Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróżka123123123

Powróżę

Polecane posty

Gość wróżka123123123
Damian 13.05.1984 tak ogolnie Karty pokazują zmiany i to duże. Być może zmiana pracy, a może biznes? Jeżeli masz jakiś pomysł na własną działalność to zastanów się nad tym. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a uczuciowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiniegość
Agnieszka ur. 14.07.1979r. jakie widzisz u mnie szanse na udany związek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka 15.05.77 poprosilabym ogolnie na najblizszy okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Agnieszka ur. 14.07.1979r. jakie widzisz u mnie szanse na udany związek? Karty pokazują, że jesteś dość niepewna swoich uczuć, a tak było w dotychczasowych relacjach z parterami. Powinnaś się wykazać cierpliwością i szukać tego jedynego. Rozkład pokazuje, że do roku poznasz kogoś kto zmieni Twoje życie. Obserwuj ludzi, wychodź z domu tak często jak to tylko możliwe. To tylko zwiększy szanse na poznanie ciekawego człowieka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Agnieszka 15.05.77 poprosilabym ogolnie na najblizszy okres Proszę o pytanie nie bez powodu. Rozkład kart można dopasować do każdej sytuacji, dlatego tak ważne jest pytanie. Karty pokazują kłopoty finansowe, być może szef zwlekać z zapłatą lub wypłatą dodatkowe premii. Jednak poradzisz sobie z tym problemem. Problemy mogą pojawić się także ze zdrowiem. Dlatego warto odżywiać się zdrowo i przygotować się na nadchodzącą zimę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta, 27.02.88 Wrozko co mam zmienic w sobie by moc odnalesc milosc zycia, czy uda mi sie odnalesc miejsce w zyciu? Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota 12.11.1991 kiedy poznam swojego przyszłego męża? I jak potoczą się moje studia (ostatni rok)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila 14.02.87 Czy mężczyzna z którym jestem jest tym właściwym i czy nasz związek będzie trwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielkie dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magda 01 05 1975 co mnie czeka w najblższej przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielkie dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek 15.10.1979 uczuciowo i pytanko czy bede jeszcze z moja byla zona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.09.1995 Karolina - kiedy chłopak mi się oświadczy i co czeka mnie w najbliższym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
kobieta, 27.02.88 Wrozko co mam zmienic w sobie by moc odnalesc milosc zycia, czy uda mi sie odnalesc miejsce w zyciu? Dziekuje Karty pokazują, że jesteś dość niepewną osobą. Powinnaś zmienić swój sposób myślenia i postrzegania świata. Zastanów się co Ci sprawia taką prawdziwą radość w życiu może jakiś sport, pomoc innym ludziom? Karty pokazują zmiany. Zacznij robić coś innego niż dotychczas. Wychodź z domu. Może załóż portal randkowy, tylko tu przestroga z doświadczenia, wytrwałości i cierpliwości w szukaniu. Nigdy nie należy sie poddawać. pozdrawiam gość dziś Dorota 12.11.1991 kiedy poznam swojego przyszłego męża? I jak potoczą się moje studia (ostatni rok)? Doroto widzę jedną poprawkę na studiach, ale poradzisz sobie z nią. Jeden dzień nauki więcej i zdasz. Widzę też szansę, może weź udział w szkoleniu organizowanym przez uczelnię? Jeśli chodzi o życie uczuciowe. Karty pokazują dużo ludzi, może to jakaś impreza lub ślub bliskiej osoby? Rozkład pokazuje, że nie od początku będziesz przekonana o tej relacji. Ale warto dać szanse człowiekowi, nie każdy jest otwarty. Niektórzy potrzebują więcej czasu pozdrawiam gość dziś Kamila 14.02.87 Czy mężczyzna z którym jestem jest tym właściwym i czy nasz związek będzie trwały Karty pokazują, że nie zawsze jesteście ze sobą szczerzy. Jednak nie są to jakieś duże sprawy. Aby utrzymać wasz związek w dobrych relacjach radzę duużo rozmawiać. Nawet jeśli chodzi o błahe sprawy. Rozmowa potrafi rozwiać wszelkie możliwości. Dbaj o partnera ale i wymagaj tego samego od niego. pozdrawiam gość dziś magda 01 05 1975 co mnie czeka w najblższej przyszłości Karty pokazują zmianę otoczenia. Być może zmiana pracy lub towarzystwa. Widzę także odnowienie starej, dobrej znajomości. Może zorganizuj spotkanie z czasów szkolnych. Rozkład kart pokazuje pozytywną aurę wokół Ciebie. pozdrawiam gość dziś Tomek 15.10.1979 uczuciowo i pytanko czy bede jeszcze z moja byla zona? Tomku rozkład kart nie jest jednoznaczny. Widzę duże emocje, pozytywne jak i czasami negatywne. Musisz zastanowić się nad swoim życiem. Radzę zrobić coś w rodzaju bilansu, co Ci się udało, a co warto było zmienić. Tak samo radzę zrobić w relacjach z żoną. Musisz dotrzeć do swoich potrzeb. Nikt nie podejmie decyzji za Ciebie. Walcz o swoje marzenia i szczęście. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
