Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaWiki

Nowoczesne meble gdzie kupić?

Polecane posty

Gość Kozacka19
Zentalka, warto we wnętrzach pobawić się kolorami. Potrafią uczynić cuda sprawić, że nikt nie będzie miał takiej sypialni, pokoju dziennego czy kuchni jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisanka22
Trzeba sporo się naszukać jeśli chce się znaleźć takie meble o jakich się marzy i idealnie nam przypadną do gustu. Ja swojej kanapy szukałam ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulisesska
Prawda. Jak ma się oryginalny pomysł to i wnętrze domu jest inne niż wszystkie i nie trzeba na to wydawać majątku czy kupować stołu za 4 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukałka
Dla mnie meble muszą być wygodne. Fajnie jak są dodatkowo jeszcze praktyczne i pojemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka222
Eeeee…. teraz urządzanie mieszkania to dużo kosztuje. Kiedyś w sklepach był jeden rodzaj kanap czy segmentów i ludzie cieszyli się że choćby takie mieli w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masztala
Kiedyś to były inne czasy. Teraz wybór jest ogromny. Jak masz kasę to nawet meble Ci na specjalne zamówienie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harmarri
No wlaśnie sęk w tym aby kupić fajny mebel za niedużą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poliglotka35
Ja wolę bardziej klasyczne meble. Teraz taka moda, że wszyscy chcą nowoczesne a ja nie lubię mieć w mieszkaniu jak większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble do mieszkania ja zamawiałam na www.hitmeble.pl Trafiłam na ich stronę przypadkowo, ale zadzwoniłam i wszystkiego się dowiedziałam. Mają rewelacyjną obsługę. Bardzo profesjonalnie mi doradzili i mebelki już od pół roku stoją u mnie w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowoczesne meble trzeba umieć fajnie połączyć z wnętrzem i pozostałymi elementami wystroju. Ja za jakiś czas mam zamiar meblować nowe mieszkanie i chce się do tego dobrze przygotować, a że moim hobby jest architektura to postanowiłam się w tym doszkolić i pójść na kurs projektowania wnętrz www.kursprojektowaniawnetrz.com.pl mam nadzieje że wyjdzie mi to na dobre i dużo się nauczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidkaa25
Polecam www.dller.pl – meble ich produkcji znalazły się w mojej kuchni i salonie. Nowoczesne, desingnerskie i dobrze wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaY
Polecam Ci wejść na stronę www.impresje24.pl i od razu zobaczysz co znaczą słowa "nowoczesne meble". Ja kupuję od nich już od dłuższego czasu i jestem mega zadowolona. Meble są solidnie wykonane, a jakie są piękne i nowoczesne. Kocham biały kolor, a te kolekcje to cudeńko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaBurek
To co mogę zaproponować od siebie to stronę internetową www.impresje24.pl Niesamowicie modne meble, świetne kolekcje, idealne rozwiązania i dodatki. Moja mama mnie nakręciła na tą firmę i ważne jest też to, że szybko realizują zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka99
Ja meble kupuję tylko przez internet ze strony www.impresje24.pl ponieważ są najlepsze i nikt inny takich nie ma i nie będzie miał :) Niesamowite mebelki, świetne dodatki, nowoczesny styl i wielkie "wow" kiedy wchodzą znajomi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na postrzeganie wnętrza zawsze pozytywnie wpływają nowoczesne meble. myślę,że dobrym adresem w tym temacie jest firma http://www.meblesosnowe.eu/ mamy od nich elegancką garderobę,wykonaną na zamówienie,więc dobrze pasuje do pokoju. Jest przestronna,a przy tym estetyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli interesują cię nowoczesne mebelki szafki RTV, komody to polecam http://www.aaaameble.pl/mebloscianki Mają nowoczesny styl, wysoki połysk, minimalizm. Kupiłam u nich komodę z przeceny, mają dostawę gratis. Niemiecka firma i jak na Niemców przystało robią solidne mebelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super mam doświadczenia z obsługą w sklepie Mebel Partner (www.mebel-partner.pl). Wysyłka robiona od ręki, meble mają nowoczesne, ciekawie zaprojektowane – polskie, ale też z Chin ze sprawdzonego importu. Dobre miejsce jak ktoś szuka mebli barowych, do kawiarni, hotelu, tego typu miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMKaaa123
Myślę, że każdy kto poszukuje nowoczesnych, stylowych mebli, dekoracji i dodatków, powinien zajrzeć na stronę: www.altavola-design.com/pl/sklep . Produkty prezentowane na stronie cechują się niezwykłymi walorami dekoracyjnymi oraz zastosowaniem ciekawych form. Polecam, jeśli chcecie w ciekawy, niebanalny sposób urządzić mieszkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij tutaj www.dominova.com.pl - kupowalam tu meble do salonu, głównie krzesła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zobacz w firmie Respol. Robią meble na wymiar - na pewno kuchenne i łazienkowe, ale może dla salonu też coś ciekawego Ci wykombinują. W każdym razie mnie ich projekty pozytywnie zaskoczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o meble łazienkowe i inne akcesoria, to ja znalazłam rzeczy doskonałej jakości w http://www.domeko.com.pl/ . Jestem naprawdę zadowolona z ich jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo nowoczesne meble do salonu, sypialni i przedpokoju można kupic w sklepie http://www.aaaameble.pl/ dobra jakość o bardzo fajne jest to że jest darmowa dostawa. Przeglądając ofertę zauważyłam ze sklep ten sprzedaje meble własnie w stylu nowoczesnym :) Dla siebie zakupiłam naprawdę fajny zestaw mebli do salonu i polecam :) Może coś sobie wybierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ekipę z MJ, spod Wadowic, robią dobre, trwałe meble, a przy tym dbają też o estetykę, żeby to były rzeczy nowoczesne, zgodne z trendami. Współpracuję z nimi już kilka lat, bo sam mam biuro architekta wnętrz i często potrzebuję wykonawcy na niektóre projekty. Uczciwi, elastyczni, dotrzymują terminów. Kontakt można na ich stronie znaleźć – www.fajnemeble.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiadałbym sklep o nazwie Mebel Partner. Znalazłem ich kiedyś na allegro i od tamtego czasu kupuję tylko tutaj. Dużo designerskich mebli, których w innych salonach na próżno w ogóle szukać. Dobre doradztwo, pod tym względem jest tutaj faktycznie – profesjonalnie. Z dostawą też jeszcze nie miałem u nich problemów. Działają online na www.mebel-partner.pl , ale też tak jak wspominałem na allegro i stacjonarnie mają swój sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×