Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaWiki

Nowoczesne meble gdzie kupić?

Polecane posty

Gość Mistoes
MamaWiki a jakie stoliki kawowe Cię interesują? Takie bardziej ze szklanym blatem? Widziałem dość duży wybór takich stolików na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietrykowska
MamaWiki jak chcesz kupić tanio dodatki to polecam Ikea. Nie kupuj tam natomiast mebli bo są marnej jakości a zresztą nawet nie wiem, czy są tam meble ze skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmola
Meblowałam w zeszłym roku salon. Wybór mebli owszem jest spory ale nie wszystkie warte są swojej ceny. A swoja drogą, szkoda że wcześniej nie trafiłam na ten sklep Adriana Furniture. To pewnie jakaś nowa firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1897
Dobrą jakość i cenę oferuje salon HIT MEBLE z Poznania. Mają bardzo duży wybór i na pewno coś przypadnie każdemu do gustu. Osobiście tam kupowałem i gorąco polecam! Super obsługa i świetny kontakt z klientem. Mają też sklep internetowy i dowożą meble do każdej miejscowości w Polsce. http://www.hitmeble.pl/ to ich strona. Można tam obejrzeć ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaWiki
Uleńka, meble w skórze wydają mi się bardziej trwałe i solidniejsze. Z tego co wiem, to łatwiej też jest je czyścić a co najważniejsze, podobają mi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danonka33
Potwierdzam, że skórzane meble są lepsze w konserwacji i trwalsze. Miałam już różne kanapy. I ze skóry i ekoskóry i z materiału. Wszystkie fajne ale jak nowe. Skóra jednak najtrwalsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armigan
Sporo osób tu zachwala skórzane kanapy. Ja właśnie też chcę taką kupić a właściwie to dwie bo komplet 3+2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deborah12
MamaWiki, skórzana kanapa to Dory wybór. Tak myślę. Te na stronie Adriana są fajne ale wiadomo ze to kwestia gustu. Jednym podoba się coś a innym nie. Mnie akurat się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgo72
Odwiedź koniecznie stronę www.meblomoda.pl ;) Bardzo duży wybór ciekawych mebli. Możesz zamówić przez internet albo wybrać się do salonu. No i mają ciekawe promocje - z tego, co widziałam, to bardzo opłaca się przyjrzeć materacom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estanotka
Tak sobie myślę, że meblowanie domu to wcale nie taka łatwa sprawa. Chyba ze korzysta się z usług architekta który robi całą pracę za nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freszka22
Meblowanie może nie jest takie trudne ale dobór mebli to czasochłonna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaWiki
Estanotka, architekt to może i dobry wybór ale nie każdego na niego stać. Ja tam wolę sobie meble wybrać sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanTadek
Z żoną korzystaliśmy raz z usług architekta. Cena może wysoka tego rodzaju usług ale efekt końcowy, rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alineczka509
Ja też samodzielnie urządzałam swoje mieszkanie. I chyba nie ważne aby podobało się innym bo to ja się muszę w nim dobrze czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RozaliaST
A mi z kolei bardzo podoba się styl nowoczesny. Uwielbiam oryginalny, ale i szykowny design. W krzesła do jadalni zaopatrywałam się w sklepie http://ikershop.com/pl/ - mają ciekawe kolekcje, meble tak kolorowe, jak i w stonowanych kolorach. Krzesła są bardzo wygodne, ładnie się prezentują no i są funkcjonalne. Córce do pokoju z kolei zamówiliśmy taki stolik - http://ikershop.com/pl/stoliki/212-stolikmaplem07.html , ślicznie komponuje się z wrzosowymi ścianami :) Ogółem uważam, że najlepiej jednak zaopatrywać się w sklepach internetowych, gdyż można sporo zaoszczędzić i dość często organizowane są promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataWa
MamaWiki, najważniejsze aby tobie się podobały meble które wybierzesz. Skoro podobają Ci się w tym sklepie Adriana Furniture to tam kup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penia39
Uważam, że obecnie jest spory wybór mebli i naprawdę jest w czym wybierać. Ceny też są różne i komodę można kupić i za 300 zł i za 3 tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko356
Trudno doradzić gdzie kupić meble. Każdy ma inny gust. Musisz popatrzeć co konkretnie Ci się podoba a później sprawdzić opinie o producencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnaasia
Jeżeli lubisz nowoczesne meble to może wpisz tak w Google i wyświetlą ci się wszystkie strony sklepów które w swojej ofercie, takowe mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arisa44
5 lat temu kupowałam komody w Warszawie. Stoją do dziś w nienaruszonym stanie. A firma nazywała się jakoś na I ale nie przypomnę sobie nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teruska
Zgadzam się z BarbarąWąs. Nie zawsze jakość odpowiada cenie mebli. Swego czasu kupiłam rozkładaną kanapę ze skóry w Agata meble i jak się okazało, miała poważną usterkę. 2 razy zgłaszałam reklamację i 2 razy ją naprawiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to chyba mam szczęście, bo jeszcze nie zdarzyło mi się reklamować mebli. O ile do butów nie mam farta to do mebli tak ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquawante
Mój chłopak urządza teraz swoją kawalerkę i też biegamy po sklepach w poszukiwaniu ciekawych i funkcjonalnych mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór nowoczesnych mebli i systemów zabudowy wnętrz mają w firmie www.komandor-wolska.pl zamawiałam u nich elegancką szafę do przedpokoju i się nie zawiodłam. Mebel zrobili na wymiar i bardzo pasuje mi do wystroju mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarrita
Cena nie zawsze jest adekwatna do jakości niestety. A co rzeczy, które mogę polecić to na pewno zestawy stąd http://www.batdom.pl/zestawy-stoly-i-krzesla.ehtml kupowaliśmy niedawno i jestem oczarowana niektórymi kompletami. Można bez problemu sobie coś dobrać do wystroju wnętrza i reszty mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkness20
MamaWiki, i co? meble do salonu już kupione? Pochwal się co wybrałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadekBanas
Dylematy gospodyń XXI wieku eeeehhh :) Długo zastanawiałam się nad zestawami z http://www.batdom.pl/stoly.ehtml, ale jest dobrze! Mąż za mnie wybrał, o dziwo trafił w moje gusta. Teraz czas na zasłony, dywany i inne rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×