19.09.1995 Karolina - kiedy chłopak mi się oświadczy i co czeka mnie w najbliższym czasie Z kart wynika, że chłopak chyba jeszcze nie zastanawiał się nad oświadczynami. Może obawia się odmowy? Warto przyjrzeć się waszym relacjom. W przyszłości widzę nową pracę i nowe znajomości. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta 27.02.1988 choc podchodze sceptycznie do tych spraw jestem troche w szoku, bo dokladnie opisalas moja sytuacje :) jestem dosc niesmiala, uprawiam sport i angazowalam sie w wolontariat. Moge sie zapytac czy karty pokazuja, ze moje poszukiwania zakoncza sie kiedys owocnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
kobieta 27.02.1988 choc podchodze sceptycznie do tych spraw jestem troche w szoku, bo dokladnie opisalas moja sytuacje usmiech.gif jestem dosc niesmiala, uprawiam sport i angazowalam sie w wolontariat. Moge sie zapytac czy karty pokazuja, ze moje poszukiwania zakoncza sie kiedys owocnie? Oczywiście. Karty pokazują, że w końcu odnajdziesz swoje miejsce na świecie. Wytrwałości i optymizmu, a będzie dobrze. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta 27.02.1988 chodzilo mi raczej o to czy znajde kiedys swoja polowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga 15.05.1984r. - czy kiedykolwiek zmienie zawod i zmienie miejsce zamieszkania? czy znajde szczescie w milosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
kobieta 27.02.1988 chodzilo mi raczej o to czy znajde kiedys swoja polowke. Rozkład pokazywał odnalezienie miejsca. Także wśród ludzi. Tak więc odnajdziesz swoje szczęscie u boku pewnego mężczyzny. Nie podjemuj jednak swych decyzji zbyt pochopnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ella 25.07.82 czy mężczyzna z którym jestem kocha mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Kinga 15.05.1984r. - czy kiedykolwiek zmienie zawod i zmienie miejsce zamieszkania? czy znajde szczescie w milosci? Karty nie pokazują wyraźnej zmiany. Być może zmienisz miejsce pracy, ale niekoniecznie zawód. Może warto się zastanowić nad konkretną specjalizacją w pracy. Z miejscem zamieszkania podobnie. Czasami przeprowadzka na drugi koniec miasta będzie duża zmianą w życiu. Karty pokazują także dawne znajomości. Być może spotykałaś się z kimś, albo miałaś dobre relacje, ale podzieliła was odległość lub inne sprawy. Radzę spotykać się ze znajomymi i rodziną (być może to ktoś kogo znasz przez rodzinę?), wyjście z domu powoli Ci spotkać tego jedynego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
ella 25.07.82 czy mężczyzna z którym jestem kocha mnie? Jedna z kart pokazuje niepewność. Można to w tym przypadku odnieść do uczuć. Ella, a czy Ty go kochasz? Widzę raczej niepewność z Twojej strony. Być może w głębi duszy nie jesteś pewna, że chcesz z nim spędzić resztę życia. Radzę pobyć jakiś czas w samotności i dobrze przemyśleć sprawę. Jeśli to nie pomoże, to może szczera rozmowa z partnerem? Jeśli zdecydujecie się na kolejny krok (w zależności od tego gdzie teraz jesteście być może wspólne mieszkanie, oświadczyny), oznaczać to będzie, że darzycie się prawdziwym i radosnym uczuciem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za odpowiedz. Zaintrygowala mnie Pani nia... Moge zadac jeszcze jedno pytanie? Pozdrawiam Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
dziekuje za odpowiedz. Zaintrygowala mnie Pani nia... Moge zadac jeszcze jedno pytanie? Pozdrawiam Kinga A czym się Pani zirytowała? Niestety tylko jeden rozkład w jeden dzień, raczę spróbować w inny dzień :) Jeszcze będę się tutaj pojawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mi: Czy widać ze poznam Piotra na żywo?? Jak nie, to kiedy będe miała druga połówke na stały związek?Gabi151176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
zirytowała a zaintrygowała. przepraszam mój bląd, źlee odczytałam :). Kingo zyczę powodzenia w życiu i zapraszam w inny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Powiedz mi: Czy widać ze poznam Piotra na żywo?? Jak nie, to kiedy będe miała druga połówke na stały związek?Gabi151176 Karty pokazują, że dość długi czas znasz Piotra, jednak do tej pory się nie spotkaliście. Być może dojdzie do spotkania, ale karty pokazują coś innego. Jeśli szukasz partnera przez internet, będziesz musiała poczekać na tego jedynego. Widzę pewną irytację w najbliższym czasie. Jeśli masz portal randkowy być może go usuniesz. Ale wrócisz do niego i prawdopodobnie wtedy napisze do Ciebie pewien mężczyzna. Po pierwszym spotkaniu będziesz już wiedziała.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok dziekuje :) na pewno skorzystam jutro ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×