Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elliannia

Peeling kawitacyjny - czy ktoś korzysta?

Polecane posty

Witam, chciałam poznać wasze zdanie o tym zabiegu :) Ja dzisiaj testowałam go po raz pierwszy, nie wiedziałam czego się spodziewać :P Efekt jest fajny, mam gładką cerę, i chciałam zapytać jak długo się u was taki efekt utrzymuje, i jak często powinno się go robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allla 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allla 26
A co to jest ten piling?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w skrócie, to polega na czyszczeniu skóry ultradźwiękami, taką wibracją :) Ogólnie kawitacja to zjawisko które zachodzi, gdy wilgotną skórę potraktuje się ultradźwiękami, a one tą wodę gotują na zimno - w każdym razie tego dowiedziałam się od kosmetyczki :) W każdym razie zniknęły mi te okropne zaskórniki koło nosa i na brodzie, w końcu :D Takim zwykłym domowym nie mogłam się paskudztwa pozbyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allla 26
dzięki za odpowiedz, ja myślałam nad mikrodermabrazją, ale muszę zapytać kosmetyczki ile ten piling kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W-Z etka
ten peeling dotyczy calego ciała czy wyłacznie twarzy??? to jaks nowa forma peelingu czy raczej powszechna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęcza1986
Elliannia - ja korzystam i bardzo sobie chwalę :) chodzę raz na miesiąc do półtora miesiąca, ale moja skóra jest beee więc dlatego chodzę często ;) efekt jak dla mnie bomba, też nie wiedziałam czego się spodziewać ale zaufałam mojej kosmetyczce i wyszło dobrze ;) tylko denerwuje mnie dzwięk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygzak90
jaki jest koszt zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęcza1986
chyba zależy od miasta i kosmetyczki... Nie wiem jak Elliannia płaciła ale ja mam tak : - peeling kawitacyjny + serum - 20 zł - peeling kawitacyny + serum + agli - 60 zł na internecie jest dużo różnych cen przykładowo : peeling kawitacyjny + ultradźwięki + maska łagodząca - 75 zł Peeling kawitacyjny - zabieg rozszerzony (+ ampułka i ultradzwięki) - 120 zł a plecy chyba 170 zł więc chyba wszystko zależy od miasta, salonu kosmetycznego itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddie_
Elli, ja korzystałam nie raz z peelingu kawitacyjnego. W skrócie - jestem bardzo zadowolona i polecam. Początkowo byłam lekko zirytowania tym łaskotaniem podczas zabiegu, ale z czasem się przyzwyczaiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imagination1984
chcialabym pojsc na taki zabieg a ile to trwa i jaki koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębek włóczki
Elliannia, a gdzie robiłaś ten zabieg? Znasz jakiś dobry gabinet kosmetyczny w Krakowie, możesz coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mól zakryty
jakie ma sie wrazenia/ odczucia fizyczne podczas wykonywania peelingu??? kurcze tez mam zaskorniki w okolicach brody, a jesli ten peeling pomaga sie ich pozbyc to moze sie zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiuncha
Cześć ja testowałam ten zabieg w Der- med było na prawde przyjemnie. Sam zabieg trwał 30 minut. Skóra po nim jest gladsza i oczyszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mól zakryty
spojrzalam wyzej na cennik i nie jest zle...myslalam ze ten zabieg jest kosztowniejszy...no ale duzo zalezy chyba od roznych kombinacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiuncha
Wiesz ja byłam na razie raz. Też mam problemy z zaskórnikami. Już po pierwszej wizycie widzę znaczną poprawę. Na pewno wybiorę się jeszcze. Pani powiedziała że najlepiej wykonać całą serię i chyba na całą serię się zdecyduje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęcza1986
molu - kombinacji i kosmetyczki bo ja sama widziałam w Kielcach u 4 różnych pań różne ceny - a że tam gdzie mam fryzjera była kosmetyczka i do tego dobra :D więc wypadło tam ;) cena najniższa chyba w Kielcach chociaż sama nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już odpowiadam :D Ja miałam robioną tylko twarz, i szczerze mówiąc nie wiem czy można na resztę ciała robić (ja się chyba dopytam o kolana i łokcie ;)). Nie płaciłam nic, bo byłam w gabinecie jako testerka :P Zabieg trwał pół godziny, mi w sumie nie przeszkadzało łaskotanie ani dziwne dźwięki (jak człowiek robi usuwanie kamienia z zębow to takie dźwięki jak przy peelingu to melodia :P). Kłębku, ja robiłam w DER MED w Krakowie właśnie :D Oni mają jeszcze oddziały w innych miastach :) Molu, wrażenia to głównie łaskotanie, i takie śmieszne chlupanie (ale przyjemne :)). Ja ogólnie uwielbiam jak ktoś coś koło mnie robi, więc każdy zabieg to plaster miodu dla mojej duszy (oprócz depilacji woskiem, ale czasem trzeba :P). Tęczo, czyli efekt się trzyma miesiąc do półtora? ;> Moja skóra jakaś straszna nie jest, właśnie głównie broda i nos mam zazwyczaj obsypane, takim podskórnym czymś - a teraz macam i macam a tego czegoś nie ma :D Ogólnie to mam wrażenie że nawet mi się cienie pod oczami zmniejszyły, ale to pewnie efekt placebo :P Jeszcze babeczka mi doradziła jakich kremów powinnam używać, bo okazało się że mój przesusza strasznie, i mam szukać kremów nawilżających dla skóry mieszanej, szczerze mówiąc się nie spotkałam jeszcze :/ Ksiuncha, też byłas w Krakowie może? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiuncha
