Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiedzial ze specjalnie wywoluje na nim zazdrosc

Polecane posty

Gość gość

Moj chlopak mnie wkurzyl powiedzial mi ,, co ty myslisz ze ja jestem taki glupi ...specjalnie probujesz wywolac moją zazdrosc zebym ci sie rzucil w ramiona " zabolalo mnie to jak cholera...bo wyszlam teraz na jakąś debilke czy niepewna siebie czy jak to tam nazwac... jestesmy pokloceni.. sadzi to po tym ze pisze komentarze na fb rozne tzn ktos mi skomentuje zdjecie to ja odpisuje i taka wymiana zdan ale nic w stylu ,,jestes kochany, misiu czy cos takiego tylko zwykle przemawianie sie a on twierdzi zee robie to specjalnie zze specjalnie dodaje ladne seksowne zdjecia heh a ja dodaje bo lubie robic zdjecia sobie poprostu i co ja mam zrobic w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o k****. Człowieku co ty masz z czerepem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTORKA TEMATuuuu
to bylo do mnie czy do tego goscia od ,,yyyy " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seksowne zdjęcie wrzuc sobie na 18+ a chłopak jest najzupełniej normalny...to ty masz coś z rozumem nie teges...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale toa zdjecia w stylu ze jestem gola, w bikini czy w spodniczce z dupa na wierzchu!!! to sa zwykle zdjecia tylko ze staram sie wychodzic na nich jak najladniej moge to chyba normalne??? ktora dziewczyna chce dodawac brzydkie zdjecia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sory mialo byc TO NIE SA ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
która normalna dziewczyna wrzuca fotke za fotką i podnieca się ze jakiś typ co 10 lat się nie widzieliscie cie komentuje. Twojego faceta też jakby tak komentowały jakies koleżanki to olałabys to ? Sądzę że nie. Fb i nic wiecej w tym makówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale skad ty takie glupoty wytrzaslas???? cz ja tu napisalam ze wrzucam foty co chwile ?? fot mam pelno jeszcze z kiedys gdy z nim nie bylam i raz na jakis czas ktos polubi,inny skomentuje nawet tą stara fotke i ja cos odpisze na to i taka wymmiana zdań zwykla i nie robie tego specjalnie a on twierdzi ze tak ! to mnie wkurza najbardziej... nie chodzi mi o jego zazdrosc ze innym sie podobam tylko o to ze mnie oskarża ze robie to specjalnie jak tak nie jest! ja go nie posądzam o takie rzeczy.tez jestem o niego zazdrosna ale co ja mu na to poradze ze on nie pisze z kolezankami w komentarzach..to ze ja pisze nie musi odrazu znaczyc ze robie to umyslnie! nie zyje samym facebookiem..bez przesady ok?wrzucasz wszystkich do jednego wora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie zyjesz samym fb, i nie róbisz mu na złość, to o co sie tak wściekasz? :) Wrzuciłam do wora, bo nie mam czasy debatowac nad każdym przypadkiem. Proste. Prawda w oczy kole? Odpowiedz sobie sama, czy chciałabyś żeby facet wrzucał fotki i jakieś niunie go komplementowały. Może to da ci do myslenia.Nara. Juz widze jakie akcje byś mu robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ty myslisz ze by mnie to ruszalo ze mu zdjecie komentuja to serio niewiesz jaka ja jestem...ja bym sie cieszyla ze mam takiego chlopaka i ze jest ze mną akurat...jakbym widziala ze nie ma tam jakichs slowek typu ,,misiu" ,,skarbie" to o co tu sie wkurzac ze mu ktoras napisze ze ladnie wyglada? a co ma mu pisac ze brzydko? jak ladne zdjecie dodal.. sama bym mu skomentowala i to tak zeby te inne widzialy ze on jest moim chlopakiem a nie na niego sie darła ze dodaje foty a juz napewno nie mialabym takich mysli ze robi to specjalnie bym byla zazdrosna heh przecieez jest wolnym czlowiekiem nie jest w klatce jakiejs..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegość
Ten fejsbuk to niektórym mózgi zeżarł chyba, serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinka
No dosłownie wyżarł, ludzie tym żyją i nawet nie wiedzą, że tym żyją :) Wrzucają zdjęcia inni komentują ale po co? Chyba muszą mieć strasznie niską samoocenę, że muszą robić sobie fotki i wrzucać i odpowiadać na komentarze innych ludzi którzy ich komentują. Widocznie twój chłopak jest normalny i żyje normalnie w realnym życiu. A ty wrzucasz fotki na fb i się podniecasz ze ktoś to lubi i komentuje och ach jaka ja ładna na fb mnie lubią ha ha to jest głupie i żałosne a najlepsze jest to że ty się wkurzasz bo on mówi że ty to robisz specjalnie ha ha ha ciesz się bo może on nie wierzy że ty na prawdę jesteś taka płytka żeby to na serio lubić i robić :) Problem jest w tobie a nie w twoim chłopaku. Znajdź sobie może takiego który też lubi wrzucać fotki na fb to razem będziecie wrzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh toś powiedziala...:D a czy ja robie jakies ohy i ahy ??? o ciul ci to chodzi wogole dymisz do mnie jak by niewiem co wszystkie rozumy pozjadala....nie dodaje zdjec non stop tylko mam te ktore mam i co z tego?? to znaczy ze sie podniecam? jaka ty tępa jestes skoro tak uwazasz...odpisuje bo czasami ktos zada pytanie jakies to z tego robi sie rozmowa i co w tym zlego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"sadzi to po tym ze pisze komentarze na fb rozne tzn ktos mi skomentuje zdjecie to ja odpisuje i taka wymiana zdan ale nic w stylu ,,jestes kochany, misiu czy cos takiego tylko zwykle przemawianie sie a on twierdzi zee robie to specjalnie zze specjalnie dodaje ladne seksowne zdjecia heh a ja dodaje bo lubie robic zdjecia sobie poprostu i co ja mam zrobic w takiej sytuacji?" No to we końcu jak to jest twierdzisz że nie och i ach a tu piszesz że dodajesz seksowne zdjęcia bo lubisz sobie robić zdjęcia i dodajesz specjalne ładne bo lubisz jak Cię komentują że jesteś ochj i ach :) he he to a teraz próbujesz odkręcać kota ogonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś sobie dodaje tam zdjęcie z imprezy, z różnych sytuacji z życia, albo czegoś innego to ok można wymienić komentarze, poglądy, no ale ty piszesz, że ty lubisz sobie robić zdjęcia i je ta,m dodajesz w jakim celu to robisz? Nasuwa się jeden wniosek, lubisz być podziwiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×