Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróżka123123123

Powróżę

Polecane posty

Gość gość
CZY BEDZIE WOJNA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta dziekuje pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odpowiedz. Ale nie znam Piotra poznałam dopiero niedawno kilka dni temu na portalu matrymonialnym. Dlatego pytałam czy poznam Piotra na żywo. Zapytam kim jest mężczyzna przyszły ze poznam druga połówke? Szatyn czy brunet mlodszy i starszy i czy jest niezalezny... Gabi151176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna 30.05.1996 Czy mężczyzna o imieniu Łukasz będzie ze mną i czy z naszej znajomości coś będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Joanna 30.05.1996 Czy mężczyzna o imieniu Łukasz będzie ze mną i czy z naszej znajomości coś będzie? Karty pokazują, że znasz lub poznasz innego mężczyznę. Z Łukaszem będziesz się spotykać, ale prawdopodobnie w tracie spotkań z nim poznasz kogoś innego. Staniesz przed trudną decyzją, bo nie będziesz do końca pewna uczuć co do jednego i drugiego. Dobrze się zastanów. Obserwuj dokładnie każdego z nich. Rozkład pokazuje także, że podejmiesz dobrą decyzję. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandra 31,03,1973 Czy moje obawy są słuszne ? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myślałam, za dużo mnie z nim dzieli. Żadnego drugiego nie znam. Ale ciekawe czy poznam, skoro tak mówisz. Ale dzieki za odpowiedz. Asia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Muszę uciekać. Wieczorem wróce do wróżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia facetow z neta musisz brac pod gruba lupe, najlepiej wygoogluj jego maila i zdj i zobaczysz czy cos w trawie piszczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta 27.02.1988 chcialabym sie jeszcze zapytac czy karty pokazaly kiedy? oraz czy znam juz ta osobe czy dobiero poznam. Jesli mialaby pani troche czasu kiedys. Dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ek2
Ewa 22.04.1988 czy mężczyzna z którym jestem w ciąży będzie w końcu ze mną i stworzymy normalną rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję ;) Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co karty mówią na temat przyszłości mojej relacji (agnieszka 14.07.1979) z przemysławem (24.09.1980)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Ewa 22.04.1988 czy mężczyzna z którym jestem w ciąży będzie w końcu ze mną i stworzymy normalną rodzinę? Ewo rozkład nie jest jednoznaczny. Karty pokazują pewne komplikacje w relacjach. A czy Ty chcesz spędzić życie z tym mężczyzną? Może warto się nad tym zastanowić... Widzę jednak pozytywną przyszłość dla Ciebie i dziecka. Warto zastanowić się nad własnym szczęściem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
co karty mówią na temat przyszłości mojej relacji (agnieszka 14.07.1979) z przemysławem (24.09.1980)? Karty wyraźnie pokazują wspólną przyszłość. Rozkład nie wskazuje na problemy czy konflikty. Jedno z was podejrzem, że jest dość ugodową osobą, dlatego z łatwością rozwiązujecie problemy. Nawet jeżeli w przyszłości pojawią się problemy to poradzicie sobie z nimi... Widzę także zmianę miejsca zamieszkania. Być może wywołana zostanie zmianą pracy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ek2
dziękuję za wróżbę. Komplikacje faktycznie sa ogromne w naszych relacjach, a ja pragnę normalności i chciałabym żebyśmy byli razem normalną rodziną. Czy według kart jest to mężczyzna mojego życia czy może ktoś się kiedyś pojawi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna 30.05.96 Czy podobam się facetom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Joanna 30.05.96 Czy podobam się facetom? Patrząc na rozkład kart widzę możliwość romansu. Nie jestem w stanie wnikną w umysł innych ludzi wiec trudno mi coś odpowiedzieć. Karty pokazują, że kogoś poznasz i znajomość będzie intensywna. Jednak radze uważać. Rozkład nie pokazuje jednoznacznie, że coś z tej znajomości będzie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżko robisz wielką krzywdę ludziom bo opowiadasz coś co nie jest w ogóle zgodne z prawdą a ludzie Ci wierzą tylko nie wiem kto jest bardziej naiwny wróżka która wierzy kartom czy ludzie którzy wierzą wróżce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aśka. 05,12,1977 co z moją pracą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Aśka. 05,12,1977 co z moją pracą? Karty wskazują na stabilizację. Jeśli pracujesz w jakiejś firmie,w której być może teraz są jakieś zmiany, ale Twoje stanowisko jest raczej niezagrożone. W najbliższej przyszłości pojawią się podwyżki. Ciebie tez nie ominą. Jeśli szukasz pracy to powinnaś porozmawiać ze znajomymi. Karty pokazują, że niedługo zwolni się atrakcyjne stanowisko. Szukaj i pytaj. