Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróżka123123123

Powróżę

Polecane posty

Gość gość
beata 30.07.1976 a co karty mowią na temat męzczyzny ktorym jestem aktualnie zauroczona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Przypominam. Jeden rozkład na dzień i jedno zapytanie :) Jeśli kogoś wcześniej pominęłam, to przepraszam. Proszę się wtedy przypomniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna 30.05.96 Kim będę w przyszłości? Kimś groźnym, czy będę mieć z kimś na pieńku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj! Piotra poznalam na ogloszeniu matrymonialnym 6 dni temu. 2 razy odpisal. Teraz czytal wszystkie wiadomosci, ale nie odpisuje.Czy mam dać spokoj? Czy odpisze i mam szanse poznac Piotra? Jak nie to kiedy bede miala 2 połowke na stały zwiazek?Gabi151176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beata - ok, nie bede kusic, dziekuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Joanna 30.05.96 Kim będę w przyszłości? Kimś groźnym, czy będę mieć z kimś na pieńku? To kim będziesz zależy wyłącznie od Ciebie. Karty nie pokazują jakiś większych problemów w życiu. Mogą się pojawić problemy finansowe. Uważaj na kredyty i pożyczki. Rozkład pokazuje, że byc może przydarzy Ci się cos wyjątkowego w najbliższym czasie. Może to będzie okres świat czy sylwester. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już myślałam że będę jakąś groźna gangsterka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Witaj! Piotra poznalam na ogloszeniu matrymonialnym 6 dni temu. 2 razy odpisal. Teraz czytal wszystkie wiadomosci, ale nie odpisuje.Czy mam dać spokoj? Czy odpisze i mam szanse poznac Piotra? Jak nie to kiedy bede miala 2 połowke na stały zwiazek?Gabi151176 Z tego co widzę, z Piotrem może nie wyjść nic konkretnego. Brak zainteresowania jest dość znaczący z tego co piszesz. Pierwsza znajomość rzadko kiedy jest owocna. Ale tak jak pisałam. Kolejne znajomości przyniosą dużo więcej korzyści. Trzeba tylko wierzyc w swoje szczęście i się nie poddawać. Karty pokazują, że może pojawić się także ktoś nieuczciwy. Dlatego uważaj na znajomości internetowe, tym nie mniej szukaj. Tylko bądź ostrożna :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy obecny mój facet jest tym właściwym, za którego wyjdę za mąż, czy to jeszcze nie ten? jesteśmy razem od roku, związek na odległość. ja anna 23 lipca 1983, on jest rok młodszy, Marek, znak zodiaku panna, blondyn, niebieskie oczy. Pozdrawiam i proszę o wróżbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina 26.12.1988 Kiedy nowa praca i w jkiej branzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Czy obecny mój facet jest tym właściwym, za którego wyjdę za mąż, czy to jeszcze nie ten? jesteśmy razem od roku, związek na odległość. ja anna 23 lipca 1983, on jest rok młodszy, Marek, znak zodiaku panna, blondyn, niebieskie oczy. Pozdrawiam i proszę o wróżbę. Rozkład kart nie jest jednoznaczny. Czy w tym czasie pojawily sie juz jakies niepewnosci? Jeśli tak, to zastanow się czy chcesz to kontynuować. Związek na odległość jest trudny do utrzymania. Zastanów się czy chcesz tak żyć. Jeśli Ci to odpowiada to dobrze. Jeśli jednak masz chociaż najmniejsze wątpliwości to być moze warto odpuścić? Karty pokazują, że być może pojawi się ktoś inny, ktoś z Twojego miasta bądź okolic. Prawdopodobnie będzie to przeciwieństwo tego związku. Przemyśl dobrze swoją sytuację, czy jestes tak naprawdę szczęśliwa. