Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróżka123123123

Powróżę

Polecane posty

Gość gość
kobieta, 28.05.1981 -jak wygląda moje zdrowie (czy coś może u mnie szwankować, na co powinnam zwrócić uwagę) i jak moja praca (zagrożenia?)? dziękuję z góry. emilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 13.12.1993r Kiedy wyjde za maz i czy bedzie nim obecny partner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Przypomnę, że rozkład kart jest na jeden dzień, nie powinno się rozkładać więcej niż jeden raz. Z kolejnymi pytaniami zapraszam jutro :) Sylwia 07.02.1981 kiedy zajdę w ciążę? Karty pokazują najbliższe 4 lata. Jednak na początku moga pojawić się pewne komplikacje. Jeśli te ustąpią będzie już wszystko w porządku. Ciąża powinna przebiec bez problemów, a Ty poczujesz że żyjesz naprawdę :) Prawdopodobnie nie będzie to ostatnia ciąża :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta 17. 04. 1974 czy mężczyzna z którym jestem w relacji od roku jest mi wierny i czy będzie ze mną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniJustyna
Justyna 10.04.1995 Kiedy urodzę bo jestem w ciąży teraz termin mam na 1 października. Czy wcześniej czy później i jaka data porodu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
kobieta, 28.05.1981 -jak wygląda moje zdrowie (czy coś może u mnie szwankować, na co powinnam zwrócić uwagę) i jak moja praca (zagrożenia?)? dziękuję z góry. emilka Rozkład pokazuje, że przywiązujesz dużą uwagę do zdrowia. Jednak karty pokazują jakieś braki. Może warto wybrać się na morfologię? Wtedy możesz zmienić dietę, aby uzupełnić niedobory. Jeśli coś Cie niepokoi od dłuższego czasu, wybierz się do lekarza. Jednak jeśli jednak nie przywiąże należytej uwagi do Twoich zmartwień, zmień lekarza. Organizm sam podpowiada. Należy się wsłuchać. W pracy nie widzę żadnych zagrożeń. Jednak uważaj na to co mówisz. Być może ktoś czeka na Twoje potknięcie. pozdrawiam Kasia 13.12.1993r Kiedy wyjde za maz i czy bedzie nim obecny partner? Kasiu wyjdziesz za mąż. Jednak nie w najbliższej przyszłości (2 lata). Z obecnym partnerem wiąże Cie silne uczucie. Karty pokazują, że jeśli się wreszcie zdecydujecie na ślub, to data zostanie kilka razy zmieniona. Wybierz wtedy najdogodniejszy dla Ciebie termin. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Justyna 10.04.1995 Kiedy urodzę bo jestem w ciąży teraz termin mam na 1 października. Czy wcześniej czy później i jaka data porodu?usmiech.gif Daty nikt nie jest w stanie przewidzieć. Jednak karty pokazują, że może to być kilka dni wcześniej. Niemniej jednak rozkład pokazuje duużo radości. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co będzie dalej z moim małżeństwem Marek 29.10.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżko a ja ? gość 20.57 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Kobieta 17. 04. 1974 czy mężczyzna z którym jestem w relacji od roku jest mi wierny i czy będzie ze mną ? Urodziłam się w ten sam dzień, tylko trochę póżniej :) Karty pokazują, że partner fizycznie jest wierny. Jednak czy nie wdaje się z poważniejsze rozmowy z innymi kobietami? Tym nie mniej nie widzę żadnych problemów czy rozstań. Powinnaś porozmawiać z partnerem. Przedstawić mu swoje ewentualne obawy. Rozkład wykazuje optymistyczną tendencję. Widzę w najbliższej przyszłości dużą uroczystość pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Co będzie dalej z moim małżeństwem Marek 29.10.1983 Marku widzę pewne problemy w komunikacji pomiędzy wami. Oddaliliście się? Karty pokazują czas. Być może powinniście dać sobie trochę czasu, żeby emocję opadły. Rozkład pokazuje pewne decyzje. Jeśli stoisz przed podjęciem decyzji dobrze się zastanów, bo nie będzie już odwrotu. Porozmawiaj z kimś obiektywnym. Przedstaw mu swoje obawy. Poznasz inną opinię, nieukierunkowaną emocjami. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Kasia, 31.07.1990. Kiedy zajde w ciaze? I kiedy zaczne prace? Karty nie pokazują ciąży w nabliższym czasie. Będziesz musiała jeszcze trochę poczekać. Z pracą jest podobnie. Rozkład pokazuje oczekiwanie. Jednak jest nutka optymizmu. Czekanie się opłaca. Do 3 lat będziesz miała ustabilizowaną sytuację życiową. Życzę więc powodzenia i cierpliwości :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Przypominam imię, data urodzenia i pytanie Dodatkowo tylko jeden rozkład w jeden dzień. Nie można kusić losu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JTN
