Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaWiki

Nowoczesne meble gdzie kupić?

Polecane posty

Gość Jażynkamalinowa
Na Tablica.pl oprócz używanych, sprzedają też nowe meble. Może sobie zobacz i porównaj ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofetka
Jak znasz model i firmę mebla to ceny można porównać w porównywarkach cenowych w necie. A meble to już musisz sobie wybrać sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkaa81
Oj dużo jest firm które robią meble. Jak już znajdziesz model mebla który Ci się podoba to zasięgnij opinii o jego producencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boomboom
Fajne są nowoczesne meble ale nie wszędzie pasują. Jak masz całe mieszkanie urządzone w tym stylu to nawet prosty stół ale z niklowanymi nogami będzie pasował i będzie nowoczesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barcela
Czikitka, drewniane meble pasują raczej do stylowego pokoju a nie nowoczesnego. Tak przynajmniej uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makietka30
Też uważam że drewniane meble to raczej nie do nowoczesnego wnętrza, no ale jak to się mówi „ każdy lubi coś innego”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BRW, Wójcik tanie, nowoczesne, niedrogie znudzą się - wymieniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ineczka80
Popatrz na zdjęcia mebli w necie i pospisuj nazwy firm i modeli. Potem sobie poczytaj opinie. Tak łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurella83
Jak meble nowe to wszystkie ładne A jak jeszcze architekt dobierze do nich aranżacje to już w ogóle pięknie wyglądają. W domach już nie są takie eleganckie i to też trzeba brać pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, zawsze trzeba przemyślec i wyobrazić sobie jak dany mebel będzie wyglądał w miejscu docelowym. Ja na przykład kupiłam w sklepie http://www.decolab24.pl/ sofę o ile ta odpowiadała mi i rzeczywiście w pokoju wygląda ok to z doborem ławy był spory problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanaberia12
Nowocześnie to mało mebli i dużo przestrzeni. Niestety nie każdy może sobie na taki przywilej pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placija
Sporo osób ma różne zdania na temat różnych producentów mebli dlatego ciężko powiedzieć kup meble tej firmy bo jest dobra a tamta to jest zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusicielka80
Mam u siebie w salonie kanapę narożną z obiciem z materiału i jest w porządku. Nie mechaci się, nie pęka na szwach i nie ściera. Muszę zapytać męża jaaka to firma ją wykonywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Sporo fajnych zestawów mebli dla nastolatków mają na stronie www.burzynscymeble.pl . Tutaj proponuję sprawdzić. Zamawialiśmy stąd niedawno biurko plus fotele do pokoju 16 – latka. Syn jeste happy, w końcu ma jakoś sensownie urządzony pokój, bo wcześniej to każdy mebel był z innej parafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirka44
A wie ktoś może jak kształtują się ceny nowych obić kanap u tapicera? zastanawiam się czyby nie oddać swojej sofy do renowacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinimini
Elwirka, nie wiem jak z kanapami ale ja nie tak dawno oddawałam krzesla do tapicera. Za wymianę obicia tylko na siedzisku płaciłam 50 zł za krzesło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na aliexpress widziałam jakieś. Sklep jest taniutki, więc warto zajrzeć. Przesyłka jest głównie darmowa :D Nie ma sensu przepłacać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herydytka
Elwirka, cena zależy od materiału jaki wybierzesz i od miasta w jakim mieszkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opestka
Nigdy Ne korzystałam z usług tapicera to nie podpowiem ale wydaje mi się, że bardziej opłacalne jest kupno nowej sofy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ja od jakiegoś czasu szukam stołu do jadalni i bardzo duży wybór stołów drewnianych na http://www.sedia.pl/oferta-stoly-1.htm Zastanawiam się nad zakupem modelu Aston z satyną. Wygląda nowocześnie i wydaje mi się, że będzie pasował do mojej jadalni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapinka91
Moja mama oddała kanapę do tapicera i nie była zadowolona. Niby mebel ten sam ale już jakość materiału i samo obszycie nim kanapy, kiepskie. Lepiej kupić nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrowskaska
Ja kupuję na allinside.pl, stylowe, duży wybór, ładnie i dokładnie wykonane, dobry materiał i bardzo atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cf.ly/4zSr tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wimbi
Też uważam, że nie opłaca ię oddawać kanapy do tapicera. No chyba że tylko po to aby naprawił jakiś drobny uszczerbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalmacja2345
Wymiana obicia to pewnie koszt nowej kanapy. Może nie najwyższych lotów ale nowy mebel można już kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuńka
Ja znam allinside.pl. Kupiłam tam kiedyś meble i jestem bardzo zadowolona. poza tym sprzedają też ubrania czy sprzęt rtv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańcza32
Zwykle fajne meble są drogie. Wdziałam niebotycznie piękny stół ale …. za 4 tys. I jak tu oszędnie umeblować nietuzinkowo mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×