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anna, 23 lipca 1983r. Czy ja będę mieć kiedyś męża? :) czy pisane mi staropanieństwo? nie mam szczescia do facetow. Pozdrawiam i prosze o wróżbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ponownie! Pisałas Karty pokazują, że dość długi czas znasz Piotra, jednak do tej pory się nie spotkaliście. Być może dojdzie do spotkania, ale karty pokazują coś innego. Jeśli szukasz partnera przez internet, będziesz musiała poczekać na tego jedynego. Widzę pewną irytację w najbliższym czasie. Jeśli masz portal randkowy być może go usuniesz. Ale wrócisz do niego i prawdopodobnie wtedy napisze do Ciebie pewien mężczyzna. Po pierwszym spotkaniu będziesz już wiedziała.... Moze to poprzedni męzczyna ale nie udalo sie spotkac. Kilka dni temu zalozylam portal randkowy. Piotra nie znam poznalam kilka dni temu na ogłoszeniu matrymonialnym. Czy mam szanse poznać Piotra na zywo? Kiedy spotkanie??Gabi151176Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozko moze podasz swojego meila?:) nie chciałabym podawac tutaj swoich danych, potrzebuje Twojej rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja 20.02.1985 kiedys będę jeszcze szczesliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
83 idjotow znalazlos? I te ćfoki mowia ze są niewierzace:-) .ja piertole,szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
anna, 23 lipca 1983r. Czy ja będę mieć kiedyś męża? usmiech.gif czy pisane mi staropanieństwo? nie mam szczescia do facetow. Pozdrawiam i prosze o wróżbę. Karty wskazują na liczne problemy w związkach. Jednak i na Ciebie przyjdzie pora i poznasz tego jedynego. Warto rozejrzeć się wokół siebie. Może ktoś w pracy lub z sąsiedztwa. Do roku powinnas poznać kogoś, jednak nie będzie to zbyt trwały związek. Prawdopodobnie do 2 lat poznasz swojego przyszłego męża :) Od razu to poczujesz, nie będzie żadnych wątpliwości pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Wrozko moze podasz swojego meila?usmiech.gif nie chciałabym podawac tutaj swoich danych, potrzebuje Twojej radysmutas.gif myśle ze po imieniu i dacie nikt do Ciebie nie dotrze :) odwagi trochę gość dziś Alicja 20.02.1985 kiedys będę jeszcze szczesliwa? Rozkład jest wyraźny. Szczęśliwa będzie jednak będziesz musiała dopomóc szczęściu. Samo nic z siebie nie wyjdzie. Podejrzewam, że coś Cie trapi. Przy wszelkich niepewnościach warto napisać wszelkie plusy i minusy na kartce. Schować. Przeczytać po kilku dniach. Karty pokazują szczęście, jednak być może Tobie jest ono pisane w karierze i przyjaźni. Jednak prawdopodobnie na wiosnę poznasz pewnego faceta. Rozmawiaj z nim dużo. Dzięki temu dowiesz się jakie ma zamiaru wobec Ciebie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia 07.02.1981 kiedy zajdę w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo Ci dziękuję za wróżbę 🌻 A czy mogę jeszcze jedno pytanie zadać? Rozumiem że mężczyzna z którym się teraz spotykam to nie będzie moim mężem, nie oświadczy mi się? anna, 23 lipca 1983, a on jest rok młodszy, Marek, znak zodiaku panna, jesteśmy razem od roku ale to związek na odległość, bez perspektyw, poza tym on nic nie mówi o zaręczynach, ślubie ani wspólnej przyszłości, a ja nie jestem już najmłodsza więc ile mam czekać. Czy on wróżko myśli o mnie poważnie, czy to jednak jeszcze nie ten właściwy który się ze mną ożeni? Czy on w ogóle myśli o pierścionku czy w ogóle? Czy jestem tylko jego łikendową dziewczyną? spotykamy się raz na 2-3 miesiące, czy to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×