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won nawiedzeni katole kazdy wie co robi i robi to na wlasna odpowiedzialnosc! kinole w swoje sprawy a nie cudze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Paulina 26.12.1988 Kiedy nowa praca i w jkiej branzy? Karty pokazują pewne komplikacje w życiu zawodowym. Czyżbyś miała problem z utrzymaniem pracy? Może warto rozważyć wyjazd za granice, nowe doświadczenia, nowe umiejętności. Karty pokazują, że branża będzie od Ciebie wymagała kontaktów z klientami. Jednak będzie to określony rodzaj klientów. Do 2 lat powinnaś znaleźć satysfakcjonującą pracę. Jednak nie będzie to pierwsza jakś od tego czasu znajdziesz. Będzie to druga lub trzecia. Szukaj, nigdy nie spoczywaj na laurach. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozkład kart nie jest jednoznaczny. Czy w tym czasie pojawily sie juz jakies niepewnosci? Jeśli tak, to zastanow się czy chcesz to kontynuować. Związek na odległość jest trudny do utrzymania. Zastanów się czy chcesz tak żyć. Jeśli Ci to odpowiada to dobrze. Jeśli jednak masz chociaż najmniejsze wątpliwości to być moze warto odpuścić? Karty pokazują, że być może pojawi się ktoś inny, ktoś z Twojego miasta bądź okolic. Prawdopodobnie będzie to przeciwieństwo tego związku. Przemyśl dobrze swoją sytuację, czy jestes tak naprawdę szczęśliwa. Dziękuję za wróżbę 🌻 Wątpliwości mam dużo ale z drugiej strony dobrze się czuję z tym facetem. Choć nie ma tu żadnych wielkich uczuć z mojej strony, bo ja bym mogła bez problemu zakończyć tę znajomość, ale on jest bardzo namolny i nie daje mi spokoju, dlatego to ciągnę choć wiem że to bez sensu, bo za duża odległość. Ale w sumie to jak z nim jestem to dobrze się z nim czuję, jestem przy nim szczęśliwa więc sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj:) poproszę o wróżbę. Czy znajdę pracę i gdzie(w jakiej branzy) , kto dzwoni do mnie z anonimowego nr , czy powinnam isc do zakonu czy w koncu kogos poznam? Alicja 12.09.1993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Witajusmiech.gif poproszę o wróżbę. Czy znajdę pracę i gdzie(w jakiej branzy) , kto dzwoni do mnie z anonimowego nr , czy powinnam isc do zakonu czy w koncu kogos poznam? Alicja 12.09.1993 Karty pokazują, że znajdziesz pracę w wyuczonym zawodzie, ale możliwe ze nie sprawi Ci to radości. Będziesz szukać dalej. Praca być moze będzie w mieście zamieszkania. Rozwazasz zakon i zwiazek? Może warto się na coś zdecydować. Jest to sprzeczność. Trudno więc odnieść do tego rozkład kart :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie nie mam zawodu, a na studia nie planuję iść..Chyba, ze bede zmuszona? A czy moglabys spojrzec kiedy mniej wiecej ta prace dostane? Chodzilo mi o to, czy w koncu kogos poznam ( przekroczylam 20-sty rok zycia i nadal nic) czy nie warto juz czekac i skladac papiery do zakonu? Co by mi wyszlo na dobre, czy jest mi pisany zwiazek czy bardziej odnajde sie w zakonie? I kto do mnie dzwoni z zastrzezonego od ponad miesiaca? Dziekuje:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agnieszka 7 wrzesien 83r. czy wyjde za maz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina 27.04.1993 Czy widzisz jakiegoś faceta w moim życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika 27.07.79,jak dlugo partner bedziepracowal za granica?jak dalej sie ulozy miedzy nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
