Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróżka123123123

Powróżę

Polecane posty

Gość gość
lekarz chce cie tylko zaliczyc, badz ostrozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia z 15 listopada 1984 chcialaby wiedziec czy wyjdzie za mąz za obecnego mężczyzne ?? i ile bede miala dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandra, 1.10.1996 czy z obecnym chlopakiem będę Juz zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Sylwia z 15 listopada 1984 chcialaby wiedziec czy wyjdzie za mąz za obecnego mężczyzne ?? i ile bede miala dzieci?? Karty pokazują stałość w związku. Podejrzem, że wyjdziesz za obecnego mężczyznę. Będzie to dorby wybór, jednak nigdy nie rezygnuj ze starania się o niego. Nie osiądź na laurach, zdobyłaś go i nie musisz nic robić. Nic bardziej mylnego. Dbaj o związek. Widzę więcej niż jedno dziecko. Karty pokazują, że może byc problem z wyborem imienia dla dziecka... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Aleksandra, 1.10.1996 czy z obecnym chlopakiem będę Juz zawsze? Karty pokazują zmiany, nie w tym roku, ale później. Wydaje mi się, że nie spędzisz reszty życia w tym chłopakiem. Na pewno nie obędzie się bez rozstań. Nie będzie to jednak związek bez zmian. Jeżeli zdarzy wam się rozejść, to powrót utwierdzi was w przekonaniu, że jesteście sobie pisani. Jeśli jednak na swojej drodze kogoś spotkasz i poczujesz "to coś" nie zastanawiaj się. Ufaj swemu sercu. Jednak nie lekceważ umysłu. Uczucia i racjonalne myślenie doprowadzi Cie do szczęścia. Rób to co czujesz. Nie myśl o innych. Pamiętaj, Twoje szczęście powinno być dla Ciebie najważniejsze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Już na dzisiaj wystarczy. Pojawię się jutro :) czekam na pytania. Pozdrawiam was i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia 15 listopad bardzo dziękuje :) a z imieniem faktycznie był problem przy pierwszym.. i jak drugie dziecko to będzie dziewczynka to tez nie weim jakie dać imię!! super dziękuje jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandra. No to mnie pani zdolowala :( to moja pierwsza miłość i jestem gotowa oddać za niego życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uszy do gory ;) bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze trudno czasem wierzyć w internetowe przepowiednie ale może mi powiesz Justyna 28.12.1981 czy sny z bliskimi osobami zmarłymi które często się powtarzają, przed czymś mnie ostrzegają?Niejednokrotnie coś złego się po nich działo,ale również mógłby być to przypadek. Znajomi mówią o mnie czarownica bo co się dzieje to mi się śni, a jestem normalna :) i te sny pamiętam bo są rzeczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgorzata, 20.09.1994r. Jak ulozy sie relecja z moim partnerem? Czy on mnie kocha? Czy to jest ten na cale zycie? Czy podolam dwom uczelniom, czy jednak zaloze własną firme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika 24.O7.1992 czy znajdę prace i czy będę szczęśliwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj 13,26 a mi wróżka nie odpowiedziała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ella 25.07.82 Jak ułoży się moje życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poproszę namiary na qrwę co się uczepiła mojego meża, bo zdzira spokoju mu nie daje, a on bidny nie wie jak się z tego wykręcić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Damian 22.11.1984 czy poznam kobiete, ktora zostanie moja zona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandra, 1.10.1996 To ja mam jeszcze kilka pytan. 1. Czy mogłaby mi dać Panie rade co robić żeby mój związek przetrwał całe życie? Co zmienić w związku? Itd. 2. Czy zdam dobrze w tym roku maturę i dostane się na studia? Bardzo się o to boje. 3. Czy zdam prawo jazdy z a pierwszym razem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Małgorzata, 20.09.1994r. Jak ulozy sie relecja z moim partnerem? Czy on mnie kocha? Czy to jest ten na cale zycie? Czy podolam dwom uczelniom, czy jednak zaloze własną firme? Karty pokazują pewne komplikacje. Domyslam się, że pierwsze podjęte przez Ciebie decyzje nie będą trafne. Jednak szybko uczysz się na błędach i wyjdziesz z wszelkich kłopotów. W życiu uczuciowym widzę niepewność. Czy jesteś pewna co czujesz? Przemyśl dobrze relację z nim. Życie zawodowe powinno Ci się układać, jednak pamiętaj, nie zaczynaj wszystkiego na raz. Ułóż kolejność czynów. I zawsze kończ to co zaczęłaś. