Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaWiki

Nowoczesne meble gdzie kupić?

Polecane posty

Gość MamaWiki

Hej, mam pytanie. Obecnie rozglądam się za nowoczesnymi meblami do dużego pokoju. Chodzi mi głównie o kanapę, stolik kawowy i dodatki. Możecie polecić gdzie takie fajne mebelki mogę kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w IKEI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaWiki
Nie dysponuję milionami :) ale mam trochę oszczędności. Chciałabym aby to były meble dobrej jakości, które się nie rozlecą szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaWiki
Eeeeee z IKEI to raczej nie bo to sieciówka. Może i mają praktyczne meble ale nie długotrwałe. Miałam stoliki z tego sklepu i krótko wytrzymały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy jeszcze jaki styl chcesz miec, jak nowoczesny to mozesz spojrzec na cos z BNOS, martela, BRW (troche tansze), M.P. Polska, Martela, Massoni, SITAG - z tych da sie zrobic nowoczesny salon Bardziej klasyczne moze KLOSE, NOTI, Arteco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaWiki
Dzięki Zbereźnik, na pewno zobaczę ofertę tych firm. Tak się jeszcze zastanawiam czy nie fundnąć sobie narożnika ze skóry. Strasznie mi się takie podobają, szczególnie w jasnych kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie skora podoba, ale typowa naturalna, taka jakby zimna. te eko skory w ogole mi nie pasuja, ale wiadomo ze wzgledu na cene nawet rodzice kupuja takie obicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam w domu wypoczynek ze skory, nie jakis babciny ale w nowoczesnym styly z firmy gala i goraco polecam, bardzo dobra jakosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie zwracalam uwage na to by byl z naturalnej skory i taki wlasnie kupilam, wiadomo drozej, ale jest tego wart, moj jest w kolorze bezowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hortensja32
Wiesz co? Widziałam sporo fajnych, nowoczesnych mebli. Najwygodniej będzie jak po prostu przejrzysz kilka katalogów różnych sklepów z meblami. Na pewno coś wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikimauss
Fajne meble widziałam w takim sklepie w Wawie. O ile dobrze pamiętam, nazywa się Adriana Furniture ale dla pewności sprawdź w Internecie. Tylko tam mają kanapy i fotele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkaa12
Czytałam w Twoich postach, że zależy Ci na dobrej jakości meblach. Dobrze, że nie myślisz o sklepach sieciowych bo tam rzeczywiście mają niefajne meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartnica
Ja kupowałam kilka lat temu właśnie kanapę w Adriana Furniture i stoi do dziś w praktycznie nienaruszonym stanie. Super mebel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z meblami jest tak, że jest ich mnóstwo. Różne style, wzornictwo, forma. Dlatego warto się dłużej zastanowić zanim się cokolwiek kupi. Sieciówki są fajne jeśli przeprowadzasz się z miejsca na miejsce i potrzebujesz nowych mebli co jakiś czas. Jakość, niestety nie do końca dobra. Z Ikei to mi się już rozleciało wszystko, co mogło, ale wiedziałam o tym jak kupowałam ;) poza tym lubię zmiany więc jakoś mnie to nie zraziło. Przy wyborze kanapy to jednak już wolę zainwestować więcej, by mieć ją na lata, bo to jednak większe koszty. W Warszawie w Metropolu znaleźć można fajne i nowoczesne meble. Jak w innych miastach, trudno mi powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asióówa85
Sprawdz sobie ich ofertę: meblomoda.pl/katalog/Salon kupowalam tam stol do jadalni i mają różne style mebli, nowoczesne rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimlla
Fajne i niedrogie meble mają w tym sklepie Adriana. Warto zobaczyć bo i są klasyczne i nowoczesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupowałam na storepedia. Maja taką klasyczna linię, ale jednoczesnie wygladaja bardzo wspolczesnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Electrica
Zapytam z ciekawości. Dlaczego chcesz narożnik akurat w jasnym kolorze? Jasny kolor to chyba jest mało praktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria821
W sieciówkach zwykle są meble marnej jakości ale jak się ma małe fundusze to lepsze takie niż żadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura51
MamaWiki, też mi się podobają jasne meble. Można je zmieniać z czasem różnymi dodatkami. Nie kupowałam ostatnio nic nowego do domu, więc trudno mi doradzić ale popatrz w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solores
Nie pamiętam już gdzie kupowałam meble do salonu ale też na swoje nie narzekam i mam kanapę ze skóry:) To był jednak dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas braliśmy meble na wymiar, ładnie się zgrywa. z tego co pamiętam to tutaj - http://remonty-meble.pl/galeria - mają na stronie galerię, możesz zobaczyć sobie. Naprawdę ładne mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wampi
Trudno doradzać nie widząc co dokładnie Ci się podoba. Widziałam stronę tej firmy Adriana Furniture i faktycznie powinno Ci coś tam wpaść w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetta43
No rzeczywiście trudno doradzić nie znając gustów ale jest dużo fajnych mebli i nawet nie w takich kosmicznych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joleczka09
Nowoczesne meble to bardzo ogólne pojęcie. A narożniki ciekawe i w dobrej jakości też widziałam w Adriana Furniture. Napisz czy oglądałaś ich stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaWiki
Joleczka, oglądałam ofertę tej firmy. Muszę pojechać do ich sklepu (najbliżej w Wawie) i posiedzieć na wybranych modelach kanap. Już sobie upatrzyłam kilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uleńka1234
MamaWiki a czemu chcesz akurat narożnik w skórze? Wiem, że to podobno lepsza jakość takiego mebla ale teraz Eko-skóra to nie to, co 10 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×