Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanda89

Pierścionek zaręczynowy za 300zł... jestem wściekła

Polecane posty

Gość Wanda89

Może któraś z was też miała taką sytuację - oświadczyny, bla bla, zgodziłam się, wiadomo. Po jakimś czasie dowiedziałam się, że ten pierścionek kosztował nieco ponad 300zł... no błagam was... Koleżanki, z którymi się spotykam, na palcach mają takie duże kamienie, że aż bije po oczach, spytałam jednej ile kosztował, a ona mi mówi, że nie wie, ale "wywęszyła", że ponad 3tyś. zł, czułam się wtedy, jakbym w gardle miała jakąś kość... Ludzie! Pierścionek zaręczynowy jednej kobiecie daje się raz w życiu, RAZ! Przecież on reprezentuje klasę średnią i spokojnie odłożyłby na ten większy pierścień. Czy to jest normalne? Też byłyście w takiej sytuacji? Staram się tego nie pokazywać po sobie, ale mnie to boli. Powiedzieć mu, co o tym myślę, żeby naprawił swój błąd i kupił mi coś na poziomie, czy olać sprawę i kiedyś postąpić w innej sytuacji podobnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie on kupował ten pierścionek, w lombardzie?, 300zł? Takich cen nie ma w sklepach jubilerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda89
A skąd ja mam to wiedzieć???? Nie dobijaj mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes glupia k****, liczy sie sam fakt ze ten pierscionek dostalas ,a nie ile kosztowal .Gdyby facet cie nie kochal ,to by ci w ogole pierscionka nie klupowal ,a teraz jakby sie dowiedzial ze dla ciebie liczy sie tylko cena, a nie sam fakt dania to by cie kopnal w d**e, bo by stwierdzil ze czysta z ciebie materialistka i ze dla ciebie licza sie tylko dobra materialne.Facet dal c****erscionek,taki na jaki bylo go stac ,bo niekazdy zarabia po cztery kola.Wiesz ludzie dziela sie na biednych i bogatych, ale ty oceniasz czlowieka po wartosciach materialnych.Wspolczuje ci, a i wierz dalej kolezankom, ze maja pierscionki po 3 tys moze te ceny z d**y sobie wziely, bys im zazdroscila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ty kochasz tego chłopaka z którym się zaręczyłaś ????? Bo według mnie to zależy ci tylko i wyłącznie na kasie skoro cena pierścionka przyćmiła tak ważny moment w twoim życiu ..zaręczyny to coś pięknego , niepowtarzalnego , to deklaracja wspólnego życia i miłosci , pierścionek jest tylko symbolem i nie ważne ile kosztuje , ważne że otrzymujemy go od najdroższej naszemu sercu osoby . Dla ciebie ważna jest cena wiec nie wrózę ci w przyszłości szczęścia w związku niestety . Wstyd być tak wielką materialistką bez uczuć ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to kobieta, normalne że patrzy na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to go rzuć i znajdź takiego jak kolezanki maja, co to walnie kamieniem ze ho ho. Przynajmniej bedziesz raz w zyciu miała sie czym pochwalić znajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko ale z ciebie snobka , co z tego ze koleżanki mają droższe pierścionki , jakie do ma znaczenie w odniesieniu do uczucia łączącego dwoje ludzi ? Zaręczyłaś się z pierścionkiem czy z facetem którego kochasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie ważnie ile kosztuje to może powinien jej dać pierścionek za sklepu < wszystko po 5 złotych " ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to prowokacja x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierscionek jak pierscionek. Kiedys znalazlam paragon za moj przypadkiem - nieco ponad 700 bylo. Jakos nie ma to dla mnie znaczenia. Jest calkiem ladny, klasyczny, prosty i lubie go nosic. Wtedy moj tez nie zarabial super duzo. Uwazam ze pierscionek to nie jest cos na co powinno sie odkladac latami ani tez cos na co warto cala pensje wydac chocby baba byla sama miss swiata. Ot rzecz materialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawowe pytanie...a czy ty i twoje usługi oraz wygląd są warte takich pierścionków po 3 tyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie wiesz gdzie go kupował to skąd masz pewnosc że tyle kosztował? Wiec piszesz głupoty tutaj nam. Albo ktos ciebie nabiera,specjalnie taka cene ktos ci powiedzial bo wie ze jestes materialistka. Napisz skad znasz cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupota byle by sie tylko pokazac jedna przed druga. Moja znajoma to wogole nie pozwolila chlopakiwi wybrac pierscionka tylko sama kupila, no masakra jakas. Moj maz mogl mi rownie dobrze dac pierscionek z guma do zucia i bylo by dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam przypadki gdzie dziewczyna w ogole nie dostala pierscionka od faceta i jest z tym facetem i maja dziecko.Ja dostalam pierscionek skromny ,ale bardzo ladny i jestem zadowolona, mala rzecz a cieszy.Aty wymyslasz robisz problemy z igly, widly. Jak sie kogos kocha to sie cieszy ze wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd masz pewność że kosztował 300zł? Nie wydaje mi się żeby gdzieś kupił pierścionek za takie pieniądze. Nie ma takich cen u jubilera a i w lombardzie nie wiem czy się kupi za tą cenę. Po co się nakręcac i denerwować, zapytaj wprost gdzie kupił i za ile. Ja bym zapytała, mam taki charakter że co w sercu to na języku, dzięki temu nie ma niedomówień,sama też sobie cenię szczerość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tępy pustak z ciebie i tyle.mam nadzieję że jak mu to powiesz to facet kopnie cię po prostu w tyłek i tyle.może znajdzie sobie kobietę która doceni gest a nie nadętą materialistkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wcale nie dostałam pierścionka tylko złoty łańcuszek i co ? I żyje , "nie umarłam ze wstydu " przed koleżankami że one dostały a ja nie . Dla mnie najważniejszy był mój chłopak , obecnie mąż i tylko to się liczyło . A pierścionek sama sobie kupiłam będąc już żoną , taki jaki mi się podobał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naucz się pisać prowo dziecko. Widać z daleka że jakaś gimbaza pisze bo nawet nie wie że 300zł to grubo przesadzone ( nie ma takich tanich pierścionkow). Sama się wrypalas z tą ceną, jak widać źle się przygotowałas, niewiedza szkodzi. Skup się na pakowaniu plecaka do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, byle by większy i droższy od koleżanki! a gdzie radość z chwili, jak piszesz zaręczyny są raz (pierścionek), nie zasługujesz na tego chłopaka, nie dorosłaś jeszcze do tego etapu w życiu, a co Ty mu dasz? Serca to pewnie nie! Miłość :-) do jego kasy, bo sama pewnie groszem nie śmierdzisz:-) wierz mi, że znajdzie sobie lepszą od ciebie! Tak pazerne są te najgorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durna prowokacja, a dziewczyna jeszcze durniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat ten jest zaczerpniety z forum emama gazety wyborczej.Tam dyskusja jest o pierscionku za 50 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bohaterka z emamy rozwaza zakup piercionka za 3 tys i podmiane bo wstyd przed rodzina i znajomymi,ze tani dostala .Narzeczony ponoc zamozny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 3 tysiace tez nie kupisz nigdzie porzadnego kamienia.Lipa przerklsmowana haha.Brylamt musi miec min.karat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK jest niepisana zasada, że pierścionek zaręczynowy ma kosztować równowartość trzech! wypłat narzeczonego. Jak dla mnie to gruba przesada ale większość tutejszych kobiet na taki gest liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję. Nie chcę Cię denerwować, ale ostatnio całkowicie spontanicznie kupiłam pierścionek za 450 zł. Zakładam, że Twój facet pracuje i oświadczył Ci się świadomie, a nie pod wpływem chwili. Raczej nie wstąpił do jubilera po drodze z pracy tak jak ja. Gdybym była facetem odkładałabym na coś lepszego. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym kupić swojej przyszłej żonie pierścionek za 300 zł. Takie to się nosi na co dzień. Ewidentny brak szacunku. Oczywiście kafe-prawiki będą wciskały Ci kit, że jesteś materialistką :D Odpowiedz sobie na pytanie: Czy kupiłabyś swojemu facetowi krawat i skarpety na urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy sprawdzić na stronce. Najtańsze pierścionki z zakładki zaręczynowe są 2 razy droższe od pierścionka autorki. Większość stanowią pierścionki za 1500 i powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesteś dziewicą?co dasz mu od siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×