Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jussio

Są tu jakieś staraczki na 2015??? Część druga!!!

Polecane posty

marzMisie Dzięki za odp:) jeszcze nigdy nie robiłam tego badania:)a ile za to płacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate badania na prolaktyne robi się w drugiej fazie cyklu, wiec raczej będzie dobrze :-D Ja przetrzymalam siebie, wczoraj miałam 26 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Witajcie. Przeczytałam prawie cały (uffff 203str!) poprzedni topic i postanowiłam się wreszcie odezwać. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie. Mam 28lat. Od maja jestem żoną, od 6lat stosowałam plastry Evra. Nie udało się w pierwszym cyklu bo właśnie mam @ czyli zaczynam drugi cykl staranek. W poprzednim cyklu często się z mężem przytulaliśmy ale akurat 14i15dnia cyklu nie i chyba dlatego nie udało się w 1cyklu ;) Od około 10do13dnia miałam bóle owu i to mnie zmyliło. Zamierzam kupić żel concive plus bo po plastrach susza :/ mam nadzieję,że się nam uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
Kate4 ja nie placilam bo dostałam skierowanie od gina i nawet nie pytalam jaki koszt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkaJA
Kate4 przestało bić serduszko. Za drugim razem nie rozwijał się.. Wiem że 3 lata to długo.. Ostatnio odmierza mi ten czas pojawienie się dzieci moich przyjaciół i znajomych co też nie jest lekkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
hej laski bylam wczoraj na wizycie no i chyba wszystko ok , z usg wychodzi 6 tydzien i 2 dzien a więc owulka przesunela sie o prawie 2 tygodnie, termin porodu z usg na 23 sierpnia. no i jest juz serduszko:) kamien z serca :)nie dał mi narazie zadnych badan , czekamy do 10 tygodnia, nastepna wizyta za miesiac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w naszym gronie pap86 :) KatkaJa to smutne co Ci się przytrafiło. U mnie też to było 1 dziecko i lekarze mówili po tym, że następne będzie już mocniejsze ale po Twoim przypadku widzę, że tak nie jest:( Mam nadzieję, że kolejny dzidziuś faktycznie będzie mocniejszy i zdrowy zarówno u siebie jak i u Ciebie:) a z ciążami rodziny i znajomych u mnie też nie jest łatwo przeżyć i czuję niestety zazdrość i żal jak się dowiem, ale później oswajam się z tym i jest łatwiej nie wiem czy TY też tak masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkaJA
Heheh tak później jest lżej.. Ale niestety zawsze pojawia się zazdrość że czemu to znowu nie ja. Ale postanowiłam że w 2015 musi się udać.. Może uda nam się dostać do tego rządowego programu i nadal będziemy próbować.. Jedyne pocieszenie jest takie że 2015 nie da rady być gorszy niż mijający :-D Po prostu się nie da ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też było to ciężki rok. Najpierw poronienie, później 6 m-cy bezowocnych starań i wypadek męża:( kurcze tak bardzo wierze w to, że Nowy Rok przyniesie nowe życie. No ale mówią, że nadzieja umiera ostatnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to co może zrobimy sobie nową tabelke? Ja moge pozbierać dane i modyfikowac póxniej co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkaJA
Kate4 ja bardzo podobnie kończę ten rok. W Nowy Rok dowiedziałam się że jestem w ciąży a 1ego lutego już opuszczałam szpital po zabiegu... Minął rok i nadal się nie udaję. Ale ostatkiem sił staram się pozbierać i nie dać sobie zwariować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Do tabelki chcę i ja! :) ale piszę z tel to będzie mi miło jak ktoś mnie wpisze. pap86 lat 28 2cykl staranek 0dzieci przewidywana @ 27.01 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
