Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaWiki

Nowoczesne meble gdzie kupić?

Polecane posty

Gość Aranżacja
Spory jest wybór mebli jednak sztuką jest znaleźć sklep z niebanalnymi i ciekawymi wzorami. Sporo takich sklepów widziałam w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantarka
Mi się podobają proste meble. Bez jakiś zbędnych dodatków i udziwnień ale wiadomo, każdy ma swój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paralalla
Też starałam się urządzić swoje mieszkanie w nowoczesnym stylu. Chyba mi to nawet dobrze wyszło bo znajomi chwalą:) Głównie postawiłam na jasne ściany, kilka nowoczesnych grafik i meble o prostych formach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinkaaa24
Jedynym rozwiązaniem aby kupić meble, jakie się chce to zobaczyć ofertę e-sklepów i pochodzić po sklepach. Niestety nikt tu Ci nie powie kup tą czy tamtą kanapę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deserkowa
Napisz jakie kolory mebli Cię interesują i jakie masz kolory ścian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaska
Czytałam w tym wątku o meblach Adriana Furniture i faktycznie są bardzo ładne. Byłam w sklepie tej firmy w Warszawie. Ceny też mają ok. jak za taką jakość mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo999
Ja to jestem wyczulony na chińszczyznę, także meble wybierałem dość długo, żeby tylko ominąć te fabrykowane w Azji. Udało się znaleźć firmę Rosanero ( www.rosanero.pl ), w sumie to pierwszy raz o niej słyszałem. Oni mają meble we włoskim standardzie, ale robione są one w Polsce, zgodnie z zamówieniem klienta. Dobra obsługa, design nietuzinkowy, ich bym polecał jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx2
Kilka zakupów mi się ostatnio zdarzyło zrobić poprzez portal www.meblownia.net . Oni mają sklep stacjonarny w Opolu, ale też sprzedają online. Dobry kontakt ze sklepem, oryginalne rzeczy, nie żadne podróbki, no i ogromne rabaty...nawet siedemdziesiąt procent. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastka87
Sklepów z meblami może i jest wiele ale w każdym asortyment podobny. Wszystko zależy jaka jest akurat moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabbi22
Moja mama kupiła w zeszłym roku fajny stół. Nie wiem jak ten sklep się nazywał ale stół wygląda nieziemsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Querta
Nowoczesne meble są fajne ale moim zdaniem mało praktyczne. Te kanapy narożne są takie duże a fotele przypominają taborety. Mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszzja
Szeroki wybór jest na stronie www.meblomoda.pl no i w ich salonie. :) Też kupowałam tam sofę i jestem mega zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patilka
Widziałam wiele mebli i w różnych stylach. Ja najbardziej lubię proste i klasyczne meble i takie też najbardziej mi się podobają. Lubię też drewniane meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna890
Słuchajcie, a czy nie jest teraz tak, że większość polskich mieszkań wygląda podobnie? Istnieją jakieś trendy i ich każdy się trzyma a to przecież żadna rewelacja powtarzać po przysłowiowym sąsiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunia111
Zuzanna890, ale kogo stać aby robić meble własnego projektu albo architekta na zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamaaa123
Zalezy co rozumieć pod pojęciem nowoczesne. Czy po prostu ułatwiające zycie czy designerskie, które zazwyczaj wyglądają bosko ale nie są zbyt wygodne w codziennym uzyciu. Ja kupuję wyposazenie kuchni czy salonu w Mega Meblach w Warszawie. Mają tam wszystko, więc podejrzewam, ze znajdziesz tez coś dla siebie. Ostatnio nowym nabytkiem został fotel, który w swoim kształcie i kolorach (jest multikolorowy), z pewnością jest nowoczesny. Polecam. Warto się przejechać i spędzić trochę czasu w Centrum. I co najwazniejsze ceny są przystępne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indeska
Meble są tylko uzupełnieniem całego wnętrza. Kolory i ich połączenie są ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewita
Indeska, nie zgadzam się z Tobą. Owszem kolory są ważne ale nie najważniejsze. Przykład: Czy Twoim zdaniem pasuje drewniany brązowy stół do niklowanych, błyszczących dodatków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lofka
Oczywiście że rodzaj i styl mebli musi ze sobą współgrać. Jeżeli chcemy być bardziej ekscentryczni, zastosujmy takie dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaPzn
Moja koleżanka ma kanapę i fotele kupione w Adriana Furniture. Bardzo mi się podobają te meble i dlatego zapytałam ją nawet o to gdzie kupowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Degrasa
Nie lubię mebli takich jak ma w domu każdy. Niestety nie tak łatwo kupić coś oryginalnego w przyzwoitej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hausikowa
Najważniejsze aby meble podobały się ich użytkownikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arankaa
MamaWiki, jeśli temat jeszcze aktualny to polecam kanapy firmy Adriana Furniture. Kupowałam w zeszłym roku kanapę tej firmy i nie mogę narzekać na jakość wykonania. Wybór też mają spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trustsky
Dodatki możesz kupić w sklepach internetowych. Meble na upartego też. Ogromny wybór i Nie musisz wędrować po zwykłych sklepach w swoim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spinka3333
Popytaj swoich znajomych o jakość mebli którą mają. To też ci pomoże wybrać coś na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huniska
Moim zdaniem, lepiej przeznaczyć na meble więcej kasy niż mniej a potem żałować. Niestety nie ma co oczekiwać od stołu czy kanapy za grosze, że przetrwa kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowoczesne meble sie nie sprawdzają. Są surowe, niewygodne i za 2 lata nie modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludomira
Nie uwazam, zeby nowoczesne meble były niewygodne czy surowe. Wszystko zalezy od tego od jakiego producenta i gdzie kupimy. Jeśli dobrze się rozejrzeć to spokojnie mozna znaleźć fajne i wygodne meble w nowoczesnym stylu. Ja swoje po długim czasie znalazłam w Mega Meblach w Warszawie. Nie były przesadnie drogie a korzystamy z nich wszyscy w domu i prezentują się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×