Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaWiki

Nowoczesne meble gdzie kupić?

Polecane posty

Gość Rozzi
MamaWiki, lepiej aby TV był na ścianie. Zawsze jest to oszczędność miejsca a i komodę możesz kupić wyższą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zwolennikiem kupowania mebli raczej na wymiar niż tych gotowych ze sklepu, mniejsze prwdopodobieństwo, że połowa miasta będzie miała takie same. U mnie proces szukania mebli wygląda tak, że znajduje w internecie pomysł na meble. Szukam firmy robiacej meble na wymiar, np tutaj https://aleo.com/pl/firmy?phrase=meble+na+wymiar przedstawiam im pomysł a oni szacuja koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asenta
A ja uważam, że TV powinien stać na półce. Pod spodem zawsze masz miejsce na płyty czy dvd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umbrelka39
Fajne stoliki widziałam na Allegro. Nie wiadomo tylko jak z jakością. Aby to sprawdzić, trzeba dotknąć a kupując on-line raczej nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammppa
Umbrelka, ja kupowałam lampy i komodę w sklepie internetowym. Teraz jest tak, że na życzenie przysyłają dodatkowe zdjęcia i wzorniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paollla
Ja też szukam mebli i wertuję chyba cały internet w poszukiwaniu jakiś fajnych salonów. No i oczywiście zależy mi też na tym żeby ceny nie były za duże, ale z tym to już naprawdę ciężko... Natknęłam się parę razy na nazwę MegaMeble i akurat we wrześniu mają mnóstwo promocji, więc może w końcu coś wybiorę. Przez chwilę zastanawiałam się nad Ikeą, ale w sumie takie składaki chyba mnie nie przekonują ;) no chyba że jakiś przystojny pan monter mi poskręca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ourelka
Chyba bym się nie odważyła kupić mebla przez Internet. Dodatki do domu, tak ale mebli raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paollla
Ourelka, ja tylko patrzę w internecie, co mają (głownie chodzi mi o te promocje), a potem idę do salonu tych megamebli. Też nie kupiłabym mebli przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harnitka
MamaWiki, urządzanie mieszkania jest rzeczywiście pełne dylematów. Plusem jest to, że możesz zawsze przestawiać, zmieniać dodatki i komponować wnętrze po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz888
Sprawdź na www.meblomoda.pl . Jest tam ogromy wybór nowoczesnych mebli i pracownicy, którzy pomogą Ci w dobraniu dokładnie tego, czego szukasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larizza
Faktycznie jest tak, że meblowanie domu/mieszkania jest czasem problematyczne. Szczególnie jak mieszkanko jest niewielkie. Ja swoje urządzałam ponad rok czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ijalka
Fajne meble są w Galerii Wnętrzarskiej w Warszawie. Jeśli mieszkasz w stolicy albo blisko niej, możesz jechać i zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helkaaaaaaa
paollla, byłam w tych MegaMeblach i wreszcie znalazłam piękne łóżko! Dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Restetka
Obecnie mebluję swoje mieszkanko i też mam podobny dylemat. Zależy mi na dobrej jakości mebli ale też aby nie były wygórowane cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola765
Popatrz w Internecie i zobaczysz co ci się najbardziej podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helkaaaaaaa
Restetka, jak byłam w MegaMeblach to było sporo promocji, więc teraz może też jakieś mają. Faktycznie sprawdź na stronie internetowej, będzie wygodniej. A potem pojedź sobie i obejrzyj na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prostanka
Moim zdaniem powinnaś wybrać kilka modeli mebli, potem porównać je cenowo i wybrać te, które najbardziej odpowiadają Twojemu gustowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigma90
Nie wiem jak doradzić skoro nie znam dobrze twojego gustu. Wielu jest producentów mebli, którzy nawet jak jakiś szczegół nie spodoba ci się to go zmienią, przerobią wedle twojego upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia736
Dodatki to możesz w Ikei a jaki masz zakres cenowy wydatków na meble?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżniczka lasu
Nawet ciekawe meble są w sklepach internetowych ale nie każdy potrafi w nich kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skalnaaga
Ja tam bym nie kupowała nigdy mebli przez Internet. Jasne, że może i są tańsze Ali doliczając koszt transportu, na to samo wyjdzie cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina Kowalska
Osobiście jestem zwolenniczką zakupów przez Internet. Tutaj masz link do fajnego sklepu z meblami - http://www.meblemix.pl Meble mają bardzo prosty design, przez co wyglądają na bardzo nowoczesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka04
Skalnaaga, oj mylisz się. Ja kupowałam zestaw meblowy przez net i identyczny widziałam w sklepie stacjonarnym. I tak zaoszczędziłam 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja799
Nie mam pomysłu co Ci doradzić. Mogę jedynie napisać, że cena nie zawsze jest równoznaczna jakości mebla. Wiem to na swoim przykładzie, kiedy to kupowałam sofę w wysokiej cenie a po roku, wyglądała jak po przemarszu wojska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika3409
Dodatki kupuj w Ikei. Co do mebli to trudno mi powiedzieć, jakiej firmy są najlepsze. Może poczytaj opinie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traska11
Mogę doradzić abyś kupiła kanapę w jednym kolorze, bez wzorów na obiciu. Dzięki temu wymieniając tylko dodatki, zmienisz wystrój salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejkowa
Nowoczesne meble to przede wszystkim proste formy. Tak mi się wydaje. Nie odwiedzaj zatem sklepów z klasykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×