Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pożyczka na dowód 500zł

Polecane posty

Gość gość

Pożyczka na dowód minimum formalności wszystko online bez wychodzenia z domu wejdz na strone http://kredyt66.pl i wypełnij darmowy wniosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie chce twojej pozyczki jak ktoś bedzie chciał to pójdzie do banku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola 1993
Zamiast sugerować się czyjąś opinią lepiej podjąć decyzje o pożyczce samemu. W końcu nic nas nie uchroni przed złymi praktykami jak nasza własna świadomość. Na rynku mówi się o czymś takim jak pozyczki na dowód czy https://loando.pl/wpis/chwilowki-bez-zaswiadczen jednak czy aby na pewno taki rodzaj dofinansowania można uzyskać? Przeczytajcie artykuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bierzcie kredytów! jak już musicie pożyczać, pożyczcie od banku, w którym macie konto, przynajmniej najuczciwiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak bierzecie to jeszcze na swój dowód osobisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola 1993
No tak to fakt, banki wychodzą naprzeciw potrzebom klientów i w swojej ofercie mają krótkoterminowe pożyczki. Na stronach interesującego nas banku można znaleźć kalkulatory. Jedyną wadą jest to, że mimo wszystko decyzja o przyznaniu pożyczki trwa dłużej niż w firmach pożyczkowych. W tym przypadku pieniądze mogą trafić na nasze konta bankowe nawet w 15 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yonny
Uważam, że jeśli ktoś korzysta z pożyczki pozabankowej to warto robić to w znanych na rynku firmach. Dzięki temu nie ma opcji nadziać się na jakieś podejrzane oferty. Np. wonga ma dobrą ofertą i od początku wiadomo ile się bierze i ile jest do spłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę wziąć szybką pożyczkę w zaufanym miejscu.... Od zawsze jak jest potrzeba biorę taka pożyczkę w www.helppozyczka.pl . Maja bardzo dobre warunki i wiem, że nie spotkają mnie żadne niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolove22
Ja też nie chciałabym brać kredytu na dłuższą metę. Mieszkanie mam, prace mam więc nie jest to konieczne, jakoś to idzie. Jak jest jakiś większy wydatek, to zawsze ktoś z rodziny pożyczy :) Raz brałam pożyczke w feniko, akurat to moge poleci. Brałam tylkoo 800 zł ale szybko i bez problemu, już mam spłacone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulisska
ja dwa razy też z Feniko pieniądze miałem, ciocia mi polecała, bo ktos z jej znajomych tam pracuje i mogła zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredytobiorca
na www.sowafinansowa.pl można sobie porównać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Yonny, dziękuję za wspomnienie o ofercie pożyczki w wonga.com oraz pozytywną opinię o niej. To pożyczka, która udzielana jest na jasnych i przejrzystych zasadach. W swojej ofercie mamy standardową pożyczkę do 60 dni, której maksymalna kwota wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł (pierwsza pożyczka). Mamy także pożyczkę ratalną - do 3000 zł, którą można spłacić w 12 miesięcznych ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl - pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.pl. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KAŻDY tutaj znajdzie coś dla siebie! znajdują się tutaj kalkulatory, porównywarki ofert czy też zrestawienie kosztów z zakresu pożyczek, kredytów, ubezpieczeń, lokat, kont bankowych i wiele wiele innych usług lub produktów finasowych Zapraszam http://bankiwpolsce.oferty-kredytowe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×