agnieszka 7 wrzesien 83r. czy wyjde za maz ? Rozkład kart pokazuje, że wyjdziesz za mąż. Za 5 lat będziesz już miała rodzinę. Jednak z data ślubu mogą pojawić się problemy. O życie uczuciowe musisz zawalczyć, nie można siedzieć i czekać. Karty pokazują, że prawdopodobnie będziesz miała dwójkę dzieciaków. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Paulina 27.04.1993 Czy widzisz jakiegoś faceta w moim życiu? Paulino widzę, że jakiś związek już miałaś w swoim życiu. Jednak nic z niego nie wyszło. Prawdopodobnie podobna przyszłość Cie czeka. Poznasz kogoś, związesz, ale pojawią się problemy. Dopiero kolejny facet, którego poznasz wyraźnie Cie zainteresuje. Będzie to uczucie odwzajemnione. Może to będzie ktoś ze studiów, szkoły czy jakiegoś kursu? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim czlowiekiem jest Karol, czy warto mu ufac ? Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Monika 27.07.79,jak dlugo partner bedziepracowal za granica?jak dalej sie ulozy miedzy nami? Karty wskazują na negatywne emocje związane z rozłąką. Czy Tobie odpowiada, fakt że nie masz faceta na co dzień w domu? Może warto z nim porozmawiać. Albo do niego dołączyć. Musisz przemyśleć wszystkie możliwości i na jakaś się wreszcie zdecydować. Podejrzewam, że jeśli tego nie zrobisz to nic się nie zmieni. Trzeba cały czas iść do przodu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina 26.12.1988 Kiedy spotkam mojego mezczyzne? Kim on bedzie? I w Jakich okolicznosciach go poznam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostałam pominięta gość dziś Wlasnie nie mam zawodu, a na studia nie planuję iść..Chyba, ze bede zmuszona? A czy moglabys spojrzec kiedy mniej wiecej ta prace dostane? Chodzilo mi o to, czy w koncu kogos poznam ( przekroczylam 20-sty rok zycia i nadal nic) czy nie warto juz czekac i skladac papiery do zakonu? Co by mi wyszlo na dobre, czy jest mi pisany zwiazek czy bardziej odnajde sie w zakonie? I kto do mnie dzwoni z zastrzezonego od ponad miesiaca? Dziekujeusmiech.gifusmiech.gif pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Jakim czlowiekiem jest Karol, czy warto mu ufac ? Agnieszka Nie podałas daty urodzenia... Paulina 26.12.1988 Kiedy spotkam mojego mezczyzne? Kim on bedzie? I w Jakich okolicznosciach go poznam? Rozkład wskazuje na małą imprezę, może jakaś domówka u znajomych. Nie znałaś go wcześnie, jednak znasz jego znajomych. Prawdopodobnie będzie związany ze sportem, może w coś grać. Jednak nie będzie to jego sposób na zarabianie, a bardziej pasja. Jeśli go poznasz będziesz musiała sie wykazać inicjatywą. Bedzie prawdopodobnie niesmialy. Zachęć go :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Zostałam pominięta gość dziś Wlasnie nie mam zawodu, a na studia nie planuję iść..Chyba, ze bede zmuszona? A czy moglabys spojrzec kiedy mniej wiecej ta prace dostane? Chodzilo mi o to, czy w koncu kogos poznam ( przekroczylam 20-sty rok zycia i nadal nic) czy nie warto juz czekac i skladac papiery do zakonu? Co by mi wyszlo na dobre, czy jest mi pisany zwiazek czy bardziej odnajde sie w zakonie? I kto do mnie dzwoni z zastrzezonego od ponad miesiaca? Dziekujeusmiech.gifusmiech.gif pozdrawiam Nie zostałaś pominieta. Jedno zapytanie na jeden dzien i jeden rozkład. Nie odpowiadam na dodatkowe pytania. Kolejny dzień i nowe pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim czlowiekiem jest Karol, czy warto mu ufac ? 27.01.1970 Agnieszka 23.01.1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Jakim czlowiekiem jest Karol, czy warto mu ufac ? 27.01.1970 Agnieszka 23.01.1990 Rozkład pokazuje intensywne uczucia, które was łączą. Jednak byłaby ostrożna na Twoim miejscu. Moze miec zle zamiary wobec Cibie, albo chciec Cie wykorzystać. Karty wskazują na niepewność. Ja byłabym ostrożna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×