Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróżka123123123

Powróżę

Polecane posty

Gość wróżka123123123

Imię, data urodzenia i pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie będą numery multi multi dziś o 22 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
2 15 23 25 30 48 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika 24.O7.1992. Kiedy wyjdę za mąż i ile będę miała dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia 13.01.1995. Dobrze bedzie mi szło na studiach? Uda mi sie wejść w spodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moniki to fajne dziewczyny ale nie chciałbym takiej która wrózki się pyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta 30.08.1993r. Jak powinnam ułożyć swoje relacje z byłym partnerem? Czego on ode mnie oczekuje? Czy on chce żebym do niego wróciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Monika 24.O7.1992. Kiedy wyjdę za mąż i ile będę miała dzieci Z kart mogę odczytać, że jesteś atrakcyjną dziewczyną. Nawet jeżeli pojawiały się trudności w kontaktach z płcią przeciwną, nie powinnaś się obawiać o przyszłość. Karty pokazują, że do 2 lat poznasz tego jedynego. Rada jaką mogę Ci udzielić: rób rzeczy, których nie masz w zwyczaju robić. Jeśli nigdy nie byłaś na siłowni to może warto się wybrać? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile będę miała dzieci ? Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyna 31.12.1992 kiedy spotkam na swojej drodze mezczyzne, który zostanie moim męzem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżna123123123
Asia 13.01.1995. Dobrze bedzie mi szło na studiach? Uda mi sie wejść w spodnie? Na studiach możesz mieć problemy z pewnym profesorem. Ale od czego są drugie terminy... Jedyne co widzę w kartach, to że możesz nie trafić od razu z wyborem kierunku. Dobrze to przemyśl... Dieta i aktywność fizyczna pozwoli Ci wejść w spodnie o rozmiar mniejszy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wóżka123123123
Marta 30.08.1993r. Jak powinnam ułożyć swoje relacje z byłym partnerem? Czego on ode mnie oczekuje? Czy on chce żebym do niego wróciła? Nie widzę w kartach powrotu. Myślę, że nie powinnaś się nad tym zastanawiać. Czasami nie warto wchodzić drugi raz do tej samej rzeki. Karty pokazują, że powinnaś się zapisać na jakieś zajęcia lub do jakiegoś klubu. Rozkład kart wyraźnie pokazuje, że z partnerem nie układało Ci się za dobrze. Niczego nie żałuj. Koniec jednego związku jest początkiem drugiego... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika 24.O7.1992. Czy będę miała dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
martyna 31.12.1992 kiedy spotkam na swojej drodze mezczyzne, który zostanie moim męzem? Karty pokazują zabawę sylwestrową lub inną uroczystość, ale jeszcze w tym roku. Bądź uważna i miej oczy szeroko otwarte. Można też inaczej zinterpretować rozkład. Czy znasz kogoś wystarczająco długo a go nie dostrzegałaś? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżka lepiej powiedz czy sobie wróżysz i czy się to sprawdza. Nie wciskaj ludziom kitu że te wróżby się sprawdzają nie mówiąc o tym że grzeszysz w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Monika 24.O7.1992. Czy będę miała dzieci ? Najprawdopodobniej córeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina26.12.1988 kiedy pojawi sie mezszczyzna mojadruga połowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Tak rozpoczęłam swoją przygodę z kartami. Też mi kiedyś coś wywróżono i się sprawdziło. Sama wywróżyłam przyjaciółce rozpad jej związku (w styczniu się rozstali). Czasami warto inaczej spojrzeć na przyszłość i zwrócić uwagę na coś na co być może byśmy nie zauważyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdury. Na waszym miejscu trzymalabym się zdala od takich wróżb. A do "wróżki" powiem tylko że jeśli nie wiesz że to demoniczna zabawa to współczuję. Ciężko się z tego wyrwać a skutki mogą być opłakane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko córeczka ? Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhhhgość
Monika 11.06.1985, czy z mężczyzna z którym się obecnie spotykam stworzę trwały związek? dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Paulina26.12.1988 kiedy pojawi sie mezszczyzna mojadruga połowa ? Na początek radzę zajrzeć czasami do słownika :) (mężczyzna). Karty pokazują miejsce publiczne. Może to centrum handlowe albo komunikacja miejska. Jednak nie będzie to pierwszy mężczyzna poznany w ten sposób. Widzę więcej niż jedną próbę w zawarciu związku. Cierpliwości. Karty pokazują także zmianę. Może warto zmienić styl ubioru? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BARTLOMIEJ Wojciech 16.12.1989 co u mnie w milosci? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ks. Kapłańska 19:31 ...(31) Nie będziecie się zwracać do wywoływaczy duchów ani do wróżbitów. Nie wypytujcie ich, bo staniecie się przez nich nieczystymi; Ja, Pan, jestem Bogiem waszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
do gościa, wiara czyni cuda. Monika 11.06.1985, czy z mężczyzna z którym się obecnie spotykam stworzę trwały związek? dziękuję Karty pokazują problemy w związku. Być może zrobicie sobie coś w rodzaju przerwy. Ale widzę, że to tylko Was wzmocni i utwierdzi w przekonaniu, że jesteście sobie pisani. Dbaj o partnera. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 Jeżeli jaki mężczyzna albo jaka kobieta będą wywoływać duchy albo wróżyć, będą ukarani śmiercią. Kamieniami zabijecie ich. Sami ściągnęli śmierć na siebie».

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
BARTLOMIEJ Wojciech 16.12.1989 co u mnie w milosci? Karty pokazują konflikty i problemy. Podejrzewam, że przez najbliższy rok nie poznasz nikogo wartego Twojej uwagi. Karty pokazują daleką podróż. Być może poznasz tą jedyną na wakacjach zagranicznych. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Na razie muszę uciekać. Jutro powinnam wrócić z wróżbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Damian 13.05.1984 tak ogolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izajasza 8:19 ...(19) A gdy wam będą mówić: Radźcie się wywoływaczy duchów i czarowników, którzy szepcą i mruczą, to powiedzcie: Czy lud nie ma się radzić swojego Boga? Czy ma się radzić umarłych w sprawie żywych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×