Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jussio

Są tu jakieś staraczki na 2015??? Część druga!!!

Polecane posty

A ja naprawde nie chcę sie wynosić z kafe więc zakladam drugą cześć tematu może tu bedziemy miały więcej szcześcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzka86
Ja tez bym nie chciala sie wynosic, moze tu sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
hej mam wyniki bety z soboty wzrosła do 766, gin stwierdził ze to bardzo dobrze i wykluczył pozamaciczną , troche sie uspokoiłam. mi tez dobrze na kafe, to jakies specyficzne forum, nie uciekajcie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola1990
hej dziewczyny ja tez sie staram pomozcie mi . kochalismy sie 18 grudnia ale z kalendarzyka interenetowego wynikalo ze wtedy nie bylam juz plodna cykle 35-36 dni ostatni okres 24 listopada. ( WCZESNIJE nie bylo mozliwosci) co sadzicie ? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak cos, ja jestem. Ale w tym okresie to i tak troche lipa bedzie bo u kazdego zadyma w domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu super!!! To po swietach już napewno zobaczysz fasolke:) Najważniejsze ze beta ładnie rośnie:) Jeszcze raz dziewczynki WESOŁYCH ŚWIĄT!!! W b. krótkich wolnych chwilach was podczytuję;) ale fakt faktem że non stop brak mi czasu zeby przysiąsc i cos napisac:( Ciasta, ciasteczka, sprzatanie i te sprawy... nooo wiecie Święta już za rogiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaTamJa
Witam :-) ja mam nadzieje że w tym cyklu się udało :-) mamy już trzyletniego synka i bardzo chcemy żeby miał rodzeństwo. staramy sie od pół roku. cykle mam 35dniowe,jutro powinna pojawic sie @. zawsze dzień przed mam plamienie,dziś nie ma,więc jest nadzieja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no tragedia, teraz nie wiadomo gdzie pisać? zalogowanie sie na drugim forum to 3 min, po co sie tak dzielic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię kafe :-) nie miałam czasu logować się tam dzisiaj bardzo męczący dzień..walizki gotowe ;-) prezenty, jedzenie spakowane ;-) uf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze tragedia i rybkunia ma racje. Rozumiem zalozenie tematu na innym forum ze wzgledu na zawieszki ale drugi na kafe to przesada :o zaluzcie jeszcze z 10 nowych i bedzie ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi już obojętne tylko nie mam czasu na komputer wejść, a na telefonie nie puści mi nicków na tym nowym forum. Zaraz wyjeżdżam i tu mogłabym pisać tam mogę tylko czytać a i tak stron do nadrobienia 30 :-) Łeb mnie boli :-/ położyłam się wzięłam apap eh źle spałam i dużo za dużo wczoraj zrobiłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beta023
Mogę dołączyć? Staramy się już 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
gościana nie wiem na kiedy termin bo kazal mi przyjsc na wizyte 30 grudnia moze juz wtedy bedzie cos widac skoro beta rosnie, ale na pewno nie bedzie to termin z okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez lubie kafe i czasami siedze i czytam głupoty. Przeniez nie musicie rezygnowac z kafe, a tam juz przeniosły się prawie wszystkie dziewczyny, wątpie żeby tutaj wróciły jak tam już ze 30 stron zapisanych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jussio ja się dołącze do Twojego tematu bo wole:) u mnie kiszka, właśnie mam owulację i bardzo przeżywam że nie moge w tym cyklu nic działać:( smutno mi z tego powodu i święta też pewnie będa smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się ucieszyłam z ciąży w zeszłym tygodniu - 174, 413... a teraz 503 i mocne krwawienie. Lekarz nie daje szans... także dopisuje się do staraczek 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzka86
No ja tez lubie kafe, pozatym najczesciej korzystam z telefonu i tu mi jest wygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja pitole, już trzecie forum, ja już nie wiem gdzie pisac, żeby ze starymi dziewczynami pogadać, wróciłam z urlopu, @ brak mimo terminu, ale wszystko wskazuje na to , że nadejdzie niedługo, także chyba nawet Egipt nie pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loulou91
Hej :) mi się chyba udało za pierwszym razem :)! Tylko, że ta druga kreska jest blada. Objawów brak, tylko lekkie klucie jajnikow. Taki bardziej dyskomfort. Jutro powtarzam test :) miałam rok temu operacje tarczycy, a teraz wysokie tsh i prolaktyna. ..ale chyba jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loulou no to gratulacje! mi nadal @ się spóźnia ale test był negatywny więc teraz czekam i się wkurzam bo już bym chciała zacząć nowy cykl mam @, termin kolejnej to 22.01.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny po Świetach:) Ile dodatkowych kilogramow sie uzbierało;) Bo u mnie dwa do przodu:P Drogi gościu jak ci sie nie podoba ze załozyłam dublujący sie temat to tu po prostu nie zagladaj. Mi się nie podoba na tamtym drugim forum bo wkurzają mnie te tabelki dlatego nie mam zamiaru sie przenosic z kafe, a te zawieszki były nie do zniesienia:( stad drugi temat. A jak ktoraś ze "starych" dziewczyn tutaj dołaczy bedzie mi bardzo miło, a jak nie to przecież niebede miala do nikogo pretensji. Zawsze to jednak troche przykro, ze nasze fajne grono staraczek i ciezarowek sie rozpadło:( A nowe dziewczyny witam serdecznie. Loulou Gratuluje z całego serca:) Przepiekny prezent Świąteczny;) Chyba lepszego nie mogłaś sobie wymarzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate a jak M sie czuje bo z tego co pamietam to jakiś wypadek mial?! Mam nadzieje ze nic poważnego sie nie stało:) Ja przez te swieta to straciłam nawet rachube ktory to moj dc i jak sie dziś dolichyłam to juz 15 dc wiec pewnie jestem gdzies w okolicach owu, tylko ze jedno co mi zostało z moich obserwacji to temperaturka choc tez traktuje ja z przymruzeniem oka bo rożnie chodze spac no i wiadomo jakis alkohol tez sie zdaza, jak to przy świetach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie kolejne forum.... dziewczyny zdecydujcie sie na który w końcu zostajemy bo zaraz kolejna gdzieś nowe zrobi....gdzie teraz pisać i tabelka i w ogóle po co 3 fora i w tym 3 tabelki jak każda będzie siedział na swoim a my jak takie latawice po 3 będziemy skakać bez sensu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala tak jak juz pisalam wczesniej ja sie z kafe nie wynosze bo tam to oczopląsu dostaje od tych tabelek dlatego zalozylam tu temat bo na kafe jest mi wygodniej pisac i czytac:P A co do "naszej" tabelki staraczek i cieżarowek to jej nie kopiuje tutaj bo masz racje bez sensu bedzie jak dziewczyny tu nie wroca a w tabelce bedą, najwyzej utworzy sie nową tabelke z nowymi dziewczynami;) A i mnie możesz spokojnie usunać z tabelki na FM:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
Hello :-) witam po świętach! Jestem w okolicach 25 dc myślicie że gdyby ewentualnie tym razem się udało to zaszkodza mi lampki czerwonego wina? Oczywiście z umiarem :-) oh... Czułam potrzebę żeby wyluzowac... A wy jak po świętach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to proszę o deklaracje kto gdzie aby tabelkę odpowiednio edytować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×