Ja też marze o tym żeby Nowy Rok przyniósł nam PRAWDZIWE szczęście :-) ja dzisiaj testowalam ale nic z tego... Moje dane do tabelki 26 lat, 6 cykl staran, 0 dzieci i @02.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ Fruzka86 _______ 28______3_______2______@27.12.2014 Bajkaanna ______ 30______ 5_______ 1_______ @ 1.01.2015 marzaMisie______26________6______ 1_______ @02.01.2015 Kate4__________27 ______7_______1_______@06.01.2015 rybkunia _______ 25______4 _______ 1________ @ 09.01.2015 Jussio _________28 ______3_______ 1________ @09.01.2015 magdalenaka____25______11_______1______ @ 14.01.2015 gośćInka _____ 33______ 16_____ 2_________ @ 22.01.2015 Wrzucam tabelke. Jeśli wyrzuciłam jakąś dziewczynę ze starej tabelki a jednak chce pozostać z nami to bardzo przepraszam niech daje znać żeby dopisać:) a i nowe dziewczyny piszcie swoje dane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
ja tez jezeli wam nie przeszkadza ze juz ciezarowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny załamałam się. Odebrałam wyniki prolaktyny i mam 95,3 przecież to jest niemożliwe żeby taka wysoka była. Nie ma szans zajść w ciąże przy takich wynikach:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Kate4 to marsz po Nowym Roku do swojego gina. Napewno coś wymyśli! Prolaktyna chyba nie pozwala zagnieździć się zarodkowi,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sytuacja
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ Fruzka86 _______ 28______3_______2______@27.12.2014 Bajkaanna ______ 30______ 5_______ 1_______ @ 1.01.2015 marzaMisie______26________6______ 1_______ @02.01.2015 Kate4__________27 ______7_______1_______@06.01.2015 rybkunia _______ 25______4 _______ 1________ @ 09.01.2015 Jussio _________28 ______3_______ 1________ @09.01.2015 magdalenaka____25______11_______1______ @ 14.01.2015 Taka sytuacja____27______8_______1_______@ 15.01.2015 gośćInka _____ 33______ 16_____ 2_________ @ 22.01.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisałam sie. Bo ja ciagle mimo ze nie pisze to czytam codziennie :) jakos dzisiaj / jutro przypada mi owulacja. W poprzednich miesiacach robilam testy owulacyjne, mierzylam temp itd ale w tym mi sie juz nie chce, za duzo sie dzieje w zwiazku ze swietami itd Kate4 ta prolaktykne zbadalas sama z siebie czy lekarz Cie skierowal? Gdzies kiedys czytalam ze podwyzszona bierze sie ze stresu. Tez wlasnie myslalam czy nie zbadac, stresu w pracy mi ostatnio nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres może trochę wpływać na wynik prolaktyny ale w granicach (do kilku)a nie o kilkadziesiąt więcej, ale są na szczęście na to leki, niestety drogie iniestety ze 3 miesiące minimum trzeba je brac, żeby powtórzyć wynik z nadzieją na spSDEK PROLAKTYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Hej Kobitki Zyczę wam szampańskiej zabawy w tę magiczną noc sylwestrową oraz dużo szczęścia w Nowym Roku. Niech każdej z nas sie spełni to o czym najbardziej marzy:) Naszym kochanym ciężarówkom życze szcześliwego rozwiązania, a staraczkom szybkiego zobaczenia dwóch kresek:) Ponoć przyszły rok 2015 to rok dobrych plonów wiec niech w każdej z nas zakiełuje nowe życie;) Wracam zaraz po Nowym Roku. Udanej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka Sytuacja na własna rekę sobie zrobiłam właściwie wczoraj postanowiłam, że sobie zrobię bo dziewczyny tu na forum pisały że robiły. Zrób sobie koniecznie, ja płaciam 25 zł a teraz mam pewność że to jest przyczyna moich niepowodzeń i wiem z czym mam walczyć. Umówiłam się z gin na poniedz po leki:)n Życzę Wam wszystkim i sobie samej owocnego Nowego Roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×