troche . Ja sama juz bym dawno gdzies wyszla , pojechala tylko nie bardzo mam dokad ... Kolezanki mezatki maja juz dzieci wiec ciezko im podjac taka decyzje... Pisze tutaj bo mam nadzieje poznac fajna kolezanke z ktora mozna by poszalec.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mężatka
kocham swego męża , ale gdy wychodzi z kumplami na piwo czuję się niesamowicie samotna , mam wtedy ochotę spotkać się z kimś , pogadać , na dodatek mam małe dziecko i mam "związane ręce ".Mój mąż często wraca bardzo pózno nie ma mowy żebym zasnęła bez niego i tak się męczę , płaczę a nieraz myślę , żeby mu odpłacić tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mężatka, skoro on może to dlaczego Ty nie? Poinformuj szanownego małżonka, ze w dniu tym i tym ma być w domu bo Ty wychodzisz moze w ten sposób zrozumie jak to jest siedzieć samemu w domu i czekać na drugą połowę... barbinka, a skąd jesteś? bo ja chętnie wyrwałabym się raz na jakiś czas posiedzieć i pogadać o wszystkim i o niczym... Ja ze Świnoujścia i domyślam sie, że niewiele osób będzie stąd ;( ale jeśli ktoś się znajdzie jestem za spotkaniem, pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mężatka
dziękuję mojej przedmówczyni za wsparcie , zrobiło mi się ciepło na sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka31
Witam! I ja z chęcią bym do Was przyłączyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie panie, z doswiadczen w przychodni wiem jaki to dla was problem. slysze go codziennie.mam dla was wyjscie z sytuacji ! proponuje wam restauracje \"kaskada\" na goduli. tam zawsze mozna spotkac wspanialych facetow, podam pare przykladow 1. lysy zdzichu 2.bezzebny stachu 3.jednonogi krzychu 4.jednoreki jaro 5.bezfiutny marus 6.koniobij wojtek 7.do\"wcipny\" lesiu 8.piekny (kiedys,dzis 80 lat) bronek 9.za lada jak zwykle bolek w peruce ! no i DJ felus ktory gra jak zwykle piosenki polomskiego ! zycze przyjemnej zabawy ! ciesze sie ze moglem wam pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joa2na
ja jestem z Warszawy, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joa2na
ja jestem z Warszawy, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka31
Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginekolog, chyba nie zrozumiałeś, my nie chcemy polować na Twoich kolegów tylko zrobić sobie babski wieczór dlatego autoreklamę musisz gdzieś indziej zamieścić;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mężatka
jestem z Białegostoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka31
No, to mamy Świnoujście, Warszawę Białystok, Łódź, to chyba musismy gdzieś zlot zorganizować, żeby sobie pogadać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nieziemsko przystojny ...moge miec kazda z was a przy zapoznaniu sie ze mna macie japy otwarte z podziwu moge z wami robic co chce potem ulatniam sie zostawiajac lewy numer telefonu i poroze waszym facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka31
oj, czarny tulipan... o porożu dla naszych facetów możesz jedynie pomarzyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha, czarny tulipan hahahahhaha komuś cosik się rozmarzyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coca-Cola24
Witajcie!!!!Bardzo dobrze znam to uczucie jak męzus sobie szaleje a ja siedze w domu i czekam na jego łaskawy powrót.....Własnie jest na piwku z kolegami z pracy a ja niestety jestem uziemiona z dzieckiem.....Też bym chciała gdzieś wyjść,poszaleć pogadać....Pracuje po 12 godzin dziennie tak ze niedługo zapomne jak wyglada....czasami chce mi się krzyczec!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jestem również z Białegostoku,wiec moze zorganizujemy kiedyś mały odstresowujący wypad?????Trzeba pokazać tym facecikom że nam też się coś od zycia nalezy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj znowu czarny tulipan, to ten co byl u mnie ,bo ma syfa i nie chce mu stanac !!!!! ale jaja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niejaki ginekolog ...jestes zwykla skora z huja wywrocona na lewa strone ...pewnie jestes brzydki jak kupa po jagodach i to forum pomaga ci sie dowartosciowac ....biside, ale hujowa masz ksywke ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm
Chętnie bym do Was dołączyła. Tylko że ja jestem z Krakowa. Mam podobny problem, tylko że już nie musze sie zastanawiać co zrobic z dziećmi, juz nie potrzebują opieki.Niestety te lata opieki nad nimi odbiły się na moim zyciu towarzyskim. Kiedy ja siedziałam z dzieciakami w domu mój małżonek szalał bez ograniczeń. Teraz gdy ja bym mogła wyjść wreszcie gdzieś z domu na małe pogaduszki okazało się że nie mam z kim bo wszystkie kontakty jakoś przez te lata sie pourywały, poza tym dla męża to problem. Jak on szalał było ok, ale mnie nie wolno wyjść z domu. Może znajdzie się ktoś tu w Krakowie ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze sie znajdzie jakas kobitka z Trojmiasta. Meza nigdy nie ma siedze jak ten kolek z dzieckiem i pierdolca dostaje, tez bym chcial gdzies wyjsc, ale jka mu cos mowie zaraz weszy zdrade, Ze tak powiem to juz mnie ch... strzela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty czarny tulipan , albo lodyga z nigo, albo juz przekwitly albo cos w tym rodzaju, czy te teksty ci ktos napisal,a ty je tylko odpisujesz, bo jak zauwazylem ,to ty wczoraj juz to samo pisales.... powiedz po prostu ze nie chodziles do szkoly i w ksiazkach to tylko obrazki ogladasz ! ja wiem ,ze to nie twoja wina, ze jestes granatem od pluga oderwany...na litwie tak bylo, tam nie znali ani swiatla ,ani wody. a teraz do polski przyjechal, komputer do reki dostal i ze szczescia na glowe mu padlo ! tak wyzsze sfery...nie mieszkasz juz w lepiance ? teraz juz na 1-szym pietrze ?...idz pozbierac butelki i makulature, moze cie ktos polskiego za te pieniadze nauczy ! a laska to ty obracasz...napewno swoja ! siedzisz przed kompem i strzelasz sobie konika, bo jakbys na ulice wyszedl, to wszyscy by zygali na twoj widok !...taki piekny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejlaski
nie bierzecie pod uwagę czarnego tulipana bo to qrdupel... np. dla mnie za niski, a noszę buty na obcasach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miraglos
Chętnie do Was dołącze jestem z sosnowca.Mojego męża ciągle nie ma w domu ze wzgledu na charakter pracy(transport),a ja sie tylko nudze,umilam sobie czas siedze przed kompem.Przydałby sie jakis babski wypad,trosze zaszalałybyśmy.juz sobie wobrażam:) pozdrowienia i usciski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj
co Wy macie z mezow?na piwo z klesiami i zostawiaja Was same w domu?moj maz zawsze pije piwko ze mna w domu albo zapraszamy znajomych do nas albo idziemy RAZEM na piwo z nimi.nigdy samopas!nie jestem ani kura domowa ani Matka Polka, zebym sama siedziala w domu.Wspolczuje Wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie zebralo. Tylko czemu kazda z nas z innej czesci kraju??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ojoj
to załóż sobie topik pt. "szczęśliwe mężatki" i tam się wypowiadaj i delektuj szczęśliwym pożyciem małżeńskim ... Tem topik ma inny tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×