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Monika 24.O7.1992 czy znajdę prace i czy będę szczęśliwa ? Rozkład pokazuje przyszłość optymistyczną. Widzę także nowe znajomości. Może poznasz kogoś, dzięki komu znajdziesz wymarzoną pracę. Nie bój się pytać. Walcz o swoje marzenia, tylko wtedy osiągniesz spokój i szczęście. Karty pokazują, że do 2 lat ustabilizujesz swoje życie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Ella 25.07.82 Jak ułoży się moje życie? Karty wskazują na niezdecydowanie. Być może pojawi się nowa oferta pracy. Jednak możesz mieć problem ze zdecydowaniem co wybrać. Widzę także wydarzenie w życiu. Najprawdopodobniej niespodziewane dla Ciebie, dlatego oczy szeroko otwarte miej. Nigdy nie wiesz gdzie czeka Cię radość. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Damian 22.11.1984 czy poznam kobiete, ktora zostanie moja zona? usmiech.gif Damianie w przeciągu 3 lat poznasz co najmniej 2 kobiety, które zawrócą Ci w głowie. Jednak z żadną z nich nie będziesz chciał się związać na całe życie. Pojawi się niedosyt. Dopiero trzecia znajomość wyraźnie Cię zainteresuje. Jednak nie będzie to takie oczywiste. Będziesz musiał włożyć sporo wysiłku. Niemniej jednak uda Ci się ułożyć szczęśliwe życie z tą kobietą. Wytrwałości :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa 13.12.1992 Czy znajdę dobrze płatną pracę? Dziękuje na odpowiedź wróżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Aleksandra, 1.10.1996 To ja mam jeszcze kilka pytan. 1. Czy mogłaby mi dać Panie rade co robić żeby mój związek przetrwał całe życie? Co zmienić w związku? Itd. 2. Czy zdam dobrze w tym roku maturę i dostane się na studia? Bardzo się o to boje. 3. Czy zdam prawo jazdy z a pierwszym razem? smiech.gif Ja tylko daję wskazówki, radzić każdy musi sobie sam :) Jeśli chodzi o naukę to karty pokazują, że poardzisz sobie bez problemu. Tylko musisz w to uwierzyć. Nie obawiaj się na zapas. A z prawem jazdy może być problem za pierwszym razem. Podejrzewam niemiłego egzaminatora, który będzie się czepiał. Jednak głowa do góry. Bądź kreatywna :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Ewa 13.12.1992 Czy znajdę dobrze płatną pracę? Dziękuje na odpowiedź wróżko Karty pokazują niepewną przyszłość. Być może znajdziesz dobrze płatną, ale i stresującą pracę. Będziesz się zastanawiać co lepsze, spokój czy pieniądze. Wybierz mądrze. Obserwuj swoich znajomych. Być może zauważysz potrzebę społeczeństwa i założysz własną firmę? Nie widzę, zebys pracowała długo na jednym stanowisku. Praca, którą Ty świadomie wybierzesz da Ci radość pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata 15.09.1972 Najbardziej interesują mnie ewentualne zmiany w zyciu osobistym, żyje w zawieszeniu, czy coś się zmieni i czy będzie to dobre dla mnie? Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paweł 03.08.1994 czy będe miał dobrze płatną pracę? i jak będzie w miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Beata 15.09.1972 Najbardziej interesują mnie ewentualne zmiany w zyciu osobistym, żyje w zawieszeniu, czy coś się zmieni i czy będzie to dobre dla mnie? Z góry dziękuje Rozkład pokazuje, że samo nic się nie zmieni. Jeśli Ty nie przejmiesz inicjatywy (jakiejkolwiek) to dalej będziesz zyc w zawieszeniu. Twoja przyszłość zależy od Ciebie. Odwagi! Jeśli wreszcie zdecydujesz sie na ten krok to będziesz mile zaskoczona. Odkryjesz w sobie byc może jakaś pasje. Jednak tylko próbując możesz dowiedzieć sie co Ci sprawia radość. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
paweł 03.08.1994 czy będe miał dobrze płatną pracę? i jak będzie w miłości? Rozkład wskazuje na jakaś inicjatywę. Może chodzi Ci od dawna jakiś pomysł po głowie, ale brakuje Ci odwagi aby go zrealizować? Także warto zainwestować w dobre cv. Jesli chcesz zmienić prace to stawiaj na kontakt bezpośredni. W miłości będzie podobnie. Karty pokazują nowe znajomości, jednak musisz dobrze przemyśleć ewentualne zmiany. Relacje mogą być różne. Jednak karty pokazują, że latem poznasz kogoś interesującego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beata 30.07.1976 jak sie ułozy moje zycie uczuciowe i w pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
beata 30.07.1976 jak sie ułozy moje zycie uczuciowe i w pracy ? Beato podejrzewam, że jesteś dość nieśmiałą osobą. Może warto zmienić nastawienie do życia i ludzi? Karty pokazują komplikacje w relacjach z mężczyznami. Powinnaś się zastanowić z czego one wynikały w przeszłości. Jednak rozkład pokazuje, że poznasz kogoś daleko od domu. Może to wakacje zagraniczne, albo po prostu wypad za miasto. Wykorzystuj każdą opcję do wyjścia z domu. Nie zastanawiaj się po co ... Po protu zgadzj się i spędzaj czas poza domem. W pracy widzę stabilizację. Nawet jeśli szykują się jakieś zmiany to powinny Cie ominąć, a na pewno ich negatywne skutki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×