Joanna 9.12.1970 Czy moje problemy w końcu zmniejszą się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję wróżko urodzona w tym samym dniu co ja tylko trochę później :) A co mi powiesz o moim lekarzu, który mnie adoruje od lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Joanna 9.12.1970 Czy moje problemy w końcu zmniejszą się? Rozkład pokazuje, że jeszcze przez jakiś czas problemy będą się utrzymywać, a nawet pojawiać się. Jednak karty pokazują, że w pewnym momencie to wszystko przerośnie Cię, ale... Ale! Ty wcale się nie poddasz, a wręcz przeciwnie. Odnajdziesz w sobie dodatkową siłę. Do końca roku rozwiążesz większość swoich problemów. Karty pokazują także zabawę sylwestrową. Podejrzewam, że stanie się wtedy coś co zapamiętasz do końca życia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musze przyznac, ze tutaj juz dawno tak dobrej wrozki nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena 30.05.75 , co mam dalej robic z tym malzenstwem ? Dlaczego maz jest taki obojetny ? Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian666
ADRIAN 30.05.1982. Czy poprawi sie moja sytuacja finansowa? Czy moje malzenstwo bedzie udane, i kiedy zona zajdzie w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Magdalena 30.05.75 , co mam dalej robic z tym malzenstwem ? Dlaczego maz jest taki obojetny ? Dziekuje Rozkład ukazuje, że nie dogadujecie się zbyt dobrze. Problemem może być brak spędzania wspólnego czasu. Zastanów się, od kiedy tak się dzieje. Porozmawiaj z mężem. Być może dopadła was zwyczajna rutyna? A może pomoże wam krótka rozłąka? Wyjedź z przyjaciółką lub kimś z rodziny na weekend. Pobądź trochę bez męża. Przemyśl, zobacz co czujesz, co myślisz, czy tęsknisz... Powiedz mu co czujesz. Bądź wobec niego szczera. Nie warto rezygnować z uczuć, bo jestem przekonana że na początku znajomości darzyliście się intensywnym uczuciem. Za niedługo jest dzień chłopaka, niby nic. Ale może jakiś drobny prezent, czy kolacja we dwoje coś zmieni? Nie zmieniaj siebie, zmień nastawienie. Trochę optymizmu. Nie każdy problem oznacza porażkę. Pomyśl niekonwencjonalnie. Zaszalej a mąż na pewno to doceni :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia 15 listopad 1984 tak ogólnie chciałabym wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JTN
To jeszcze raz (ostatni) Joanna 09.12.1970 - czy znajomość niedawno zerwana odnowi się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżko specjalnie mnie ignorujesz ? :);-) Co z tym moim lekarzem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
ADRIAN 30.05.1982. Czy poprawi sie moja sytuacja finansowa? Czy moje malzenstwo bedzie udane, i kiedy zona zajdzie w ciaze? Adrianie karty pokazują, że w najbliższym czasie sytuacja finansowa nie ulegnie zmianie. Jednak jeśli masz kredyt lub planujesz zaciągnąć radzę się zastanowić i przemyśleć wszelkie alternatywy. Jeśli jakiś spłacasz przemyśl, czy warto to kontynuować. Być może znajdziesz sposób na zakończenie tego... Jeśli chodzi o życie uczuciowe rozkład jest bardziej optymistyczny. Widzę głębokie uczucie. Jednak podejrzewam pewne kłopoty z zajściem w ciążę. Jednak bez obaw. Radzę wyluzować i cieszyć się chwilą. Zaszaleć... Być może zmiana miejsca upojnych chwil z żoną zmienią sytuację? Doda pikanterii. Do roku powinna pojawić się ciąża. Jednak uważaj na żonę, żeby nie przeforsowała się. Dbaj o nią, jednak nie przesadzaj. Nie buduj złotej klatki. Znajdź umiar. Widzę optymizm. Wystarczy uwierzyć :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Sylwia 15 listopad 1984 tak ogólnie chciałabym wiedzieć usmiech.gif Tak ogólnie to karty pokazują stabilizację. Jeśli masz sytuacje przejściowe, to w przeciągu kilku miesięcy się ustabilizują. Pomyśl o zmianie trybu życia. Jeśli masz siedzącą pracę, wybierz spacery. Być może poznacz kogoś interesującego. Widzę także dodatkowego osobnika w domu. Zastanawiasz się może nad jakims pupilem? pozdrawiam JTN dziś To jeszcze raz (ostatni) Joanna 09.12.1970 - czy znajomość niedawno zerwana odnowi się? Na pewno nie teraz. Jednak sylwester może coś zmienić. Zadzwoń. pozdrawiam gość dziś Wróżko specjalnie mnie ignorujesz ? usmiech.gifoczko.gif Co z tym moim lekarzem ? Robię wyjątek. Lekarza w rozkładzie nie widziałam. Być może pojawiła się u Ciebie nadinterpretacja? Być może lekarz ma taki sposób bycia... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×