Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfgswgeyt

PRZETERMINOWANE PIWO-pić czy nie?

Polecane posty

Gość dfgswgeyt
Gingers cynamonowy z kwietnia...Pić czy moze zaszkodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a prezentacja
nie pić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgswgeyt
no to próbuje:/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pij śmiało:) kiedyś sprzedano mi i moim znajomym piwo przeterminowane o 5 miesięcy! zorientowaliśmy się dopiero jak kończyliśmy je pić:D ale przeżyliśmy;) Dla zainteresowanych mogę podać adres sklepu, w którym sprzedają przeterminowane piwo we Wrocławiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgswgeyt
no po pierwszym łyku nie jest aż tak żle-gorzej jak mnie jutro wezmie:)a praca?:)Pije ale bez przekonania:)Lepiej byłoby pewnie gdybym nie wiedziała -to i by sie wypiło i nic nie wiedziało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgswgeyt
No moi drodzy nawet sie odbiło to chyba strasznie nie bedzie:)Próbuje o tym nie mysleć -muzyczka gra(stara,bo stara,ale fajna:) ) Silent Circle-Touch Me In The Night...Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgswgeyt
yhmmmm no nie ....ja kobitka:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgswgeyt
:) nie jest żle także polecam tanie ,przeterminowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgswgeyt
i dziś znów pije takie samo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość browarman
właśnie pije przeterminowanego freeka ;D zobaczymy jakie beda skutki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drelka
ja mam przeterminowane z 2 miechy i zaraz sobie lykne alkohol ogolnie nie powinien sie przeterninowac, tylko drozdzami moze troche jechac ale poza tym wsztystko powinno byc ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 32 lata.....
pij i zdychaj...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dakwilla
heh a mój kumpel zwymiotował w połowie puszki jak pił przeterminowane dębowe mocne.zanim doszedł do łazienki zdązył dom pomalować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariza
ja wlasnie pije przeterminowana o 5 miesiecy tatre mocna. spirolem strasznie zajezdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniiiiiii
a ja przeterminowanego szampana :P o trzy miechy :P daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froz2
zakupię 500sztuk piwa w puszce ze zbliżonym okresem przydatności do spożycia w okazyjnej cenie. kontakt na mail froz2@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pij nic ci nie będzie
to jest tylko przybliżona data, mi sie zdarzyło wypić przeterminowane piwo, niczym sie nie różniło smakowało i wyglądało normalnie, i normalnie sie po nim czułam nawet żadnej sraczki nie miałam więc byłąm zawiedziona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateo30
smialo mozna pic, bo juz nie jedno mi sie zdarzylo!! takie piwo pozatym ze potrafi totalnie odbiegac smakiem od pierwotnej wersji nie wplywa w zaden sposob na uklad pokarmowy :D mam nawet wrazenie ze to co teraz pije jest mocniejsze od normalnej wersji :) pije piwko Chisinau (po polsku kiszyniów) z data 3/6/2010, czyli ponad rok..najciekawsze jest to ze w kiszyniowie bylem w lipcu '10, czyli sprzedali mi je juz po terminie..no ale tak bywa w tych krajach gdzie piwo jest mniej popularne. ...pamietam jak 10 lat temu na ukrainie pol litra kosztowalo tyle co 0,75l piwa ( 1 i pol puszki piwa)..dlatego wszyscy pili wodke, a teraz piwko tam jest bardzo popularne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie otwarłam leszka - myślę - co tak źle smakuje?! patrze date a tu październik 2010.... ponad rok przeterminowany.... no ale nic - wyrzucic szkoda ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giewont
właśnie piję przeterminowane o miesiąc Staropolskie ; a raczej dopijam, bo zacząłem kilka dni temu (butelka 1.5 litra) ; ostatnio nic mi nie było, więc myślę, że i teraz nie zaszkodzi ;) ogółem zdarzało mi się trafić na zepsute piwo, ale sprawa tyczyła się raczej tych niepasteryzowanych np. Ciechana Miodowego ; i wtedy chyba ten miód sfermentował i faktycznie od razu było czuć, że coś nie tak (wywaliłem) ; ale przy pasteryzowanych moim zdaniem nie robi to problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie otwarłam piwo
które było wazne do 10 lutego 2013... Można je wypic bez obaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rever
widze ze temat pare lat istnieje, rowniez zarzucam 3 piwko ktore jest 20 dni po terminie ;) pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×