no jasne że w Krakowie ;-) ciekawa jestem jak długo będzie się utrzymywał efekt oczyszczonej skóry... moja skóra ma skłonność do zapytchania... Czy jesteś zadowolona z zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie się musiałyśmy minąć, ja byłam dzisiaj :D Dla mnie bomba, stoję przed lustrem i się macam po twarzy co chwilę :P Do tego w końcu salon kosmetyczny gdzie fajna muzyka leci, bo w większości które odwiedzałam to leci techniawka, a tutaj takie odprężające dźwięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęcza1986
Elli - mi się utrzymuje do ok. 3 tygodni ale podobno jak sie dba to nawet do półtora miesiąca ale co miesiąc namawiają żeby robić ;) nie masz efektu placebo ;) badaj -> http://www.centrumzdrowia.home.pl/zalety-peelingu-kawitacyjnego ;) mój krem też wysuszał a teraz mam mega suchą skórę więc też dostałam od pani kosmetyczki co mam używać ;) no wiem, że piaskowanie jest mega bziuuuum i odgłosy ale peeling też czasami może zdenerować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, to faktycznie to zniknięcie cieni jest wynikiem zabiegu :D Coś mi się wydaje że zacznę częściej korzystać, bo teraz mam na skórze efekt photoshopa normalnie :) Zobaczę jak długo u mnie się utrzyma, bo raz na 1,5 miesiąca to chyba nie zbankrutuję :) Odnośnie kremu to u mnie najgorsze jest to, że mam cerę mieszaną - i używałam matującego, żeby się nie świecić tak strasznie, niestety wysuszył w kilku miejscach do cna naskórek :/ Ale chyba znalazłam krem którego będę używać, jeden z niewielu nawilżających do cery mieszanej, bo zawsze spotykałam nawilżające do suchej i normalnej, które u mnie powodowały odblask ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiuncha
ja tez jestem zadowolona. Muzyka i wystrój całego gabinetu również mi bardzo odpowiadają. Faktycznie wyszłam zrelaksowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mól zakryty
Elli ten salon w ktorym testowals peeling jest nowy?? ( ze tak za darmo pilnguja, czy poszerzaja oferte i testuja poziom zainteresowania??? jak mowicie ze wystroj, obsluga i oprawa swietna, to mniej wiecej gdzie w krakwoie ten salon sie znajduje??? w centrum gdzies???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiuncha
Wiesz Der - Med to takie duże centrum dermatologiczno- kosmetyczne W Krakowie jest juz od dawna. Znajduje się na ul. Św. Tomasza A zabieg testowałyśmy w ramach akcji na portalu usta-usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiuncha
Elli a powiedz mi czy obsługa była ok? jak zostałaś potraktowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia kiedy powstał w Krakowie, ale na ich stronie pisze że od 1999 roku działają, więc nowa firma to nie jest :) Salon jest w samym centrum, tuż przy Rynku :) Ja dostałam się jako agent z serwisu usta-usta.pl, dali mi możliwość sprawdzenia i ocenienia takiej usługi :) Z tego co wiem to Der Med robi badania rynkowe na swój temat, i chcą poznać opinię klientów i potencjalnych klientów :) Ksiu - obsługa w porządku, zaskoczyła mnie strasznie sterylność całego gabinetu, miałam wrażenie że można tam z podłogi jeść ;) Panie uśmiechnięte i widać że lubią swoją pracę, a ta Pani która mi robiła zabieg do tego się na tym zna, bo dokładnie wszystko wytłumaczyła co będzie robić, no i w trakcie mówiła co teraz robi :) I mają jeszcze jeden plus, a mianowicie to że jak się do nich dzwoni to recepcjonistka się przedstawia - ja jestem przeczulona na tym punkcie, bo sama pracowałam na recepcji i wiem jakie jest ważne żeby się przedstawić, a niestety w wielu firmach się słyszy tylko 'HALO'. A Ty jakie masz wrażenia? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawenda na mole
jak podobał ci się ten salon,jak obsługa i jakie wrażenia. właśnie miałam zamiar się tam wybrać,wiec dobrze jest wiedzieć o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawenda na mole
elli-powiedz mi jeszcze,czy sa jakies przeciwskazania ? cieszę się,że jest tyle pozytywnych opinii,chętnie się wybiorę (TmT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co lepsze kawitacja czy moze
mikrodermabrazja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×